Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bowe obok Gołoty 13 listopada!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jesli chodzi o to forum to ty sie stary nie osmieszaj :) :) :)

Udzielam się m in. na największym forum bokserskim na swiecie. Pod nickiem "Pawel", zapraszam do lektury...TYLKO UWAGA, tam jest wszystko po angielsku!!!


udzielasz sie... napisales 5 postow , a oto przyklady
1post "like Enriqe Iglesias"
2post "Your opinion. Golota wins!"
3post "Ademek is very good fighter. Don King men "

i ty sie udzielasz?? napisales 5 postow , ktore zajely ci caly dzien grzebania w slowniku i ty piszesz ze sie udzielasz

wogole czy ty rozumiesz co to jest forum dyskusyjne?? Forum dyskusyjne to miejsce gdzie kazdy moze wyrazic swoja opinie w kazdej poruszanej sprawie, ty w tym poscienaskoczyles i obraziles innych uzytkownikow. Poczytaj wiecej for ktore sa "uwaga tylko po angielsku" to moze zrozumiesz.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

. Poczytaj wiecej for ktore sa "uwaga tylko po angielsku" to moze zrozumiesz.


8O

O k..a to teraz kwestionujesz moją wiedze bokserską? :P

Nie, no, szacunek dla Ciebie Sorata, masz racje a ja nie, Gołota przegra!!!





P.S

Czy teraz jak juz Ci przyznałem racje mozemy ze sobą na forum nie rozmawiać? :?:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

. Poczytaj wiecej for ktore sa "uwaga tylko po angielsku" to moze zrozumiesz.


8O

O k..a to teraz kwestionujesz moją wiedze bokserską? :P

Nie, no, szacunek dla Ciebie Sorata, masz racje a ja nie, Gołota przegra!!!





P.S

Czy teraz jak juz Ci przyznałem racje mozemy ze sobą na forum nie rozmawiać? :?:


Nie kwestionuje Twojej wiedzy bokserskiej , i niemowie ze Golota przegra(patrz moje posty wyzej)
Kwestionuje Twoje zachowanie na forum i Twoje posty w ktorych mnie obraziles , z powodu takiego ze wyrazilem swoja opinie dotyczaca walki goloty
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

Udzielam się m in. na największym forum bokserskim na swiecie. Pod nickiem "Pawel", zapraszam do lektury...TYLKO UWAGA, tam jest wszystko po angielsku!!!

1post "like Enriqe Iglesias"
2post "Your opinion. Golota wins!"
3post "Ademek is very good fighter. Don King men "
4post "Who do you think Danny should have on board as sparring partners for his upcoming world title fight. You might think I'm crazy but if I were Jim MacDonnell I would certainly be on the phone to rec ..."

No nie da się ukryć udzielasz się :rofl:
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
skończcie tę dziecinadę...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

skończcie tę dziecinadę...

o nastepny bedzie atakowal :-)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
za gazetą:
- W poniedziałek przyjeżdżają nowi partnerzy sparingowi - powiedział Rozalski. - Ci starzy już się nie nadają. Jednemu chrzęści coś w szczęce, drugiemu coś strzyka i dzwoni w uchu, trzeciego też trzeba zawieźć do szpitala.

nieźle sobie nasze chłopaki poczynają tam na sparingach :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
Wczoraj Jerzy Kulej u Kuby Wojewodzkiego powiedzial , ze takiego boksera jak Golota , z takimi warunkami fizycznymi niebylo i niebedzie przez nastepne 100 lat i wdg niego Golota wygra z Ruizem i bedzie imstrzem swiata
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

Wczoraj Jerzy Kulej u Kuby Wojewodzkiego powiedzial , ze takiego boksera jak Golota , z takimi warunkami fizycznymi niebylo i niebedzie przez nastepne 100 lat i wdg niego Golota wygra z Ruizem i bedzie imstrzem swiata

Kulej jest załosny... .

Pamiętam wypowiedzi tego "znawcy" (który nomen omen w ogóle nie zna czołowych zawodników swiata czy reliów zawodowego pięsciarstwa, już lepsze komentarze mógłbym sadzić np.ja...) jak po walce z Tysonem mówił, ze Gołota sie "schańbił"i, ze powinnien zakończyć kariere bo (cytat) "Nic zniego juz nie bedzie"
Po drugie jestem wstanie bez najmniejszego trudu wymienić conajmniej 10 cieżkich, któzy walczą na ringu lub walczyli w ciagu ostatnich paru lat z lepszymi warunkami niż Gołota...białych też, więc o co chodziło Kulejowi mozemy się tylko domyślać.

Kulej to żałosny komentator i znawca boksu, mam dość jego hipokryzji i ciemnoty! :evil:

P.S
Tylko niech nikt nie wyskakuje mi z moralnymi gadakami...oceniam jego wiedze na temat obecnego, zawowodwego boksu.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

Kulej jest załosny... .

...

Kulej to żałosny komentator i znawca boksu, mam dość jego hipokryzji i ciemnoty! :evil:

P.S
Tylko niech nikt nie wyskakuje mi z moralnymi gadakami...oceniam jego wiedze na temat obecnego, zawowodwego boksu.

Żałosny nie jest. Na boksie się zna - tego nie podważaj.

Choć akurat rzeczywiście niektóre jego wypowiedzi irytują. Jak się go słucha to można odnieść wrażenie, że Gołota, Sosnowski, Włodarczyk to bokserzy z tej samej półki. :roll:
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

Kulej jest załosny... .

...

Kulej to żałosny komentator i znawca boksu, mam dość jego hipokryzji i ciemnoty! :evil:

P.S
Tylko niech nikt nie wyskakuje mi z moralnymi gadakami...oceniam jego wiedze na temat obecnego, zawowodwego boksu.

