Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_tob
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
czlowiek od dawna nasladowal swiat przyrody... niektorzy ubieraja jaskrawe dresy, zeby odstraszyc przeciwnika wygladem, inni zjadaja tony koksow, a gosc84 jest jak taki zuczek gnojniczek: prysnie tym co ma i tylk na lewo!... a z adrenalinka to szybciej nozkami przebiera... :wink:



pozdrawiam
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Troche przesadziłem z tymi wielkościami przepraszam . nie wszyscy chca mei zabić to wiem tylko jedna banda na mie poluje . Nienosze nic na wieszku , tylko przytaczam to ze jak jeden sie doczepiał dostał gazem to teraz trzyma dystans .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Ta banda co mie sciga często jest podpita lub naćpana fetą . Tylko chodzą po dzielnicy i szukaja zaczepki . Lordzie nic nie nosze na wieszchu teraz mam tylko miotacz gazu bo pozbyłem się mojego kochanego walthera ppk 9 mm cs gas ze względu ryzyka wpadki , nosiłem go ukrytego ale samo wyjęcie odstraszało ludzi szukajacych zaczepki. Ps Tych co chca mie zabić odstrasza myśl ze moge być w coś uzbrojony hehe . koniec tematu .
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
a poczatek badan....

10 pompek Krzys, ale warto bylo:)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Gość84 może nie chodź piechotą po tej swojej dzielnicy tylko załatw sobie jakiś mały czołg np. taki jak miał porucznik Gruber z serialu Allo Allo.
A zamiast działka zainstaluj sobie ten psikacz gazu i sikaj nim ile wlezie :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków

Ta banda co mie sciga często jest podpita lub naćpana fetą . Tylko chodzą po dzielnicy i szukaja zaczepki . Lordzie nic nie nosze na wieszchu teraz mam tylko miotacz gazu bo pozbyłem się mojego kochanego walthera ppk 9 mm cs gas ze względu ryzyka wpadki , nosiłem go ukrytego ale samo wyjęcie odstraszało ludzi szukajacych zaczepki. Ps Tych co chca mie zabić odstrasza myśl ze moge być w coś uzbrojony hehe . koniec tematu .





"Nie bylbym paranoikiem gdyby wszyscy mnie ciagle nie sledzili, a szczegolnie fax szefa"
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Przezwycieżyłem strach przed wrogiem nie sciga mie cała dzielnica tylko troche osób. Nienosze ani nie nosiłem nic na wieszchu teraz posiadam tylko miotacz gazu bo pozbyłem sie walthera ppk 9 mm cs ze wzgledu ryzyka wpadki , obojętnie co nosze dodaje mi pewnosci siebie i wróg maleje . A historia zaczeła się 2 lata temu wracałem sobie od koleżanki godzina 9 zimą ciemnawo dochodze do bloku swojego nagle dzwoni koleżanka wyciągam siemnse c 35 odbieram nagle widze dolatujacych typow dostałem skopa w głowe schyliłem się jeszcze kopy i pionchy i wyrwanie komurki obili mie nieźle wracam w szoku pokrwawiony do domu n a klatce mijam sąsiadów i oni musieli zadzwonić na niebieskich ja typa kojażylem po pseudzie jednego znich reszty nieznałem powiedziałem typa zdupili i poszedł siedzieć ja pojechałem do szpitala tak jak kazali niebiescy . I poprostu odzyskałem telefonik ale jego kolesie sie dowiedzieli gdzie mieszkam i zaczeli na mie polować z zemsty dodatkowo o mało nie wsypał tych tyów którym sprzedawał fanty i ci też zaczeli chcieć mie dorwać i odtąd spokojne życie skończyło sie i się uzbroiłem typ wyszedł już dawno przesiedział 9 miecha i też chce sie zemścić . Jak nikt człowieka nei ścigał to teraz cała banda . Nikt po za nimi mie nie chce zabić kończe temat . jeden chciał mi w j e b ale dostał gazem i tzryma z daleka i wiekszość z nich też ma cyka jak zobaczyli pistolet gazowy którego już niemam oby oni nie czytali tego forum . Troche źle sformułowałem poprzednie posty miałem namyśli ze dla nich jak zobaczą ze siegam po miotacz jestem groźniejszy. koniec temata
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Od takich spraw jest policja ... nie jeden twardziel podworkowy plakal juz na "dolku" jak male dziecko i sypal kolegow jak z nut.

