Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate w Katowicach na AWF-ie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_sarenka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Karate w Katowicach na AWF-ie
Czy jest ktoś kto trenuje u małżeństwa prowadzącego karate kyokushin w KAtowicahc na AWF-ie? Chciabym się do nich zapisać ale nie wiem czy to dobra szkoła.
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie

Czy jest ktoś kto trenuje u małżeństwa prowadzącego karate kyokushin w KAtowicahc na AWF-ie? Chciabym się do nich zapisać ale nie wiem czy to dobra szkoła.


mój kumpel tam trenuje i sobie chwali :D .
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Trenowałem u nich 7 lat. Treningi prowadzone bardzo porządnie, mają niesłe wyniki sportowe. Polecam, zapisz się tam. Żelazna dyscyplina i nie ma cackania się.
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
No... może nie siedem a sześć :)
  • 0

budo_sarenka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
A ma ktoś jakieś jeszcze porównanie z innymi szkołami? Czy tam najlepiej chodzić czy lepiej gdzie indziej?
Widzę, że o tej szkole sa pochlebne opinie ale niestety tylko dwie.
Do Chupacabra: Chodzisz tam nadal czy zrezygnowałeś? Jeśłi zrezygnowałeś to dlaczego (jeśłi można spytać)?
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Jeśli chodzi o karate, to wydaje mi się, że ta szkoła jest w Katowicach najlepsza.
Miałem powody żeby zrezygnować, ale nie dotyczą one osób które zaczynają. Po prostu, trenowałem długi czas, najlepsi znajomi zaczęli się wykruszać, zaczęły się starty na zawodach a co za tym idzie sportowa rywalizacja. I tak, w pewnym momencie otrząsnąłem się i zobaczyłem, że gdzieś po drodze zatraciła się cała filozofia karate, a słowa które nam wpajano gdy zaczynaliśmy trenować, można włożyć między bajki. W pewnym momencie wszystko podporządkowało się rywalizacji sportowej i mnie osobiście to nie odpowiadało. No, ale inni są zadowoleni z tego, że zdobywają medale :) mnie natomiast chodziło o coś innego.
Ale początkujących to nie dotyczy. Starty na zawodach zaczynają się po kilku latach trenowania. I do tego czasu jest SUPER!
  • 0

budo_sarenka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Dziękuje Ci za odpowiedź, trochę szkoda, że treningi dla zaawansowanych poszly w innym kierunku niż tego byś chciał...mnie też nie będzie interesowała rywalizacja ale mam nadzieje, że takie coś mnie ominie, zwłaszcza, że nie mam nikogo znajomego w tej sekcji. Wprawdzie po kilku latach treningów na pewno zawiążą się większe lub mniejsze przyjaźnie i wtedy może być ciężko :( ale to jeszcze kilka lat przede mną.
Byłam już raz zobaczyć sobie jak tam wygląda i nie wiem czy tak jest wszędzie czy tylko tam, że sensei ma swojego pupilka i to niestety wyraźnie widać. Nie wiem czy to z racji tego, iż owy sempai ma brązowy pas i jest zwycięzcą w wielu zawodach ale sądzę, że chyba każdego powinno się traktować tak samo. Miałeś to samo odczucie na treningach? A może to tylko takie wrażenie? Albo jeszcze inaczej, że wszyscy sempai'owie z brązowymi pasami są pupilami?
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Heheh :) Niestety... mnie też to drażniło... pewne osoby są pupilkami trenerów :) I z tego powodu możesz wiele razy poczuć się skrzywdzona -robisz coś lepiej od innych ale nie zostanie to docenione, za to pupilki, mimo że gorsze w czymś, mają lepiej (jak to w życiu :D )
Ale podejrzewam, że w każdej sekcji możesz się spotkać z czymś takim.
Mimo wszystko, moja rada jest taka: staraj się nie być pupilkiem i nie spoufalaj się zbytnio, chociarz w pewnym momencie może to być trudne... :? W razie czego łatwiej wtedy wszystko rzucić w diabły :twisted:
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Ale polecam ci tą sekcję. Chodzi tam wielu fajnych ludzi i wiele przyjaźni pozostanie na całe życie. A treningi też porządnie prowadzone.
  • 0

budo_sarenka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Dzięki za odpowiedź... w takim razie, po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecyduje się na tą sekcje...a w razie czego - to przecież nikt mnie tam "pod pistoletem" nie bedzie przetrzymywał ;)
pozdrawiam
  • 0

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Polecam Klub Oyama Karate w Katowicach! Śląski Klub Katare Goliat. Prezez klubu Sensei Jerzy Walaszczyk! Trenuje tam i jest świetnie. :)
  • 0

budo_klin_geerw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Popierwsze jak sie nie znacie to sie nie odzywajcie. A po drugie laska z Oyamy :twisted:
  • 0

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie

Popierwsze jak sie nie znacie to sie nie odzywajcie. A po drugie laska z Oyamy :twisted:


A to źle że jestem z Oyamy! Polecam mój klub ze względu, że zajmujemy wysokie miejsce w rankingach klubów w Katowicach.

