Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_sindbad
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ten swąd

Napisano Ponad rok temu

Motywacja
Co było dla Was impulsem do rozpoczęcia przygody z bjj? Dla mnie był to HL Royce'a Gracie.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Dla mnie artykół pt."Bez regół" Karola Matuszczaka w magazynie karate kung fu, to był w zasadzie początek, pierwsze śladowe informacje, potem magazyn budokan, internet, w miedzyczasie ćwiczyłem jeszcze 3 inne style !!!
Ale fakt faktem jak zobaczyłem Royca w UFC 1,2,3,4,5 to już wiedziałem że Gracie Jiu Jitsu to będzie to co przy pojawieniu się pierwszej sekcji w jakiejś sensownej odległości od mojego miejsca zamieszkania będę ćwiczyć.
  • 0

budo_masterblaster
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
pierwszy raz przeczytałem o bjj w Komandosie. Potem naoglądałem się filmików z sherdog'a ...i sie najarałem...
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Najpierw na obozie Aikido w Pile(jakieś 3/4 lata temu) kilka osób trenowało parter(np. Yamabushi).
Potem kupiłem sobie "Choke" Rickona Gracie i zaczęło się.
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Budokan, a w nim artykół "Człowiek czy styl", następnie fascynacja UFC, a teraz to film "Klatka" znanego :) reżysera :) mnie inspiruje :)
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Mi wystarczyło zobaczyć jak brat wygrywa walkę na zawodach w 9 sec. :wink:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
zawsze byłem silny i dynamiczny , a przydało by sie troche techniki , dlatego ćwicze.[/code]
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Zapowiedz gierki UFC na dreamcasta...potem chodzenie po necie i szukanie czegos na temat tego tajemniczego Vale Tudo i BJJ..ale na jakis czas musialem dac sobie spokoj..wtedy nie bylo chyba nawet jeszcz tyskiego Bastionu,o podsekcji w katosach nie wspominajac
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Co było dla Was impulsem do rozpoczęcia przygody z bjj? Dla mnie był to HL Royce'a Gracie.


a mnie wkurwiało że na Budo Forum wszyscy tylko sie zachwycali BJJ. W kółko tylko "ale super, ale super". Przecież wiedziałem jaka sztuka walki jest ukoronowaniem wszystkich innych, więc co tu się zachwycać BJJ? Popytałem znajomych, czy ktoś to trenował czy nie. Nikt nie trenował, więc sam poszedłem na trening BJJ sprawdzić co tu jest grane.
Poszedłem i... zachwyciłem się!
Silvio
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
komandos + sherdog =bjj
  • 0

budo_case
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Wypowiedzi Boruty.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Jako mlodociany "mistrz" kung fu dostalem lomot od judoki :D . PO dluzszej przerwie za biurkiem postanowilem ze pracujac w jednym z urzedow ciezko bylo by przychodzic do pracy z obitym rylem :> wiec wziolem sie za style chwytane :D ... a ze wszyscy chwala bjj i cwicza to ... a ja jestem buntownik bez powodu :D wiec poszedlem cos co jest malo znane w Polsce i nie zachwalane :D . I tak wyladowalem w seksji SAMBO:D.
  • 0

budo_maniutka
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
a ja właściwie przez przypadek :wink:
akurat zobaczyłam ze u mnie w klubie są treningi i planowałam się zapisać ale godziny były tragiczne(20.30-22.30) :roll: a żeby jeszcze było lepiej zaraz przed bjj miałam swoje treningi karate :? .Po jakimś treningu karate w sobotę wychodziłam już z szatni i dowiedziałam się że jest trening :D no i w przeciągu 5 sekund podjęłam decyzję że zostaję :wink: trochę śmiesznie to wyglada bo jestem jedyną dziewczyną z sekcji i się czuję taka malutka :? wśrod moich kumpli :lol: ale nie daję za wygraną :wink: trza być twardym a nie miętkim ,nie :wink:
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Łomot jaki dostałem na treningu na który poszedłem "tak sobie - żeby zobaczyć" - klepałem, klepałem i klepałem hehehe
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Łomot jaki dostałem na treningu na który poszedłem "tak sobie - żeby zobaczyć" - klepałem, klepałem i klepałem hehehe


To brzmi traumatycznie.... jeszcze ktos pomysli ze lubisz byc sponiewierany i bity :wink: :)
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

PO dluzszej przerwie za biurkiem postanowilem ze pracujac w jednym z urzedow ciezko bylo by przychodzic do pracy z obitym rylem :>


To jest wbrew pozorom dość częsta motywacja. Ja też zrezygnowałem z kicka po tym jak musiałem jechać na konferencję do Wawy z rozwalonym łukiem brwiowym i zapuchniętym pyskiem. Z BJJ przynajmniej nie ma tego problemu - z ręką na temblaku wygląda się dużo poważniej, niż z pokiereszowaną facjatą. :lol:
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

To jest wbrew pozorom dość częsta motywacja. Ja też zrezygnowałem z kicka po tym jak musiałem jechać na konferencję do Wawy z rozwalonym łukiem brwiowym i zapuchniętym pyskiem. Z BJJ przynajmniej nie ma tego problemu - z ręką na temblaku wygląda się dużo poważniej, niż z pokiereszowaną facjatą.


Bywa różnie ... pamiętasz moje limo na połowe twarzy ? :D
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
a ja po ciezkiej chorobie i operacji zmienilem z muay thai na bjj :)
  • 0

budo_wrona
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
szłem łaka , kwiaty pachły , wiater wiał sie przewróciłem i zaczełem sie kulac i tak zostało do dzis :lol:
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
po kilku latach stojki (kyokushin,boks) zaczalem machac kijem (dog brothers). okazalo sie nagle, ze wiekszosc walk konczy sie w klinczu i na ziemi. poszedlem na bjj zeby nauczyc sie jak przetrwac i wstac z gleby, a skonczylo sie tak, ze zostalem na dobre :) mam zdecydowanie mniej zlamanych kosci, a duzo wiecej zabawy i ciagle cos do dopracowania.
pozdro
LB
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024