Ja polecam miecz dwu reczny ... wtedy to dopiero jak pojdzie fama "wujek Conan" to nikt Ci krzywdy nie zrobi ... dziecko, Polska na szczescie to nie dziki zachod ... masz odpowiednie srodki prawne by taka sprawe zalatwic.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków

oby oni nie czytali tego forum


a jesli czytaja?? czlowieku, cos Ty zrobil?? sprzedales swoja spone na obrone przed nimi!! oj, niedobrze...bez kitu, kup sobie pancerniaka Grubbera :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Przepraszam to znowu ja ... myslalem ze jak facetom mija 20 tka to przestaja bawic sie w "kto jest wiekszym kozakiem na podworku" oraz "jestem groznym gangsta niepojde na policje bo tylko frajerzy chodza".
Ja masz takie problemy ... to jest tutaj paru policjantow na forum ... PW do nich z prosba o porade ... nie sadze zeby Tobie odmowili pomocy.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Dobra koniec śmiechu. Nienosze nozy ani meiczy i niezamierzam wąłdować sie do kicia . I dziś ide bez niczego na ulice mi sie też bardziej wydaję ze wiekszość to poprostu straszy , niekturzy są neibepieczni z nich zwłasza jak są naćpani . A po 2 nie ejstem kapusiem żeby lecieć na gline ze mie straszą .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
No wlasnie ... kapus drogie dziecko to ktos kto donosi by miec z tego wymierne korzysci. Jak ktos idzie na Policje, organ ktory chroni praworzadnych obywateli nie jest kapusiem ... natomiast na Policje nie chodzi ofiara powiazana kiedys interesami przestepczymi z oprawcami ... i taka nie chce byc "kapusiem" bo sama ma nieczyste sumienie ... zgadlem ?
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków

I nagle się okazuje, że jakoś nas już mniej zaczepiają ;)


hmmm... i tu wyswietle krotkometrazowy film z fragmentami z mego zycia. otoz kooniu swoim cudowym zwrotem uswiadomil mi jedna rzecz - bandycka morda pomaga ;-) (dalej pije do koonia ;-) ). mnie prawie nikt nie zaczepia :-D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
8O

Dobra, złap jednego z tych co Cię "ścigają", i poproś żeby się dokładnie wypytał swojego kumpla czy mu się podobało w pierdlu, i czy chciałby tam wrócić. Oraz czy poleca takie wakacje. Bo jeśli tak, to Ty się dasz pobić. Tyle że już trzy czy cztery razy zgłaszałeś się na Policję informując o tym że grozili Ci pobiciem, i że się bardzo boisz. I że jak Cię choćby dotkną, to natychmiast jedziesz najpierw na obdukcję, a potem na Policję. I posadzisz wszystkich na dłużej niż 9 miechów.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Nie pujde na policje i mam ku temu powodów pare . Zaczne od 1 wiedzą że miałem pistolet gazowy czyli kić dla mie . Jak miałem 15 lat miałem w sądzie dla niletnich sprawe ze chodziłem podchmielony .
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków

Nie pujde na policje i mam ku temu powodów pare . Zaczne od 1 wiedzą że miałem pistolet gazowy czyli kić dla mie . Jak miałem 15 lat miałem w sądzie dla niletnich sprawe ze chodziłem podchmielony .


Kić :?: :!: Ty chyba nie doceniasz surowości polskiego wymiaru sprawiedliwości 8O Kicia to dostaje staruszka co batonik w sklepie ukradła. Stary, jak wiedzą, że miałeś kiedyś giwerę i raz Cię złapali przed osiemnastym rokiem życia po spożyciu alkoholu, to masz kurwa krzesło jak nic :!:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
aaaaaaa ja juz nie daje rady :]

Prosimy juz nie karmic Trola :D

Swoja droga ciekawy jestem w ktorej podstawowce OFEK podlaczyl komputery i siec internetowa :D .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Dla mie kić , ale nikt siedzieć za batonika to nie pujdzie to wiem . wiesz u nas jest tak że prawdziwy mafiozo siedzieć nei pujdzie ale człowiek który przeskrobie ciut to siedzi , załważ taką zecz komuchy z sld kradną miliony a jak ktoś podwędzi cos powyżej 250 zł siedzi . ewentualnie zawiasy wiec wole nie wspominać jakiego bandziora i ganstera ze miałem gazowca .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Koniec tematu
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Koniec tematu to jest jak się wszyscy znudzą, albo jak się moderator jakiś wku*wi, a nie jak dla kogoś temat zaczyna być niewygodny :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024