Żałosny nie jest. Na boksie się zna - tego nie podważaj.

Choć akurat rzeczywiście niektóre jego wypowiedzi irytują. Jak się go słucha to można odnieść wrażenie, że Gołota, Sosnowski, Włodarczyk to bokserzy z tej samej półki. :roll:

Muchol, Ty przeciwko mnie? Mieliśmy trzymać sztame na forum i wyśmiewać Sorate a tu taki wpis 8O

Kulej JEST żałosny. Boks się zmienia, idzie do przodu, a on zatrzymał sie na czasach swojej młodosci... :idea:

Pamiętam, walke Mayorgi z podajzem Mitchellem (czy jak to się pisze) a on walił raz po raz komentami (przed walką) w stylu "Tak murzyni są sprytni, szybcy..." taaaa, Mayorga jest biały, Mitchell też. :? :oops: Albo słynne, "niech Bowe tak nie przesadza" (po tym jak Gołota sprzdał mu dwa haki w jadra). Albo "Whiterspoon nie jest tak dobry, chociaż jest murzynem"
To moze mi wytłumaczysz o co chodziło mu z tymi warunkami fizycznymi Gołoty? :twisted:

On nie ma pojęcia o aktualnym swiadku bokserskim, poza tym kewstionuje jego teoretyke nie praktyke.


P.S
Cytaty ze stargo wyafnia Wyborczej ze złotymi myslami komentorów sportowych.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

Muchol, Ty przeciwko mnie? Mieliśmy trzymać sztame na forum i wyśmiewać Sorate a tu taki wpis


leze :) :)

Ty men wes sie nie wypowiadaj na temat Kuleja , bo to swoim boksem i swoim mozgiem mu do piet nie dorastasz
i jakbys idioto skonczony nie zauwazyl to polowe osob ktore czyta twoje wypowiedzi piszze ze ty jestes poprostu GLOPI to taka choroba albo ki chuj

i niemow ze Kulej jest zalosny tlumanie
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
Tylko tyle odpowiem : komentowanie na żywo w TV nie jest łatwe. (Tak myślę, choć nigdy nie komentowałem). A Kulej przecież w TV nie pracuje na codzień.
Dlatego potknięcia zawsze będą. (Nie wypowiadam się w sprawie tych przykładów o których piszesz, bo takiej pamięci nie mam - po prostu nie pamiętam tego. Jak oglądam transmisję to skupiam się na samym pojedynku a nie na tym co mówi komentator. Choć kilka kich pamiętam.)
Dlatego wcale nie zdziwię się jak za za następnym razem Kulej powie, że Ruiz jest wolny jak na Murzyna :roll: . Po prostu to jest stres i takie wypowiedzi się zdarzają.
Zresztą skoro tak to odbierasz to wyłącz dźwięk i tylko oglądaj.

Przykład z innej beczki. Na żużlu znam się tyle o ile (kiedyś w Bydgoszczy chodziłem). I jak oglądam czasami transmisje na żywo to sam się dziwię, że zawodnicy z ekstraligi komentują sytuację na torze i gadają takie bzdury. Przecież oni na pewno wiedzą skoro nawet ja wiem. Ale nie czepiam się ich, że są żalośni.

W ogóle uważam, że zawody sportowe powinny być w 2 wersjach :
- na żywo
- z poślizgiem, ale przygotowane jak film (i wtedy byś się zdziwił jak Kulej się zna na boksie)

Jeszcze jedno:
wiedza o boksie to nie to samo co wiedza o bokserach
Można być ekspertem od boksu jako sportu a nie wiedzieć kto to Kliczko a i można znać rekordy i życiorysy pierwszych 100 bokserów z wszytkich kategorii i federacji a o samej walce nic nie wiedzieć.
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
No ja to czasem przyznaje lubię prowokować co oczywiście musi budzić oczywiście w wielu przypadkach niechęć do mojej osoby ( czy niechęć choćby do mojego niechlujnego języka ;) ) Ale chyba ty robaczku masz po prostu ambicje bycia sam przeciw wszystkim ( nie licząc muchola z którym trzymasz Kuleja znaczy Sztama ; ))))))) buhehehe

Ruiza nie lubię oglądać. Oglądałem jedną jego walkę i kilka razy zdążyłem na niej usnąć. Nie zmienia to jednak faktu że uważam iż facet ma cholernie dobrze dopasowaną taktykę i technikę walki do swoich możliwości i warunków. W ostatniej walce Gołota pokazał że umie dyktować tępo walki i że prowokacje motywują go tylko do większego wysiłku a nie do fauli. Cholernie ciekaw jestem tej walki bo albo głodny Gołota zmusi spryciarza Ruiza do prawdziwej walki albo puszczą mu nerwy i przegra w jakiś niemiły sposób. To naprawdę może być ciekawe. Siła, technika i agresywność Gołoty kontra doświadczenie, wyrachowanie i spryt twardego Ruiza.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

Siła, technika i agresywność Gołoty kontra doświadczenie, wyrachowanie i spryt twardego Ruiza.

właśnie tak
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!

No ja to czasem przyznaje lubię prowokować co oczywiście musi budzić oczywiście w wielu przypadkach niechęć do mojej osoby ( czy niechęć choćby do mojego niechlujnego języka ;) ) Ale chyba ty robaczku masz po prostu ambicje bycia sam przeciw wszystkim ( nie licząc muchola z którym trzymasz Kuleja znaczy Sztama ; ))))))) buhehehe

.

:roll:

1. Na tym forum lubie tylko Muchola.

2."Robaczku" :?:
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bowe obok Gołoty 13 listopada!
Worns ...w związku z tym zapraszam na forum MMA:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024