Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!

Ruiz, a jak nie to Whitaker - tak wyglądają plany boksera Andrzeja Gołoty. Jeśli zgodzi się John Ruiz to Polak będzie walczył o tytuł mistrza świata 13 listopada w Nowym Jorku lub Las Vegas. A jak nie, to będzie bił się z mierzącym 203 cm Lance'em Whitakerem o czapkę gruszek nie wiadomo gdzie.

Boks jest kapryśny i zmienny jak miss Ameryki Łacińskiej. Andrzej Gołota (36 lat, 38 zw., 4 por., 1 remis, 31 k.o.), jego menedżer Ziggi Rozalski i promotor Don King mieli podpisać kontrakt na walkę o tytuł mistrza świata wszechwag wersji WBA z Johnem Ruizem (32 l., 40 zw., 5 por. 1 remis, 28 k.o.). I zrobili to. Zadeklarowali w nim chęć stoczenia pojedynku oraz to, że będzie go promował Don King, który może teraz zwrócić się do WBA o oficjalne zatwierdzenie starcia.

Do postawienia ostatniej kropki pozostały kwestie finansowe. John Ruiz podpisał wstępny kontrakt na walkę z Gołotą wyrażający ogólną ochotę do obrony tytułu w pojedynku z Polakiem (wymóg WBA), ale wciąż stara się wyciągnąć od Dona Kinga większe pieniądze. Wyciągnąć nie może.

Tu właśnie wychodzi cała zmienność i kapryśność boksu i bokserów. - Ruiz nagle jakby stracił wiarę we własne siły, przestraszył się Gołoty i stawia zaporowe warunki Kingowi - mówi Ziggi Rozalski, menedżer Gołoty.

Ratując datę walki - Gołota z jakiegoś niewyjaśnionego powodu nie chce walczyć 2 października w jednym wieczorze z Feliksem Trinidadem i Ricardo Mayorgą - polski zespół podpisał drugi kontrakt. Jeśli Ruiz nie dogada się z Kingiem w sprawie honorarium, Gołota będzie walczył z Lance'em Whitakerem (32 l., 28 zw., 2 por., 1 remis, 23 k.o.) o pierwszą pozycję w rankingu WBA. Oprócz niewątpliwych, aczkolwiek ograniczonych, gratyfikacji jedyną korzyścią z takiego pojedynku jest - w przypadku wygranej - to, że mistrz musi się spotkać z numerem 1 w rankingu w tzw. obligatoryjnej obronie.

Poza tym wciąż ważny jest kontrakt, jaki podpisał Gołota na walkę z Chrisem Byrdem (33 l., 37 zw., 2 por., 1 remis, 21 k.o.). Byrd, podobnie jak Ruiz, chce za pojedynek z Polakiem bajońską sumę - podobno 2,6 mln dol.

- Dziadek King śmieje się, że "tego twojego Gołoty to wszyscy się boją". Ja sam daję 75 proc. szans na to, że w listopadzie Andrzej spotka się z Ruizem, i 95 proc., że z Whitakerem. A 20, że z Byrdem. Po prostu dlatego, że Whitaker jest challengerem i chce być numerem 1 na liście WBA. Ruiz jest mistrzem i nie zależy mu na walce z Gołotą. Podobnie myśli Byrd - mówi Rozalski.

Problem w tym, że King prawdopodobnie nie zapłaci ani Ruizowi, ani Byrdowi tyle, ile ci żądają. A zwłaszcza temu pierwszemu po najnudniejszej walce, jaką widziało oko ludzkie - w kwietniu z Fresem Oquendo. Z tej prostej przyczyny, że - jak mówi King, zresztą bez ogródek w obecności tych pięściarzy - "na pojedynek Ruiza przychodzi pięć osób z rodziny, a na pojedynek Byrda osiem. A reszta? Przychodzi na Gołotę".

Ruizowi nie jest przykro z powodu słów Kinga. Komu byłoby przykro na wakacjach w Sabana Grande w Portoryko? Tam teraz wypoczywa Ruiz, gdy jego menedżer Norman "Stoney" Stone handryczy się z Kingiem o pieniądze. - "Stoney" powiedział mi, że cały czas jest w kontakcie z Kingiem. Twierdzi, że są blisko uzgodnienia honorarium. Ale nie aż tak blisko, żeby się zgodzić - mówi Rozalski.


