Skocz do zawartości


Zdjęcie

Omdlenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Omdlenia
Witam!

Dzisiaj mialem taka sytuacje:

Wstaje kolo 10.00, siadam na lozku, przecieram oczy, wstaje ide do kuchni, nalewam sobie mineralnej do szklanki, pije.... nagle czuje kłucie (nie jestem pewny czy klucie, ale jakis ból na pewno) w mostku. Moze nie az tak silne, ale usiadlem na kanapie, chcialem polozyc glowe na oparciu i matka mowila ze stracilem na 5 sec swiadomosc. Oczy mialem otwarte ale szczeka mi drgala. Jak juz sie ocknalem to zabaczylem tylko jak mnie matka trzesie zebym sie rozbudzil. Jak mi opowiedziala co sie stalo to nie chcialem jej wierzyc na poczatku. Ogolnie caly mokry od potu bylem po tym jak odzyskalem swiadomosc.
mam 17 lat, waze 72 kg, wzrostu 175cm. 2 tygodnie temu wrocilem z obozu treningowego, na ktorym byly ciezkie treningi, 2 x dziennie po 1,5h. Potem okolo 2 tyg przerwy i przedwczoraj i wczoraj poszedlem na trening. Wczoraj na box, troche zarwalem w dynie. Czy to moze miec jakis zwiazek z tym "zejsciem"? Aha, wczoraj bylem na malej imprezce, ale z % bardzo skromnie. Napisalem chyba juz wszystko co mogloby miec wplyw. Wiec czy ktos moglby mi napisac, co mi sie kurwa dzisiaj rano stalo?? Przyznaje ze po przemysleniach sam juz nie jestem spojrzec trzezwo na te sprawe.

Pzdr CarpeDiem
PS z gory dzieki za powage
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Człowieku, po takich efektach ty szukasz porady w Internecie? Każdy rozsądny człowiek wiedziałby gdzie się udać. Mam nadzieję, że ty też wiesz.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Nic dodać nic ując...
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Mala podpowiedz - udaj sie do lekarza. :roll:

Pozdro
J.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia

Wiec czy ktos moglby mi napisac, co mi sie kurwa dzisiaj rano stalo??


Mam nadzieje że nie będzie tu takiego co będzie chciał gdybać na ten temat i brać twój los w swoje ręce.
IDŹ DO LEKARZA !!!!!
NAJLEPIEJ JESZCZE DZIŚ BO DO JUTRA DALEKO !!!!!!!
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Zapomnialem dodac, ze jutro po szkole jade do lekarza. Aha i zdarzylo mi sie cos takiego pierwszy raz w zyciu. Nigdy wczesniej nie mialem problemow z sercem i zwiazanych z jakimis wadami organizmu. Ale czy moze juz komus przytrafilo sie cos podobnego?

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Zbadać się musisz, ale panikować niekoniecznie. Jest przynajmniej 100 powodów takiej reakcji a bać się trzeba tylko kilku. W twoim wieku taka reakcja może wystąpić nawet bez istotnych powodów, ot czynnościowo. Tym niemniej ktoś cię musi obejrzeć. I niech to będzie ktoś, komu się bardzo nie spieszy.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Witam!

Bylem dzisiaj u lekarza, zostalem przebadany tymi sluchawkami lekarskimi z przodu i na plecach i wstepnie nic mi nie jest. Na jutro dostalem skierowanie na morfologie, EKG i OB. Okaze sie jutro czy to cos powaznego.

Pzdr CarpeDiem

PS dalej prosze osoby, ktore mialy podobna sytuacje zeby cos napisaly w tym temacie.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Moja dziewczyna ma cos podobnego nagle sie wylancza i gleba. Ostatnio traci przytomnosc na dosc dlugo a lekarze niemoga nic znalesci juz idziemy do 4 i jestem troszke podlamany :cry:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Dobrze, że byłeś u lekarza. Ale tak jak podejrzewałem nic nie znajdą. Bo takie coś zdarza się normalnym zdrowym ludziom. Miałem takie "zaćmienie" raz w autobusie i te same objawy. Było to bardzo dawno i nigdy już się nie powtórzyło.
Po prostu na kilka (szacuję że 5-50, bo nie liczyłem :wink: ) sekund straciłem wzrok i pot płynął po mnie. Ale nie straciłem przytomności. To może być od jedzenia albo od zmęczenia.
Nie ma powodów do obaw. :wink:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Omdlenia
Witam, bylem dzisiaj na badaniach jeszcze raz. Pobrano mi krew i mialem EKG. Wyniki beda w czwartek, ale lekarka powiedziala ze mam serce sportowca i ze wszystko raczej jest w normie.

Kiedys mialem cos takiego ze jak szybko wstalem to nagle ciemno przed oczami mi sie robilo, musialem na chwile usiasc, a potem dopiero moglem normalnie wstac. Ale to mi juz minelo, wiec moze to normalna kolej rzeczy z tymi omdleniami w moim wieku...

Pzdr CarpeDiem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024