Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak uszyć abadas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_chszanek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

jak uszyć abadas
Witam.
Mam babcię której troche się nudzi ;) i pomyślałem że mogłaby mi uszyć abadas (np: z lnu) tylko musze mieć "jakieś schematy" ,rysunki jak to zrobić.
Czy ktoś coś takiego robił?? Ma może ktoś coś co by pomogło?
z góry dzięki za pomoc:)

I jeszcze jedno pytanie , czy abadas może być inny niż innych osób w grupie?? Bo u mnie wszyscy mają abadas całe białe a ja pomyślałem żeby dać paski zielone (gdzieś takie cosik widziałem) (bo lubie zielony :] )

thank you from mountain ;)

POZDR

P.S.
Wiem że można upić za np70zł ale ... :]
i ja będe zadowolony z uszycia i babcia ż wnuczusiowi pomogła :] hehe
  • 0

budo_caranguejo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak uszyć abadas
8O no wiec tak abady mogą być inne niż ma reszta grupy, acz kolwiek jak bedą miały inny kolor niz biały to nalezy pamiętać ze już niebedą to abady!!!Szyje sie je w następujący sposób:

najpierw materiał...(...)

potem nakręcamy babcie...zachecamy do roboty..i

szyjemy tak jak normalne spodnie...

tyle ze należy pozbć sie rozporka...

...dopuszczalne jest jedyni małe rozcięcie z boku i sznureczek:) aby jakoś w nie wejsc zecz jasna;)

nogawki proste...

krok niemoze być zbyt nisko...w zależności od materiału mozna wstawić klin w kroku...!

zresztą zawsze przychodzi taka pora w zyciu Capoeritas ze mimo wszystko chce mieć ise spodnie grupowe takie orginalne z logo :wink:
  • 0

budo_chszanek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jak uszyć abadas
No to raczej nie cały abadas będzie koloru zielonego tylko pasek z boku spodni jak a rys:

Dołączona grafika

(tak mi się jakoś spodobało :] )
A rozumiem że żądnych schematów nie masz??
POZDR
  • 0

budo_caranguejo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak uszyć abadas
:wink: coś obrazek ci niewyszedł...

schematy mam ale narysowane na kartce... :cry: ale zobacze co da sie zrobić...! :)
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak uszyć abadas
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_chszanek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jak uszyć abadas
:) caranguejo byłbym Ci bardzo wdzięczny :]
:) jak byś mógł zkserować / zeskanować .Jak by co to podaj mi nr konta Ci wyślę kasę na list i byś mi kserówki podesłał albo coś:)

POZDR
  • 0

budo_chszanek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jak uszyć abadas
Witam.
Mam już abadas Smile babcia mi uszyła zrobione z jakiegoś płótna ( babcia poleciła) Jak by ktoś miał chęć to mam "modełka " czyli powycinane z gazet zarysy poszczególnych fragmentów spodni które później się do kupy zszywa :] jak by był ktoś zainteresowany to prosze pisać , jakoś się wymyśli jak to przetransportować (np listownie).
Zaznaczam tylko że one są pod moje wymiary ( napisze je póżniej bo nie wiem jaki są ) i po przeróbce (zapewnw drobnej) każda krawcowa powinna dać sobie rade :] , powiem szczeże że nieźle wyglądają :] (ja jestem początkujący , jeszcze żadnego cordas nie mam więc dopóki nie będe na batizado będe z nich kożystał , potem może kpie grupowe ale nie wiem Smile .
POZDR serdecznie

( a wzór abadas wziąłem z abadas mojego miszcza (Veneno z Gda) ;) pożyczył mi ne weekend) :]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024