  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!
To nisko ceni się Ruiz i Byrda. 8O
Tyson i Holyfield zgarniali za walki ponad 20mln$.
A przecież Byrd to bardzo ciekawy bokser ...
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!
[


Gołota to najlepszy biały bokser w historii wagi ciezkiej, wiec więcej szacunku dla tego Polaka.[/quote] fakt ze wielu bokserow i kick-bokserow jak warchoł czy jung sa kryminalistami ,ale szacunek dla duzego, prymitywnego bandziora moze mieć tylko mały ,prymitywny bandzior :lol: ....... dla ktorego ten duzy jest niedoścignionym wzorcem :) [/quote]
Rozgryzłeś mnie.


A teraz na serio, słuchaj jołki-połki, dla mnie Gołota moze byc i mordercą, gwałcicielem i kontrolerem SANEPIDU, wal mnie to. Szanuje i domagam się szacunku dla Gołoty nie za to, ze jest Gołota, ale za to, ze jest swietnym bokserem.

Przy np. takim Tysonie Gołota to niewiniątko...szanuje Tysona.[/quote] .............................. To normalne ze prymityw bedzie szanowal prymitywa :) o ile ten bedzie wiekszy :) Jeśli sie domagasz szacunku dla gołoty to zalóz koszulke i wez transparent z tym haslem i dalej na ulice demonstrować! :) . jung siedzial w pierdlu za rozboje -taki mały chudy gnojek wyciągal kosę i kasował ludzi bo najwyrazniej za malo zarabial na swoich walkach :) nie mówiac o pobiciach z byle powodu(czesto gdy bywal naćpany) i oczywiscie kontakty ze zorganizowanymi bandami
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!
A mi właśnie podoba się u Gołoty to, że nie występuje w jakiś dupnych programach (Saleta, Tygrys).

I cenię go za to, że miał odwagę uciec Tysonowi. Właśnie tak!
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!
karolak-czemu mnie obrażasz? 8O
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!

karolak-czemu mnie obrażasz? 8O

SORKI jesli cie uraziłem! ale w co najmniej w dobrym tonie byloby nie afiszowanie sie z tym domaganiem sie szacunku dla kogos innego(zwlaszcza jak juz pisalem jest to czlowiek z "marginesu") niech kazdy sam zadba o to aby go szanowac!......ale gołota dbał przez caly swój kryminalny żywot o to aby siłą wymuszać szacunek dla siebie bo nie stać go było na to aby w inny sposób ten szacunek uzyskać )a przy okazji mogl sie tez sowicie obłowić) A wiec jeszcze raz sorki za to ze cie urazilem,szanuj sobie i uwielbiaj golote jesli cie to rajcuje ale nie chrzań wiecej o domaganiu sie szacunku dla bandyty-nawet jesliby byl mistrzem swiata wszechwag!
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!

A mi właśnie podoba się u Gołoty to, że nie występuje w jakiś dupnych programach (Saleta, Tygrys).

I cenię go za to, że miał odwagę uciec Tysonowi. Właśnie tak!

cenisz go za to ?! :) .....stal sie jednym ,glosnym posmiewiskiem! :)biedak! :)mowili ze zalamal sie psychicznie!.......a moze przypomial sobie ,ze nie wyłaczyl żelazka?! :) golota jest zbyt prymitywny aby wystepowac w jakichkolwiek programach.natomiast michalczewski potrafi znalezc sie w centrum uwagi bez wzgledu na range programu bo najistotniejsza jest medialnosc i popularnosc -bo na tym sie zarabia.....a michalczewski wie jak zarabiac .
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!
karolak : Dlaczego od razu bandyta? Jakie przewinienia ciążą na Gołocie? (Takie na podstawie których można nazwać go bandytą?) :?:
Trochę słyszałem ale głównie plotki. A na to powoływać się nie można. :!:
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Gołota ponownie o tytuł!!!

karolak : Dlaczego od razu bandyta? Jakie przewinienia ciążą na Gołocie? (Takie na podstawie których można nazwać go bandytą?) :?:
Trochę słyszałem ale głównie plotki. A na to powoływać się nie można. :!:

skoro troche slyszales to niech tak zostanie :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024