Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dark Ops knives


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Piter napisal

same pochwy, bo nie zdążyli zrobić noży I stały sobie puste gablotki i jakieś laski na stoisku


kurcze puste pochwy staly i czekaly same bidulki, a mnie tam nie bylo, Piter ty masz szczescie.

Wracajac do naszej kosmicznej firmy, to trzymalem ich proto modelu 911 ( kurczete nazwy maja takie ze nie zapamietalem) w lapie , wrazenia wzrokowe pozytywne, choc rekojesc jak dla mnie wygoniejsza byla z col.Mossin.NOz wywazony jednak fatalnie , cos ten team inzynierow i metalorgow sie nie spawdzil , to nie fighter to maczeta. Co ciekawe na stoliku byl jeden z blizniakow EA folder , ale niestety byl w gablotce i nie wolno bylo nikomu go dotykac (za co Franek dostal kilka fuckow od ludzi).

Asaroth
solidne%20sprawdzone%20t6aluminim%20z%20wkladkami%20a%20nie%20(jak%20u%20extremy)%20zwykly%20badziewny%20plastik%20ABS%20z%20ktorego%20robia%20nawet%20piloty%20do%20telewizorow
tacy ludzie jak ty mnie podkurwiaja , budujesz opinie na zdjeciach z internetu , nie fatygujac sie nawet na dokladne przeczytanie specs's.
DO maja rekojesci z Aramidu , ktory jest w uzyci od 40 lat i jest po prostu nylonem ,podobnym do kevlaru , EA to polimery.Mam kilka rzeczy z aramidu np. rekawice do szlifowania , robi sie z tego np deski windsurfingowe, ale czy to trwale hmmm.... , czyba ze stosuja te swoje kosmiczne technologie.
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
No przepraszam pana wielkiego medrca seikena ze nie doczytalem-chlapnij se tej drogiej wishkey czy spal jedno z tych zahujaszczo drogich cygarek to przestane cie podkurwiac...rzeczywiscie aramid :twisted:
Co do CTV2 to nie mam pojecia co to jest ale musi byc chociaz przecietne- wkoncu chca za te konstrukcje ponad 200$ :?

Ale ABS-szczera prawda-sam moderator forum extremy ratio sie przyznal ze w dobermanach robia raczki ze zwyklego ABS'u a kiedys robili z bakelitu czy innego badziewia...

Dziewczyny nie lecialy na Audi TT to se fizoloficzny topic dalem :wink: :) :)
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
mieszkam w "uesa" tylko pare latek, ale jak znam amerykanow, to kupia to badziewie. wszystko co sie swieci, blyska, duzo huku robi i ladnie wyglada w dlugim i srednim dystansie sprzedaje sie tu pieknie :) kotylioniarze, mac ich pariadka :)
pozdro
ps. nie jestem fanem ER, bo to sie nijak do partyzantki miejskiej nie nadaje.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Dalej mnie wkurwiasz , pomimo whiskey i cygara.......
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Seiken a może spróbuj - żytnią z kłosem, klubowego i do tego kaszanę z kiszonym :roll: to uspokaja
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Konsensus - Dark Ops wchodiz na drogę TOPS?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Nie, no co ty... TOPS jest good... oni nie kradną bezczelnie designu jak to robi DOK.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Piter czy pamietasz na "innym "forum jeden z userow napisal ze DO , przypomina mu tak popularne w US Ferrari , gdzie karoseria jest zrobiona z carbonfibre na podwoziu VW garbusa , to oddaje swietnie klimat tej firmy.
JEzeli chodzi o kopiowanie designu , to jak napisal jeden z obroncow Franka , nie jest to kopiowanie , ale otwartosc na spostrzerzenia clientow a zmiany w modelach spowodowane ich uwagami , czyli w zadnym wypadu to nie kopie . Tak jest , przedluznie bloode grove o 1/2 " , dodanie 3 zabkow do pily , gratuluje elastycznosci.....
JAk na poczatek to troche falstart , zerzniety design , durnowate frazesy na web , chore reklamy w magazynach , poslizg z Blade show i wystawienie sie na kpiny kilku nawiekszych forum poswieconym nozom ( wlacznie z Vortalem ).
Trzeba tez apmietac ze nikt nie widzial jeszcze modeli produkcyjnych , wiec nie wiadomo jak to sie skonczy.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives

Nie, no co ty... TOPS jest good... oni nie kradną bezczelnie designu jak to robi DOK.

