Skocz do zawartości


Zdjęcie

[boks] Jelenia Góra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_lebet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

[boks] Jelenia Góra
Witam;] po pierwsze chciał bym sie dowiedziec gdzie mozna cwiczyc boks w jeleniej górze, może ktos z tad zaglada na forum procz mnie ^^.

Po drugie chciał bym zebyscie mi powiedzieli jakie sa argumenty zapisu na jakas sztuke walki. Pytajac rodzicow czy mnie zapisza , to caly czas słysze "do niczego ci to niejest potrzebne" . W sumie prawda. Ale lubie sporty siłowe. Wiec jak by ktos znał jakies argumenty za to bardzo prosze napisac. Pozdrawiam ^^.



cya~~
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra

Witam;] po pierwsze chciał bym sie dowiedziec gdzie mozna cwiczyc boks w jeleniej górze, może ktos z tad zaglada na forum procz mnie ^^.

Po drugie chciał bym zebyscie mi powiedzieli jakie sa argumenty zapisu na jakas sztuke walki. Pytajac rodzicow czy mnie zapisza , to caly czas słysze "do niczego ci to niejest potrzebne" . W sumie prawda. Ale lubie sporty siłowe. Wiec jak by ktos znał jakies argumenty za to bardzo prosze napisac. Pozdrawiam ^^.



cya~~

boks, sport dla prawdziwych meżczyn :!: :!: :!:

Dla tego hasła ja zaczełem, echchc młody człowiek był. Ty sobie w boksie nieporadzisz, już widze jak podchodzisz do tematu :roll:
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra
worm twoje teksty czasami rozbrajaja poprostu ... nie znasz czlowieka i mowisz mu ze sobie nie poradzi ehhh

imho 90% sukcesow to wytrwalosc i jak nie przestaniesz cwiczyc bo ci sie znudzi kilka razy w tygodniu tak sie zmeczyc zeby byc caly mokry od potu to beda z Ciebie ludzie...

to jest moje zdanie pozdrawiam...

wszyscy pisza ze boks to podstawa b dobrze sie zapisac na poczatek na boks zeby poznac garde, pozycje, podstawowe ciosy a ew pozniej przechodzic do MT czy KB... w/g mnie mozna startowac odrazu w MT / KB grunt zeby trener byl dobry.

a co do argumentow:
-ruch to zdrowie
-odejdziesz od przesiadywania pod blokeim z kumplami / kompa / innych :D
-nabierzesz pewnosci siebie
-w razie zagrozenia zawsze kazda sztuka czy kazdy styl walki jest lepszy niz nic (przydaje sie w samoobronie)

to chyba tyle
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra
WORNS nie worm sory :)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra
Hym umnie to bylo tak ze sie zapisalem a potem dopiero powiedzialem:) ale wiem ze to nie przejdzie z innymi Rodzicami. Musisz podejsc powaznie do sprawy i pokazac ze Ci zalezy ze to niejest jakes widzimisie i kwestia mody. Powyzsze argumenty sa sluszne :)
Powodzenia brachu
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra

WORNS nie worm sory :)

Nie, no nawet niezuważyłem :)

Niechciałbym byc źle odebrany, czy coś...ale widać, ze nie jest na tyle zdeterminowanym, pewnym człowiekiem zeby uprawiać cos takiego jak boks. To nie jest karate...to jest naprawde cieżki sport.
  • 0

budo_lebet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra
wiez po tym kto w jakim stylu pisze na gg, forum albo jeszcze gdzie indziej w internecie nie oznacza ze ma taki sam charakter.. :) )

no sprobuje poskładac te argumenty do kupy i jakos je przedstwie rodzicom :lol:
Jeszcze tylko musze poszukac czy u mnie w miescie sie w ogole trenuje boks.


Pozdrawiam~~
temat do zamnkniecia.
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra

wiez po tym kto w jakim stylu pisze na gg, forum albo jeszcze gdzie indziej w internecie nie oznacza ze ma taki sam charakter.. :) )

no sprobuje poskładac te argumenty do kupy i jakos je przedstwie rodzicom :lol:
Jeszcze tylko musze poszukac czy u mnie w miescie sie w ogole trenuje boks.


Pozdrawiam~~
temat do zamnkniecia.


jesli nie ma sekcji w JG to zapraszam do Bolesławca.sekcje prowadzi Tomczyk byly mistrz europy amatorow.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: [boks] Jelenia Góra

wiez po tym kto w jakim stylu pisze na gg, forum albo jeszcze gdzie indziej w internecie nie oznacza ze ma taki sam charakter.. :) )

no sprobuje poskładac te argumenty do kupy i jakos je przedstwie rodzicom :lol:
Jeszcze tylko musze poszukac czy u mnie w miescie sie w ogole trenuje boks.


Pozdrawiam~~
temat do zamnkniecia.

2 albo 3 lata temu napewno był boks w "Mechaniku" głownie dla młodzierzy szkolnej ( nawet mieli jakies sukcesy) ale czy nadal jest??? hmmm głowy urwać sobie nie dam...pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024