Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sparingi w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Sparingi w Warszawie

W niedzielę 03.10.2004 w Warszawie ul. Kramelicka o godz. 12.00 odbędzie się trening połączony ze sparingami dla członków kadry oraz wszystkich chętnych.
Zapraszamy


  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie
moze Ul. Karmelicka 13 ? miejsce treningow KS Serafin ?

btw kto sie wybiera :-)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie

W niedzielę 03.10.2004 w Warszawie ul. Kramelicka o godz. 12.00 odbędzie się trening połączony ze sparingami dla członków kadry oraz wszystkich chętnych.
Zapraszamy

Ty mistrzu, jak Ty sie nazywasz? zapoznałem się z taki typami z MT, niby jacyś utytułowani, powiedziałem, ze też znam kogoś kto trenuje i wymieniłem Twoj nick...nikt nie kojażył :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie
Okulary se kup 8)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie

...

Kamil Bober Ronin Sczczecin Muay Thai
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fuck you because I loved you
Fuck you for loving you too
I don't need a reason to hate you the way I do.

ta :) :) :) :) :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie
ludee - myślę że odpowiedź... baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałdzo dobra :) a tak na marginesie ciekaw jestem jak nazywali się ci utytułowani ?
  • 0

budo_+91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie
Ja sie napewno zjawię.Trzeba sprawdzic wakacyjną pracę.
Tae..bedziesz?
Mój dawny nick to ThaiBoxer,ale cos mi sie zjebało i nie chce się logować.Pozdro chłopaki i do zobaczenia w Wawie
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie

W niedzielę 03.10.2004 w Warszawie ul. Kramelicka o godz. 12.00 odbędzie się trening połączony ze sparingami dla członków kadry oraz wszystkich chętnych.
Zapraszamy

Ty mistrzu, jak Ty sie nazywasz? zapoznałem się z taki typami z MT, niby jacyś utytułowani, powiedziałem, ze też znam kogoś kto trenuje i wymieniłem Twoj nick...nikt nie kojażył :)


No to chuj! Rozgryzl mnie! Juz po mnie! Kurwa, a tak sie staralem :( jak sie Kamil dowie ze sie pod niego podszywam to mnie zabije, ale dobrze ze jestem z Kielc, a nie ze Szczecina :)

Jak ty wogole mogles wpasc na to ze ktos mnie pozna po netowym nicku?! Jestem pelen podziwu :o

+91: ten sezon mam skasowany, przede mna duuuuzo pracy w zwiazku z MT, musze odbudowac nogi, kolana juz troche zapomnialy o kontuzjach, duuuzo sparingow wew musze przejsc (nie sparowalem/walczylem od Marca :( ) ale na pewno sie jeszcze spotkamy, moze nie na ringu bo ty nie ta waga :)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie

W niedzielę 03.10.2004 w Warszawie ul. Kramelicka o godz. 12.00 odbędzie się trening połączony ze sparingami dla członków kadry oraz wszystkich chętnych.
Zapraszamy

Ty mistrzu, jak Ty sie nazywasz? zapoznałem się z taki typami z MT, niby jacyś utytułowani, powiedziałem, ze też znam kogoś kto trenuje i wymieniłem Twoj nick...nikt nie kojażył :)


No to chuj! Rozgryzl mnie! Juz po mnie! Kurwa, a tak sie staralem :( jak sie Kamil dowie ze sie pod niego podszywam to mnie zabije, ale dobrze ze jestem z Kielc, a nie ze Szczecina :)

Jak ty wogole mogles wpasc na to ze ktos mnie pozna po netowym nicku?! Jestem pelen podziwu :o

+91: ten sezon mam skasowany, przede mna duuuuzo pracy w zwiazku z MT, musze odbudowac nogi, kolana juz troche zapomnialy o kontuzjach, duuuzo sparingow wew musze przejsc (nie sparowalem/walczylem od Marca :( ) ale na pewno sie jeszcze spotkamy, moze nie na ringu bo ty nie ta waga :)

dobra, dobra :) :) :) to była popijawa a nie quiz na temat znajomosci zwodników tahaia... :twisted:

Pozdro Tea i 3maj sie!!!
  • 0

budo_+91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie
Sparingi/trening juz za tydzien.Mam nadzieje,że jestescie przygotowani znakomicie.Do zawodów jeszcze troche czasu,ze forma musi być juz na 100% zrobiona :twisted:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparingi w Warszawie
Szkoda ze mam szkole :/ Jak dlugo ten trening bedzie trwal ? od 12 : 00 do ?? Moze wpadne chociarz pogadac :) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024