Miałemna mysli jakość/cenę/marketing.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
zachujaszczo drogich cygar - siiemi jedna knige przypomnialeś ASAROTH co ja bardzo lubie ....... i co to dwadziecia w jedno oraz mleko z żyletami seiken proponuje na uspokojenie - bo jak dla mnie ani wzorzec ani podróbka ........beeeee i chuj za design , ocena:
- 10 , tak samo jak te mad dogi "kuchenne "


inowierca
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
a ja mysle ze za pare lat te noze beda kosztowac gruba kase - noze firmy,ktora istniala kilka miechow, puscila pierwsze serie i zniknela :)
pozdro
na temat samych nozy nie mam ochoty sie wypowiadac :-)
  • 0

budo_bullitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
W Extrema Ratio urzeka mnie solidność i PROSTOTA. Nie ma w nich nic zbędnego, co może się zepsuć. To jak poczciwy Ford Transit - 1'000'000 km bez remontu silnika :)

A co tu mamy? Kształty jak z 'Cobry', jakieś wcięcia, jakieś wypustki, duperele ogólnie. Nie mówiąc już o tym, że nie wiadomo z czego jest to zrobione, jak hartowane, jak złożone.

Jeśli chodzi o teksty, to są dobrze dobrane do produktu i klienta i sądzę, że zapewniają sprzedaż. Nam przecież wystarczy, że będą podane wymiary, że np. 440V, że Micarta itd. i wiemy o co chodzi. A 'zielonemu ludkowi' wciska się taki kit :(
Zdrówka życzę,
Bullitt

P.S. Chwyt w ER Col Moschin jest zrobiony z bardzo twardej gumy (demontowanej) - pewnie Kraton - i pięknie klei się do dłoni.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives

P.S. Chwyt w ER Col Moschin jest zrobiony z bardzo twardej gumy (demontowanej) - pewnie Kraton - i pięknie klei się do dłoni.

Cieakw jestem jak jest trwały.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Ja niedlugo jak dozbieram do konca fundusz to sharpnela Extrema Ratio biore, wybitnie zachecajacy fixed EDC... A ten col moshin tez piekny ino mi sie ciut za dzy wydaje na EDC.
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives

Ale ABS-szczera prawda-sam moderator forum extremy ratio sie przyznal ze w dobermanach robia raczki ze zwyklego ABS'u a kiedys robili z bakelitu czy innego badziewia...


Się zgadza - rękojeść Dobermanna K1 jest z bakelitu - jest to jedyny model z rękojeścią z tego materiału (co w niczym nie umniejsza walorów noża) a jeżeli go nie trzymałeś w ręku to nie rozumiem czemu pyszczysz
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Bo ja wiem ....te noze sa troche bardziej z polotem ......extremy tego nie maja ,mechanika folderow jest zalosna :roll: ci panowie bazuja na ladnym projekcie ostrza i poprawiaja raczki ,moze mechanika bedzie cacy?....no kurde zycze im jak najlepiej ...sam bym chetnie cos kupil jakby bylo w rozsadnej cenie ...a nie jak zjebane extremy :roll:
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
"Pyszcze" bo za ta cene czlowiek chce cos wiecej niz raczke z materialu wynalezionago na klosze do lamp w 19 wieku.Podejrzewam ze nawet "Nirosta" noze kuchenne (za 10-20) daja raczki z lepszego materialu :roll:
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives

P.S. Chwyt w ER Col Moschin jest zrobiony z bardzo twardej gumy (demontowanej) - pewnie Kraton - i pięknie klei się do dłoni.

Cieakw jestem jak jest trwały.


Jest wystarczająco trwały, poza tym rękojeść zmieniasz szybciej niż czytasz ten tekst. I kosztuje ona grosze.

Asaroth co ty kurwa chcesz od bakelitu, kup se kurwa nóż poużywaj i popierdol. Wszystko
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Ja od bakelitu nic niechce-razi mnie tylko tak prymitywny i tani material w nozu za taka kase :roll:
A dobermana se nie kupie i nie popierdole bo jest to zdecydowanie najwiekszy badziew w ofercie extremy :wink:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dark Ops knives
Asaroth wybacz ale zeby pisac o czyms badziew, wypadaloby to miec w reku, uzywac jakis czas, a nie po fotkach wydawac osady. Osobiscie mialem w reku Dobermana i nawet jesli nie przypadl mi do gustu (bo nie gustuje w takich nozach) to byloby mi glupio mowic na niego badziew po 5 min patrzenia.

Pyszcze" bo za ta cene czlowiek chce cos wiecej niz raczke z materialu wynalezionago na klosze do lamp w 19 wieku


Masz racje, a Greg Tichbourne to w ogole chujowe noze robi, rekojesci z drewka - kurwa kto to widzial, drewna uzywali juz do budowy Arki, kiedy to bylo :roll: No i te skorzane pochwy od Chrisa Reeve, kurwa swinska skora i to za tyle kasy :roll:

A tak pozasarkazmem, moim skromnym zdaniem wydajesz osady nieco zbyt pochopnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024