Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_damianos
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie
Witam
Ostatnio postanowilem uczeszczac na zajecia do Jurka Gorzenia ( 3 dan) i chcialbym zasiegnac opini ludzi z Lublina albo tych co znaja tego oto sensej , lub nawet czwicza w pod jego okiem. Dodam tylko ze Dojo znajduje sie przy ul Kazimierza Wielkiego (zaraz obok lodowiska).
Pozdrawiam i z gory dzieki za odp ;)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie
Co prawda aikido nie ćwiczę, ale Jurka znam. Spoko gość i niezły wymiatacz (opinia czlowieka z zewnątrz).

Gizmo
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie
jezeli chodzi o Lublin nie mogles lepiej trafic.. znam Jerzego od prawie 20 lat
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie
Ja również polecam tego nauczyciela. Choć znam go tylko parę lat ;)
Jurek jest osobą 'aktywną' w Aikido. Jeździ regularnie na staże, nie tylko swojej orgaznizacji. Reprezentuje styl wg. przekazu Kobayashi Hirokazu. Spod jego skrzydeł wyszło kilku fajnych aikidoków, np. Adam Baliczek (kt. obecnie prowadzi zajęcia w Białymstoku).
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie
Jedyny minus to małe, dojo. Ale mówią że małe jest piekne. mam tam kolegę, twierdzi że treningi sa bardzo fajne. Mysle że mogę dołączyc się polecając Ci to dojo :) Choc sam jestem u konkurencji.
  • 0

budo_damianos
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Jerzego Gorzenia w Lublinie
eheh konkurencja to wymysl kapitalizmu :D Ale ostatnio doszly mnie bezpodstawne opinie o "nieciekej okolicy" wokol dojo. Ale moje zdanie jest takie : w dzisiejszych czasach w****l od glupich drechow mozna dostac doslownie za nic i wszedzie ,ale miom w okolicy jest duzo klubow SW i jakby juz co to zawsze jest szansa ze sie jakis student napatoczy i rozjebie towarzych :P Ale to tyle na ten temat. Dzieki za dobre i subiektywne opinie na temat dojo i senseja, aszczegolnie za ta wystawiona od "konklurencji" :-)
Pozdrowionka i dzieki za odp .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024