Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podróbka podróbki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_cromcruah
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podróbka podróbki

...Mnie zachwycilo :) co innego: "Cena noża na terenie UE - 86 euro"....


przecie UE to u nas.... chłopina cos nie na bierzaco.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podróbka podróbki
To wszystko prawda, ale najlepsza jest ta "cena na terenie EU".

Nie wiem, jak jest gdzie indziej, ale w RFN to chyba na te noze, ktore mnie interesuja, nie widzialem dwa razy tej samej ceny w sklepach online na przyklad, a takie "zwykle" sklepiki to jeszcze inna broszka jest.

A roznice w cenach drozszych nozy (powiedzmy takich miedzy 100 a 200 euro) potrafia osiagac i kilkadziesiat euro...

No, ale mamy (e EU :) ) demokracje, wolnosc slowa i ponoc zwalczony analfabetyzm, kazdy moze pisac dowolne bzdety, czy maja sens, czy nie...
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podróbka podróbki
A co wy się tak z noża znanej włoskiej firmy Fox z Maniago (od średniowiecza nożowe zagłebie Włoch) śmiejecie, co? 8O
Firma istnieje od bez mała 30 lat, współpracuje z takimi sławami jak Elishewitz, Terzuola :? . O nożach tej firmy możecie poczytać na USN.
Tu nic ni ma do śmiechu :wink:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podróbka podróbki
Czesc Mars, o nozach to ja sobie nie musze czytac, bo tego troche jest u mnie do kupienia - i przeciez nie z noza sie ludziska smieja ;)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Podróbka podróbki
ja kiedyś od znajomej dostałem stary scyzoryk foxa z tej ichnej 440, przeleżało to u niej kilka lat gdzies na strychu.
Przyznam że nożyk trzyma sie nie źle, okładziny to coś co z grubsza przypomina G10, bez linersów. Nawet całkiem ładny nożyk. Kiedyś mu dorobie klips i kołek coby mieć taki ładny i kulturalny old schoolowy folderek gajerkowaty.
jak wypoleruje i naostrze to moze kiedys dam znac jak to to trzyma ostrość.
Ale chyba lepszy ten Fox niz mater cutlery itp.


ps. podwieśmy taki topić z allegro - człowiek sobie z rana będzie mógł humor poprawić.
żeby posty sie kasowały po miesiacu np. bo i tak juz aukcje beda niewidoczne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024