Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reakcja na Thermal Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Reakcja na Thermal Pro
Witam.Po długim rozważaniu zamówiłem wreszcie Thermal Pro Revolution.Ale mam małe obawy.Dzisiaj zażyłem pierwszą tabletkę i efekt był taki że godzinę po zjedzeniu tabletki zaczęły dziać się straszne rzeczy.Rozdwojenie myślenia ,lęki,nie mogłem się skupić ,ręce mi się trzęsły,i miałem trudności z załapaniem oddechu.Jednym słowem myślałem że minuty na minutę wykituję. Aktualnie minęło 3 godziny od zażycia i zaczynam się uspokajać powoli i wszystko wraca do normy z czym jestem pobudzony jak bym wypił z 3 red bule .Czy Wy też tak mieliście na początku ? czy to groźne i należy od razu przestać zażywać te tabletki ? Dodam jeszcze że czytałem kto może je jeść a kto nie i zaliczałem się do tych którzy spokojnie mogą.Ciśnienie zawsze miałem bardzo dobre i nigdy żadnych problemów z sercem a tutaj takie coś.Czy to naturalne objawy ? bo boję się że mogę przez to wykitować Bardzo proszę o pomoc ludzi którzy też zaczynali swoją przygodę z tym specyfikiem.Dodam jeszcze że nie wiem czy to błąd ale zjadłem pierwszą tabletkę coś po 13tej na głodny żołądek.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
ja zawsze mam jakieś problemy, jak pierwszy raz biorę jakiś suplement. Po pierwszej dawce gainera leżałem 2 godziny na łóżku i myslałem że się zrzygam;p Zobacz czy następnym razem będzie tak samo. Jeżeli dalej będzie Ci się tak działo, to odstaw to lepiej, ale jeżeli będzie ok, albo chociaż lepiej, to chyba nie ma przeciwwskazań
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Dzięki za odpowiedź.Szczerze mówiąc boję się czy to jutro wziąć .Ogólnie mam 188cm,ważę 85kg i wszystko ze mną ok gdyby nie to że zgromadziło mi się dość sporo smalcu na brzuchu i udach.Nastawiłem się że będzie ok a tutaj kurcze rzuca mną na lewo i prawo.Boję się że jutro znowu będzie taka sama reakcja i czy jest możliwe że przez te tabletki serce mi stanie albo się uduszę ? :) Wiem że brzmi to dziecinnie ale cholera nie takiego czegoś się spodziewałem .Dodam że mam 24 lata .
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Jak nie masz nadciśnienia (a mówisz że nie masz), to powinno być ok. Ale jak masz wątpliwości, to możesz sobie darować, i kupić na poczatek coś słabszego, a dopiero potem brać thermala. Ale ja bym na Twoim miejscu jeszcze jutro spróbował, i zobaczył co się stanie;p
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
a zresztą zobacz sam na opis thermala, a raczej jego fragment:

rok I – stymulowanie
Składniki zawarte w Thermal Pro wykazują działanie stymulujące centralny i obwodowy układ nerwowy. Z zakończeń nerwowych uwalniane są aminy ketocholowe jak adrenalina i noradrenalina. Wykazują one działanie silnie mobilizujące rezerwy energetyczne i przestawienie organizmu na stan zwiększonej aktywności. Serce bije szybciej i częściej tłocząc większe ilości krwi. Mózg stawia Cię w stanie gotowości, co przejawia się w pobudzeniu całego organizmu, braku uczucia zmęczenia, chęci do ćwiczeń, pracy, czy innego wysiłku fizycznego lub umysłowego, w trakcie którego nastąpi spalanie tkanki tłuszczowej jako substratu energetycznego. Znacząco poprawiają się zdolności wysiłkowe Twojego organizmu, spalasz znacząco więcej kalorii nawet w stanie spoczynku. Teraz zmobilizowanie się do ćwiczeń nie jest już żadnym problemem. Możesz trenować dłużej i z większą intensywnością, bez uczucia zmęczenia.
