Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saleta w K1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1

co za ciota z Salety jaja sobie robi pozer cholerny


Co chcesz od Przemka ? Kupiles bilet na walke ? :)
  • 0

budo_royler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
Jednak walka przelozona....
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
A jednak za dwa tygodnie walka się nie odbędzie.Przemek dozna(ł) nowej kontuzji,podczas siusiania przytrzasnie(ął)sobie małego zamkiem.
Cholera a tak na niego liczyłem.
poz
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1

A jednak za dwa tygodnie walka się nie odbędzie.Przemek dozna(ł) nowej kontuzji,podczas siusiania przytrzasnie(ął)sobie małego zamkiem.
Cholera a tak na niego liczyłem.
poz


oh to takie przykre, az sie lezka w oku kreci :cry:

Przemuś wracaj do zdrowia !

Beda jaja a nie walka moim zdaniem :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
wiec kiedy ostateczine bedzie walka?
  • 0

budo_milon z krotonu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
A tego nie wie nikt :)
pozdro
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
pewno dzis w barze powiedza ;)
  • 0

budo_sztormik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
ja tam wierze w przemka zobaczymy co pokarze za 2 tygodnie, z tego co widzialem w spotach w roli trenera przemka wystepuje Maciej Skupiński a to czlowiek ktory zna sie na rzeczy wiec mysle ze przemek sopie dupe dla swojego przeciwnika ;)

kurcze moze w koncu cos sie zacznie ruszac z tym k-1 w polsce wazne ze ktos mowi o k-1 glosno w telewizji i to na dodatek w progamie ktory oglada kupa ludzi dzieki temu staje sie popularniesze, i wiecej sie o tym mowi tym wieksze szaznse w pozyskaniu sponsorow, wiec w koncu moze ktos zorganizuje gale z prawdziwego zdarzenia, i sciagna jakis dobry fajterow, a wtedy bylo by fajnie :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
noi jednak za 2 tygodnie , 1 pazdziernika w piatek walka Salety z Varga, kurde ale ta dziewczyna co sie w przemku buja w barze to mnie rozsmieszyla :D
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
Saleta w formule K-1?...Ale widział jak wyglądają te walki?...Czarno widzę jego występ jeśłi w ogóle dojdzie do tej walki.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
co za pytanie, przecie jest stałym komentatorem na eurosporcie. Od dawna się do tego przygotowuje.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1

Krzysztof Ibisz-utalentowany kick-boxer,nie wiem dlaczego,ale ten tekst mnie rozbroił :) Choć nigdy nie wiadomo... 8)

myslalem że on dział w tkd :? ale zreszta czy to wazne..zawsze jakaś reklama dla MA :wink:
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
A ja nie wierzę że jakakolwiek walka Salety na zasadach K1 się odbędzie. Jeśli już, to będzie to raczej jakiś pokaz/układ a nie walka.
Ale i tak nie wierzę.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1

co za pytanie, przecie jest stałym komentatorem na eurosporcie. Od dawna się do tego przygotowuje.

Wiem, tylko takie odnoszę wrażenie , że idzie tam gdzie nie powinien :-)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1

co za pytanie, przecie jest stałym komentatorem na eurosporcie. Od dawna się do tego przygotowuje.

Wiem, tylko takie odnoszę wrażenie , że idzie tam gdzie nie powinien :-)


moze sprobowac i warto zeby sprobowal
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
Ech, żeby tylko się pożądnie przygoitował, trochę by mi go szkoda było patrzeć na ciężki nokaut. Z pewnością lepiej by mu poszło w K-1 niż w boksie, ale sam nie wiem. Po porażce Mariusza Ligiżyńskiego, człowieka który ma warunki o których można sobie pmarzyć i związanego z MMA, to już sam nie wiem czy Saleta powienien choćby próbować... sam nie wiem.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1

Po porażce Mariusza Ligiżyńskiego, człowieka który ma warunki o których można sobie pmarzyć i związanego z MMA...

lubie Mariusza i szanuje za wszystko czego dokonał w swojej karierze sportowej ale nie zgadzam sie z tym iz ma super warunki do K1- przedewszystkim Mariusz ma zbyt mocne naleciałości na technice z karate knockdown które to trenuje juz kilkanaście lat , kickiem i MMA zajmuje sie niedlugo,pozatym warunki fizyczne ma niespecjalne wysoki ale chudy ( poniżej 90 kg) a więc niestety kwestia siły i masy jest na jego niekorzysc a zarówno K1 jak i MMa są coraz bardziej siłowe , pozatym walka w Pruszkowie to chyba nieliczna z wlk gdzie Mariusz walczył bez podziału wagowego ( z cieższym rywalem).
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
artykul na stronce : "17 września podczas gali we wrocławskiej hali Orbita, Saleta powalczy według twardych reguł K1 (m.in. niskie kopnięcia i uderzanie rękoma) z Węgrem Peterem Vargą"

uuuuuuuuuu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
[quote name="budo_.]
[quote name="budo_Matysshido"] Po porażce Mariusza Ligiżyńskiego, człowieka który ma warunki o których można sobie pmarzyć i związanego z MMA...[/quote] lubie Mariusza i szanuje za wszystko czego dokonał w swojej karierze sportowej ale nie zgadzam sie z tym iz ma super warunki do K1- przedewszystkim Mariusz ma zbyt mocne naleciałości na technice z karate knockdown które to trenuje juz kilkanaście lat , kickiem i MMA zajmuje sie niedlugo,pozatym warunki fizyczne ma niespecjalne wysoki ale chudy ( poniżej 90 kg) a więc niestety kwestia siły i masy jest na jego niekorzysc a zarówno K1 jak i MMa są coraz bardziej siłowe , pozatym walka w Pruszkowie to chyba nieliczna z wlk gdzie Mariusz walczył bez podziału wagowego ( z cieższym rywalem).[/quote] Nie super, tylko na dzień dzisiejszy pozostają dla mnie jako marzenie. Poza tym coraz częściej się przekonuje, że gorzej układa mi się walka z chudymi przeciwnikami (znaczy się starsznie są kościści), ale może z czasem nie będzie mi to różnicy sprawiać. Wielki szacunek mam dla Mariusza . Poza tym bardzo miłe wrażenie na mnie zrobił kiedy go pierwszy raz zobaczyłem na włanse oczy :-)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w K1
Mariusz wogóle mily facet jest i jeszcze w czsach gdy czasem mialem okazje razem z nim potrenować ( ale to dawno temu jak jeszcze trenował oyama karate i miał 5 kyu) to zawsze służył pomoca i radą,pozatym prywatnie też spoko koleś,młody wtedy byłem jak i wielu moich znajomych ale on nigdy nie traktował nas z góry ( jak to niestety wielu robi)...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024