Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanko o kwestie plików ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Pytanko o kwestie plików ...
Witajcie, pewnie nie jedena stary wyjadacz internetowy i zagożały fan MMA w jednej osobie, przeczyta z usmiechem ten post ale cóż ... ja po necie szperam w poszukiwaniu materiałów filmowych od niedawna i radze sobie ze wszystkim co jest w formacie mpg. czy tez w jakiś inny sposób spakowane , natomist nie mam pojęcia co robić z plikiem "ubranym" w format ? HTML ...Czy ktoś zechciałby mi dać pare wskazówek jak i przy pomocy czego należy postepować z tym diabelstwem ?
Z góry dziękuje i pozdrawiam !
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...
wytlumacze ci jak ja to pojmuje : tak na swojski rozum :)

html jak sama nazwa wskazuje nie jest formatem do pakowania lub czytania filmow :) pod ta nazwa wskakuje ci tylko strona a na niej mozesz ewentualnie znalezc plik zapisany w formacie wmv, mov, rm czy inne...
  • 0

budo_lipski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła rodem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...
Faust: jeżeli dobrze zrozumiałem, to chodzi ci o to, ze film (po załadowaniu) odtwarza ci sie w przeglądarce ? TZn, klikasz na link, i otwiera ci sie okno Internet Explorera w którym odtwarza sie film ?

Jeżeli tak, prosty sposób, chcąc pobrać film, zamiast zwyczajnie klikać w link, kliknij w niego prawym przyciskiem myszy, i wybierz "Zapisz element docelowy jako.." i film zostanie pobrany do ciebie na dysk...

Apropo, html to nie jest format zapisywania filmów, tylko jezyk w jakim tworzone są strony internetowa, i ma mało wspólnego z filmami.. :wink:
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...
Nie nie , troszku inaczej :D ...mam juz przykłądowego linka z jakaś walką i wystarczy tylko nań kliknąć prawym i zapisać el. docelowy jako ....ale własnie gdy to robie to wtedy wyskakuje mi w typie ; html , gdy klikam normalnie na link strona nigdy sie nie otwiera jakieś błędy czy coś wyskaują, stąd moje pytanie ; co robić gdy nie moge użyć funkcji - zapisz el. docelowy jako - bo wyskakuje mi typ html a strona sie nie otwiera, chodź naokoło wszyscy krzyczą ze film super :D ?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...
czasem bywa tak ze autor strony nie zyczy sobie by kopiowac owe pliki. wtedy musisz tylko kliknac by obejrzec
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...
najlepiej jakbys dal link z przykladem
tak wogle to jak dajesz zapisz jako to tam masz do wyboru
i dajesz zapisz jako typ: wszystkie pliki
  • 0

budo_lipski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła rodem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...

Nie nie , troszku inaczej :D ...mam juz przykłądowego linka z jakaś walką i wystarczy tylko nań kliknąć prawym i zapisać el. docelowy jako ....ale własnie gdy to robie to wtedy wyskakuje mi w typie ; html , gdy klikam normalnie na link strona nigdy sie nie otwiera jakieś błędy czy coś wyskaują, stąd moje pytanie ; co robić gdy nie moge użyć funkcji - zapisz el. docelowy jako - bo wyskakuje mi typ html a strona sie nie otwiera, chodź naokoło wszyscy krzyczą ze film super :D ?


Może link po prostu wygasł już ? Jeżeli link pochodzi z forum, sprawdź jaka była data jego umieszczenia... jezeli było to dla przykłądu 2 lata temu, to całkiem zrozumiałem jest, że juz nie funkcjonuje, pewnie film został usunięty bądź przemieszczon.... i ładuje ci się strona kótr nie ma :twisted:
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanko o kwestie plików ...
Jest wiele możliwości. Najbardziej prawdopodobną jest to, że plik jest w formacie stream i mozesz go ogladac tylko na stronie. Najlepiej by było jakbys sie zaopatrzyl w jakis porzadny program do sciagania plikow typu download accelerator plus. Czesto gdy sie sciaga plik, moze ci sie uruchomic spowrotem strona html wtedy wystarczy minute odczekac i sciaganie rozpocznie sie automatycznie, taki system sciagania plikow :) . Zauwazylem ze takie cos jest na sonkalu czeskiej stronie o taekwondo oraz bodajze sherdogu. Anyway daj linka co chcesz sciagnac wtedy bedzie latwiej doradzic

Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024