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Czytałem to zanim zdecydowałem się kupić Thermala ale nie spodziewałem się tego że będą się dziać takie rzeczy.Dzisiaj godzinę jakoś po zażyciu tabletki jadąc samochodem zaczęły mi trząść się ręce ,w głowie zaczęło mi się przewracać i napadł mnie jakiś dziwny lęk.Zatrzymałem się samochodem na poboczu i przez 30 min nie umiałem się opanować coraz trudniej mi się oddychało .Centralnie jak by ktoś przejął kontrolę nad moim organizmem .Nie tak to sobie wyobrażałem i szczerze mówiąc jeśli jutro zdecyduję się na kolejną dawkę a będzie tak jak dzisiaj to nie wiem jak to wytrzymam bo nie ukrywam że chciałem już dzwonić po pogotowie :)
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
No jeżeli nigdy nie stosowałeś żadnych "pobudzaczy", to nic dziwnego, bo to jest dosyć mocne;p Ja bym się tym nie przejmował, tylko może na początku dla bezpieczeństwa nie jeździj autem zaraz po zażyciu tego, tylko dopiero jak się uspokoi. I pamiętaj że do sukcesu potrzebny też jest trening, bez niego wiele nie spalisz:p Jeżeli chcesz spalić tłuszcz, to polecam ćwiczyć na czczo, najwygodniej rano, przed śniadaniem
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Ale myślisz że po paru dniach brania będzie wszystko ok ? i już nie będę miał takich jazd ? Boję się że dostanę zawału :) śmiesznie to brzmi ale cholera to co się ze mną działo nie przyśniło mi się nawet w największym koszmarze.Ćwiczę już od paru miesięcy i mam dość dobre postępy lecz za cholerę nie mogę spalić smalcu z brzucha :) Dzięki za pomoc i za wsparcie ale może wypowie się ktoś jeszcze kto przeszedł lub przechodzi to samo co ja ?
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Pobudzać Cię będzie cały czas, ale nie będziesz miał takich strasznych jazd;p
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Oby i mam nadzieję bo bardzo zależy mi na spaleniu tłuszczu z brzucha.Nie mam może go jakoś strasznie dużo bo jestem chłopakiem o drobnej budowie ciała ,mam chude kości ,ogólnie jestem szczupły ale 2 lata nie zdrowego odżywiania zrobiły swoje przez co wyhodowałem sobie oponę na brzuchu .
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
A bierzesz jeszcze jakies suple oprocz thermala? Cos co zawiera kofeine/guarane ? Pijesz kawe/ herbate etc? Moze tak sie stalo ze wziales to na pusty zoladek? Ja kiedys wzialem Beta alanine na pusty zoladek i myslalem ze wykituje z bolu. BA powinno sie zawsze brac z weglowodanami. Moze przyczyna lezy gdzies indziej?
BTW ja mialem kiedys podobne objawy jak przedawkowalem Tussipec :) 4 rano a ja planowalem 2 maratony przebiec, wyostrzyly mi sie zmysly, szczegolnie sluchu, slyszalem glosy, pocilem sie strasznie etc
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Kiedyś brałem Kreatrynę ale to tylko przez miesiąc czasu i nie regularnie.Pierwszą tabletkę thermala zjadłem dzisiaj o godzinie 13:15 na głodny żołądek .Kawy nie piję ,herbatę owszem prawie co dziennie.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Herbaty dużo nie pij, bo zawiera pochodną kofeiny, i też pobudza. Radziłbym darować sobie narazie wszelkie inne źródła kofeiny: cola, kawa, herbata, czekolada itd
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Spoko , rano wstanę i zjem śniadanie a później jakiegoś hot doga na mieście :) Jak wrócę do domu zjem solidny obiad i łyknę thermala .Zobaczę co będzie ,mam nadzieje że nie dostaną się takie jazdy jak dzisiaj a jak tak to chyba odsprzedam komuś .
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
No i jak poszło?;p
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maxdamage
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
Dzisiaj wszystko ok .Śniadanie jajecznica z dwóch jajek i dwie kromki chleba , obiad troszkę zupy pomidorowej z ryżem i kromka chleba.O 13 wziąłem Thermala i nic nie usypywałem .Może podczas jazdy rowerem lekko mnie raz zamuliło ale ogólnie wszystko w porządku i mam nadzieję że już tak zostanie.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Reakcja na Thermal Pro
No to super:) Pozostaje nam zyczyć powodzenia:)
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024