Skocz do zawartości


Zdjęcie

ER Shrapnel vs MT Amphibian auto


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: ER Shrapnel vs MT Amphibian auto
moge procis w 1600 ew 1152 ??...

mialem robic nowy theme do windows i chyba wiem na czym sie opre :) :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ER Shrapnel vs MT Amphibian auto
:cry:

Czytam temat: MT Amph vs. ER Shapnel i sobie myślę - oho, zobaczę jak noże dostają w dupę i co są warte. A tu zdjęcia na biurku. Nie to że zdjęcia mi się nie podobają, ale nastawiłem się na coś cokolwiek innego...

Cynik cyfrakiem focisz? To możesz spróbować pomanewrować balansem bieli - przy sztucznym świetle z kolorami potrafią dziać się cuda, bo automatyka WB w aparatach jest, delikatnie mówiąc, niedoskonała ;) Swoją drogą, kiedyś strzeliłem z rańca fotkę na plaży, mając WB ustawiony na sztywno na białą kartkę w pomieszczeniu z dziwnym światłem gdzie robiłem zdjęcia poprzedniego wieczora, i piasek wyszedł na zdjęciu w pięknym odcieniu ... błękitu :)

A panele LCD strasznie kłamią z kolorami.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ER Shrapnel vs MT Amphibian auto
AdamD masz racje, versus byl nieco naduzyciem z mojej strony ot pod wplywem chwili wydawalo mi sie, ze tak bedzie fajnie zapominajac, ze to nazwa zarezerwopwana ;) Tym bardziej, ze Amph wrocil na 4 godziny przed wykonaniem fotek wiec preznie mu w dupe dac nie moglem :lol:

Co do cyfraka. Takie kolorki zrobilem celowo bo wychodza mi tylko i wylacznie pod ta lampka tak [chociaz na oko jej swiatlo niewiele si e rozni od pozostalych] dla klimatu. A co do wszelkich ustawien to sa one skutecznie resetowane przez drugiego uzytkownika, ktory mi non stop z tym sprzetem sajgon robi i po prostu juz cierpliwosci nie mam do tego.

A moj LCD, Syncmaster 172t to jakos nie odczuwam mocno, zeby mnie klamal z kolorami ;)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ER Shrapnel vs MT Amphibian auto

qkiel tak apora bo przewaznie dopiero o tej proze mam czas zrobic cokolwiek.... No i tez wybrzydzac nie moge bo nie zawsze mam dostep do aparatu cyfrowego.
Kurna u mnie sa bardzo wyraziste te fotki, wina panela LCD? Naprawde macie takie ciemne jak mowicie? 8O

no dobra, niech cie bedzie
bardzo taktyczne oswietlenie wiec nie powinienem sie czepiac :wink:
nie mam LCD tylko stara Belinee i widac bardzo wyraznie, ale ja lubie te serki, kozki, krowki i jakies zmutowane swistaki :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024