Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
jestem ślepy ale widze, że masz racje (aluzja) :)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?

Muchol a masz jakies dziury w ciele albo tatuarze? pewnie klatka kojarzy Ci sie z zezwierzeceniem ale komus innemu tego typu ozdoby mogą sie tak kojarzyć No ale jesli nie masz to spójrz na to inaczej: klatka jest tylko po to by nikt z niej nie wypadł :wink:

Nie potrzebuję takich atrybutów, żeby ludzie mnie widzieli. Tatuaże i kolczyki to tylko moda - nic więcej. Nie są ani ładne ani nieładne, nic nie wnoszą. To to samo co subkultury. Mi to niepotrebne.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?

szkoda czasu...Muchol jest fanatykiem który wypowiada sie o sporcie na temat tórego,jak sam stwierzdił,nie ma pojecia...sam kiedyś uprawiał boks który jest dużo bardziej krwawy i kontuzjogenny niz MMA...(powtarzam się ;) ? )

Być może. Speedway jest na pewno 10x bardziej kontuzjogenny niż MMA czy boks. A jednak ma swoją godność.
A na ziemi pięściami to się luje okładają. Nie róbmy sportu ze zwierzecych odruchów.
No ale chyba że to sposób na kanalizowanie emocje dla ludu. :lol:
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
Muchol męczysz strasznie...widziałes kiedys walke "zwyłych ziutków spod budki z piwem"? bo mam wrazenie ze nie, bo TO faktecznie żenada. ale VT ze swoimi przygotowaniami do walki ( mam na myśli trening )
i samą walka to zaj...ście ciężka praca, a zawodnicy to wykwalifikowani fajterzy bo "menele" odpadli by po 15 sekundach...więc nie mów nic o VT bo sie nie znasz i z całym szacunkiem pie...olisz jak potłuczony.
pzdr gnz sztn
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
Ty Muchol a masz jaja? piszesz o robieniu sportu ze zwierzęcych odruchów a zapominasz że popęd seksualny jest w gruncie rzeczy tak samo zwierzęcy jak popęd do okładania drugiego człowieka. Różnica jest taka że my naszym kobietom kupujemy kwiaty i piszemy im wiersze. Pewnie napiszesz że nie każdy facet czuje potrzebe by walczyć Spoko ale decydującym czynnikiem jest tu testosteron Taki rekin byczy ma przez całe życie taki poziom testosteronu jaki ma słoń w okresie godowym To dlatego jest najagresywniejszym gatunkiem rekinów mimo że jego przedstawiciele nie dochodzą do największych rozmiarów. Na drugim końcu jest rekin wielorybi łagodny roślinorzerca któremu obcy jest zwierzęcy instynk zabijania. Z facetami jest podobnie. Znasz powiedzenie jesteś jak zwierze?. Ludzie jednak poszli troche dalej i życie w społeczeństwie nie wymaga od facetów by walczyli. Sa jednak tacy którym jest to do życia potrzebne. Nie musisz tego rozumieć ale chociaż sie postaraj. Zwierzak Mate śle Ci poklon
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
małe sprostowanko: rekin wielorybi to planktonożerca Ech nie będzie ze mnieżaden ichtiolog :)
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
Na mój gust w Vale-tudo jest za duzo macania.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
P.S. W zapasach zawodnik za karę klęka a drugi nad nim i może np. wykonać tzw wózek albo coś innego. No i dobra. Ale w VT są bardziej wymyślne pozycje seksualne. Jak ostatnio w nocy oglądałem jakąś galę VT w Polsce na Polsacie to były takie akcje, że normalnie sie brechtałem. Facet za pasywnosć musiał położyć się na plecach. A drugi między jego nogami. Wyglądało to jakby za chwile mieli robić to "na misjonarza", gdyby nie to że obaj byli mężczyznami. Totalne nieporozumienie.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?
rozczochrany_ - ile ty masz lat, co?
temat z 2004r jeżeli nie zauważyłeś
pzdr :?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Val tu go"- najbardziej brutalnym sportem?

P.S. W zapasach zawodnik za karę klęka a drugi nad nim i może np. wykonać tzw wózek albo coś innego. No i dobra. Ale w VT są bardziej wymyślne pozycje seksualne. Jak ostatnio w nocy oglądałem jakąś galę VT w Polsce na Polsacie to były takie akcje, że normalnie sie brechtałem. Facet za pasywnosć musiał położyć się na plecach. A drugi między jego nogami. Wyglądało to jakby za chwile mieli robić to "na misjonarza", gdyby nie to że obaj byli mężczyznami. Totalne nieporozumienie.


Mało wiesz o walce siódmy synu Tuhajbeja ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024