Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna rozpacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_quantyzator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Czarna rozpacz
I stało się pękła sprężyna w moim BOA najpierw nóż nie chciał się całkowicie otwierać a przy zamykaniu używałem wyraźnie mniejszej siły i nagle trach :nie: :cry: poratujcie biednego żuczka w rozpaczy gdzie jak i w jakiej cenie można zdobyć zapasową sprężynkę do BOA
PPPLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSS
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Chyba trzeba będzie wysłać do Stanów....albo do Pitera :)
Kershaw podobno wysyła sprężynkę za darmo, po pierwszym powiadomieniu. Możesz ją sobie wtedy założyć sam. Albo wysłać im nóż, ale wtedy idą koszty przesyłki..
Nie mam pojęcia, czy Piter się tez zajmuje serwisem Kershawa, ale to cudotwórca, może coś poradzi.

PZDR
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Buuuuuuuu!
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Dołączona grafika
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Wspolczuje!
Nastepnym razem kupuj lepsze noze :)
Moze Piter cos poradzi. Smokowi reanimuje Monochrome wiec moze i Boa sie zajmie...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
A że się tak zapytam przewrotnie ... co się stało ze Smokowym Monochromem? :wink:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz

A że się tak zapytam przewrotnie ... co się stało ze Smokowym Monochromem? :wink:

Ano, glodny byl i zachcialo mu sie plyty chodnikowej coby glod swoj mogl zaspokoic. Poniewaz zarloczna to bestia, co swa zarlocznosc przejala od nicka swego wlasciciela, pana i wladcy, skoczyla agresywnie i iscie smoczym lotem pikujacym w dol, niczym jastrzab polujacy na zdobycz zblizal sie ku swemu przyszlemu posilkowi. Niedoczekanie! Nie przewidzial jednak biedny, ze stara to plyta byla i strasznie zeschla i twarda zarazem tak wiec polamal sobie zeby na niej. Teraz przebywa na kuracji psyhofizycznej u niejakiego Pitera coby podreperowal nieco swoj stan. Lepsze to niz hotel SPA Ireny Eris. Wlasciwiez to mekka i Olimp kazdego noza i nie jeden marzy o przebywaniu w tym miejscu, jednak nie kazdemu jest dane...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
no i po co bylo BOE kupowac? ten noz nawet karnistra nie pprzebija
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz

A że się tak zapytam przewrotnie ... co się stało ze Smokowym Monochromem? :wink:

Ano, glodny byl i zachcialo mu sie plyty chodnikowej coby glod swoj mogl zaspokoic. Poniewaz zarloczna to bestia, co swa zarlocznosc przejala od nicka swego wlasciciela, pana i wladcy, skoczyla agresywnie i iscie smoczym lotem pikujacym w dol, niczym jastrzab polujacy na zdobycz zblizal sie ku swemu przyszlemu posilkowi. Niedoczekanie! Nie przewidzial jednak biedny, ze stara to plyta byla i strasznie zeschla i twarda zarazem tak wiec polamal sobie zeby na niej. Teraz przebywa na kuracji psyhofizycznej u niejakiego Pitera coby podreperowal nieco swoj stan. Lepsze to niz hotel SPA Ireny Eris. Wlasciwiez to mekka i Olimp kazdego noza i nie jeden marzy o przebywaniu w tym miejscu, jednak nie kazdemu jest dane...


Co ty Liczmistrz Pi***tolisz :!:
Tamten czubek już naostrzony, nie wysyłałbym na kurację do dr.Pitera nożyka do naostrzenia :idea:
Śrubka mimo Loctitu (czy innego kitu) odpadła. Normalnie sie wzieła i wykreciła, panie kochany... Nie mam pojęcia kiedy i jak... Dopiero kolega mi zwrócił uwagę : "Ty, śrubki nie ma..!"...No i miałem dodatkowy otwór na linkę :) MonoChrome pojechał z Piterem ze Zlotu i ani widu ani słychu od tygodnia :( Tęsknię :cry:

PZDR

PS. Ale żeś to ładnie napisał Liczmistrz :D
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz

no i po co bylo BOE kupowac? ten noz nawet karnistra nie pprzebija

Ale na paseczki go potnie.
Boa do cięcia jest - nie do dźgania...
-wój-
  • 0

budo_zgrywus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nie dotyczy

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Wychodzi na to ze mimo wszystko lepiej kupic manuala... a mi sie amphibian auto spodobal :?
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz

I stało się pękła sprężyna w moim BOA najpierw nóż nie chciał się całkowicie otwierać a przy zamykaniu używałem wyraźnie mniejszej siły i nagle trach :nie: :cry: poratujcie biednego żuczka w rozpaczy gdzie jak i w jakiej cenie można zdobyć zapasową sprężynkę do BOA
PPPLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSS


Piszesz maila do kershawa podajesz adres a oni ci wysylaja sprezynke. Tylko napisz po angielsku rzecz jasna hehe.
  • 0

budo_popapraniec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz

I stało się pękła sprężyna w moim BOA najpierw nóż nie chciał się całkowicie otwierać a przy zamykaniu używałem wyraźnie mniejszej siły i nagle trach :nie: :cry: poratujcie biednego żuczka w rozpaczy gdzie jak i w jakiej cenie można zdobyć zapasową sprężynkę do BOA
PPPLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSS


Czolem

Rozmawialem o tym na Zlocie z Piterem. (Ja tez chce kupic sobie ten "gorszy" nozyk :) ) Zapewnil mnie, ze ma wszystkie czesci do Kershaw'a po najmniejsza srubke. Nie ma najmniejszego problemu z wymiana sprezynki. Nawet Ci go przy okazji naostrzy. Skoro Piter tak mowi to sprawa jest oczywista... wal jak w dym do niego. (Piter nawet nie dziekuj :lol: )
Pozdrowka. Niech Boa bedzie z Toba !!
Popapraniec
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Sama srubka sie wykrecila?? Kurde balans a ja chcialem monochroma kupic, to ja dziekuje za takie samoistne wykrecanie sie srubek :(
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz

Sama srubka sie wykrecila?? Kurde balans a ja chcialem monochroma kupic, to ja dziekuje za takie samoistne wykrecanie sie srubek :(

A czytales o MSE, w ktorych jest spierdolony framelock?

Moze to jest po prostu jakis "Montagsmesser", a moze jak sie smoku bawil w "regulacje bladeplay", to cos przekombinowal.

Mojego mam juz prawie pol roku i bynajmniej nie lezy w szufladzie - i nic mu sie nie wykreca.

Oprocz tego czytam jeszcze kilka innych forow niemiecko- i angielskojezycznych, staram sie znajdowac wiekszosc informacji na temat nozy, ktore mam - i o takiej akcji czytam pierwszy raz.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
dokladnie, jak z jednym egzemplarzem stanie sie cos pechowego to nie ma sensu od razu robic w gacie. Problem zacznie sie jesli cale serie sa faktycznie wadliwe.
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Uf, czyli kupuje bez obaw ;)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarna rozpacz
Aha - jakby kto nie pamietal, to moj byl raz czesciowo rozkrecany, wlasnie os wyjmowalem do czyszczenia z "rdzy", fotki sa nawet na forum.

A potem go jeszcze kiedys drugi raz rozkrecilem calkiem, ot tak, zeby zobaczyc, ile to roboty jest.

Loctitu juz tam niewiele na tych srubkach jest.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024