Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grzechy Kyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_uruk-hai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin

Uruk-hai wybacz, ale IFK,chociaz jest czescia, to jednak nie jest wyznacznikiem całego swiatowego Kyokushin i zmian , ktore w nim zachodza


W żadnym wypadku nie chciałem tego powiedzieć :-) jeśli tak zostałem zrozumiany to przepraszam. Poprostu wypowiadam się na temat tego co widzę na treningach i zawodach. Wydaje mi się, że w różnych federacjach będize to wyglądało podobnie. Oczywiście mogę się mylić :-)

Rozumiem ,ze jestes z IFK, to jezeli mozesz to powiedz mi czy mozna startowac u Was w zawodach i brac udział w seminariach ? czy jestescie tez zamknieci na inne organizacje Kyokushin?


Oczywiscie można startować w zawodach, oczywiscie po spełnieniu standardowych wymagań. Są organizowane różnego typu i różnej rangi imprezy IFK. Nie jesteśmy zamknięci na inne organizacje Kyokushin. Na przykład Mistrzostwa Polski organizowane przez IFK, są tylko przez IFK organizowane, z tego co mi wiadomo biorą w nich udział zawodnicy z IKO... ale z poza kraju... Podobnie było na MŚ w Kata... Ponadto ostatnio bardzo czesto organizowane są "łączone" imprezy z Oyamą. Z tego co mi wiadomo, choć nie jestem w pełni kompetenty by dawać tego typo odpowiedzi, to nie ma problemów na imprezach IFK by walczyli ludzie z innych organizacji. Co do seminariów - przynajmniej raz w roku jest w Polsce hanshi Arneil tu wiem na pewno - kazdy miłośnik Kyokushin moze brac udział w spotkaniach i treningach. Nie wiem jak to jest w corocznych zgrupowaniach czarnych pasów, musiałbym zapytać się mojego senpai.

W pełni zgadzam się z Kubusiem :-) Mogę jedynie dodać;

"Kyokushin is Kyokushin."

Literki przed mogą się zmieniać. One, na szczęście, są najmniej ważne. Mam nadzieję, że za parę, paręnaście lat, ta niezdrowa sytuacja minie.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
MANIAK byle by niezmienily sie formuly walki w Shidokanie i byle by niezamkną sie w sobie i zeby niebylo problemow z zawodami fuck the rest
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
I żeby żyli wszyscy długo i szczęśliwie.....
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
dluzej niz 16 lat :)
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
IFK ma łączone zawody z Oyama Karate ponieważ oba są w niedawno powstałej Polskiej Federacji Karate
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
Lukew dobre :D :D:D

a tak btw ten artykuł jest ze strony mojego klubu karate kyokushin :wink:
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
kurde nie można edytować.....

oczywiście nie mojego bo nie ja prowadze treningi bo daleko mi do tego :) , ale uczęszczam tam na treningi
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin

IFK ma łączone zawody z Oyama Karate ponieważ oba są w niedawno powstałej Polskiej Federacji Karate


IFK od dawna ma łączone zawody z oyama karate - tak było już w czasach, kiedy o Polskiej Federacji Karate jeszcze nikt nie myślał.

Gizmo
  • 0

budo_uruk-hai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin

IFK od dawna ma łączone zawody z oyama karate - tak było już w czasach, kiedy o Polskiej Federacji Karate jeszcze nikt nie myślał.


A jednak się da... wystarczy tylko chcieć.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin

IFK od dawna ma łączone zawody z oyama karate - tak było już w czasach, kiedy o Polskiej Federacji Karate jeszcze nikt nie myślał.


A jednak się da... wystarczy tylko chcieć.


Ale zdaje sie ,ze kluby niezrzeszone w Polskiej Federacji Karate, niemoga brac udziału w imprezach przez jej członkow ogranizowanych...

Nawiazujac jescze do wojen wewnetrznych w Kyokushin...to Rosjanie jakos sobie poradzili i pokazali ,ze mimo tylu organizacji potrafia zorganizowac JEDEN TURNIEJ KYOKUSHIN dla wszystkich...moze kiedys i u nas cos takiego bedziemiało miejsce...

Russian Unity Tournament

Dołączona grafika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
Tylko że w Polsce to zależy troche od innych osób.
Między innymi od Drewniaka, który jak wszyscy wiedzą nie jest chętny do takich wspólnych imprez :(

Ale jestem optymistą i też mam nadzieje że kiedyś w Polsce zaczną odbywać sie takie imprezy a podziały znikną



I żeby żyli wszyscy długo i szczęśliwie.....


:) :) :)
  • 0

budo_sheer terror
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańk

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin

Lukew dobre :D :D:D

a tak btw ten artykuł jest ze strony mojego klubu karate kyokushin :wink:


W sumie to nie ma się czym chwalić, bo tłumaczenie to zostało przepisane z jednego z wątków SFD i było mojego autorstwa. :twisted: Zostało ponadto uzupełnione o wypowiedzi sensei Redlińskiego również z tego wątku. Ale nie mam nic przeciw, by więcej ludzi to sobie przeczytało :D

Pozdrowienia!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzechy Kyokushin
Lada chwila beda imprezy ponad podzialami!!!!!!!!, poniewaz pan Drewniak bardzo mocno tepil K-1 i kickbok............. ale teraz jego sz matsui wrecz przeciwnie promuje zawodników KK w tego typu imprezach tacj wiec bedzie musial ustapic i wyjedzie nie odpowidzialnego czlowieka ,ktory zrbil waltstart- zreszta nie pierwszy.............
Ciekawe gdzie jest jego kapitula powolana rok temu aby zalozyc wrescie POKK po 30 latach dzialanosci...........
Witam!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024