Byłam zobaczyć treningi na AWF-ie. Dlamnie nie są takie jak w moim klubie GOLIAT


Chyba nie zaszkodzi mu zobaczyć jak jest też w innych klubach KARATE w Katowicach.
  • 0

budo_~woyo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie

Polecam Klub Oyama Karate w Katowicach! Śląski Klub Katare Goliat. Prezez klubu Sensei Jerzy Walaszczyk! Trenuje tam i jest świetnie. :)


Zapytaj swojego "sensei" w jaki sposób zdobył swój czarny pasek :evil:
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Heloł Evrybady!
Sarenka,ten klub karate na AWF-ie jest bardzo OK.,będzie Ci się tam miło ćwiczyło,ale wpadnij też na Shidokan.Teraz na feriach mamy treningi dla początkujących na godzinę 14.00. na sali gimnastycznej 3-go L.O. (Mickiewicza),to jest to liceum u wylotu Stawowej w samym centrum Katowic.
Treningi są przez całe ferie od poniedziałku do piątku,młodzież szkolna i dzieci nic nie płacą.
Osobne treningi dla najmłoddzych są na godzinę 13.oo.,a dla starszych dodatkowo w poniedziałki na 20.30 i środy na 2o.00,miejsce to samo.
Wpadnijcie,potrnujcie,na pewno Wam się spodoba!
Pozdrowionka:)

P.S.Szczegóły na stronce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie

Zapytaj swojego "sensei" w jaki sposób zdobył swój czarny pasek :evil:


Posiada 2dan i ten drugi dostał honorowy, ale pierwszy.....
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie

Marylka:
Posiada 2dan i ten drugi dostał honorowy, ale pierwszy.....

Dokończ zdanie bo jestem ciekawy :)

Yeri, możesz mi opisać jak wyglądaja treningi mma na shidokanie? czy w ferie są w innych godzinach? Co się na nich robi, jak wygląda trening? Chodzi mi o te konkretne treningi w emersie.
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Cześć Chupacabra.
Treningi w Emersie nakierowane są na thai-bxing i MMA.Treningi w Mickiewiczu-poniedziałlek na 20.30.,środa na 20.00,są nastawione na stójkę,pracujemy na tarczach,skakankach,trenujemy generalnie w rękawicach bokserskich,więc warto je mieć.
Trenigi grappling/MMA odbywją się na MOSIR-ze na Wełnowcu,zaawansowani poniedziałlek 19.00.,środa 18.00.,początkujący wtorek 19.30.,czwartek 20.00.W piątki na 19.30.,też na Wełnowcu jest godzina gier zespołowych,potem sparringi lub indywidualny trening.
Na feriach wygląda to tak samo,z tym,że dochodzą jeszcze te treningi na 14.00.(dla dzieci na 13.00),te treningi są lżejsze,bo dużo osób jest nowych,bez sprzętu,itp.
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie
Cześć Chupacabra.
Treningi w Emersie nakierowane są na thai-bxing i MMA.Treningi w Mickiewiczu-poniedziałlek na 20.30.,środa na 20.00,są nastawione na stójkę,pracujemy na tarczach,skakankach,trenujemy generalnie w rękawicach bokserskich,więc warto je mieć.
Trenigi grappling/MMA odbywją się na MOSIR-ze na Wełnowcu,zaawansowani poniedziałlek 19.00.,środa 18.00.,początkujący wtorek 19.30.,czwartek 20.00.W piątki na 19.30.,też na Wełnowcu jest godzina gier zespołowych,potem sparringi lub indywidualny trening.
Na feriach wygląda to tak samo,z tym,że dochodzą jeszcze te treningi na 14.00.(dla dzieci na 13.00),te treningi są lżejsze,bo dużo osób jest nowych,bez sprzętu,itp
  • 0

budo_~woyo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate w Katowicach na AWF-ie

Zapytaj swojego "sensei" w jaki sposób zdobył swój czarny pasek :evil:


Posiada 2dan i ten drugi dostał honorowy, ale pierwszy.....


Dowiedz się jak to się stało. My wiemy :wink: Chcemy poznać jego prawdę.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024