Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo na uczelniach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_głaziev
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Judo na uczelniach
Od października stanę się studentem pierwszego roku na Politechnice Poznańskiej. Na liście sekcji sportowych znajduje się judo, więc zamierzam skorzystać z darmowych treningów. Mam pytanie: czy wie ktoś na jakim poziomie stoi judo na polibudzie w Poznaniu? Może jednak lepiej nie zawracać sobie tym głowy :roll: ?

Pozdro!
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
na jakim poziomie by nie stalo zawsze dobrze jest sie poruszac i nawet kiepski trener moze czegos nauczyc, pojdz i sprawdz jak ci nie bedzie pasowalo mozesz zmienic
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Właśnie mam pytanie czy aby zapisać sie na polibudzie na judo (mi chodzi akurat o Gdańską) należy posiadać w nim jakiś stopień bo wiem że na uniwerku aby się zapisać na karate najlepiej owy posiadać.

PS. Tak wogle to karate czwiczę, z tym że na polibudzie nie ma owej sekcji.
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Głaziev: Od października stanę się studentem pierwszego roku na Politechnice Poznańskiej. Na liście sekcji sportowych znajduje się judo, więc zamierzam skorzystać z darmowych treningów. Mam pytanie: czy wie ktoś na jakim poziomie stoi judo na polibudzie w Poznaniu?
kręciel: Poziom raczej nie jest imponujący ale przecież możesz jeszcze odmienić losy tej sekcji!!! :)
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach

Od października stanę się studentem pierwszego roku na Politechnice Poznańskiej. Na liście sekcji sportowych znajduje się judo, więc zamierzam skorzystać z darmowych treningów. Mam pytanie: czy wie ktoś na jakim poziomie stoi judo na polibudzie w Poznaniu? Może jednak lepiej nie zawracać sobie tym głowy :roll: ?

Pozdro!

Stary jaki poziom by nie był to i tak przecież dużej kasy w to nie zainwestujesz a zawsze sie poruszasz a raczej porzucasz...:D
Pozdro i popieram inicjatywę zapisania sie na judo...bardzo przyjemny sporcik... :)
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Morfiusz o wiesz cos o judo na Umcsie u nas?
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach

Morfiusz o wiesz cos o judo na Umcsie u nas?

Niestety nie...ja jestem z PL i treningi mamy polączone razem z COOL-em :) ale da sie wytrzymać (przynajmniej jakies rodzynki sa) :) O judo na UMCku nic nie wiem,nawet nie wiem kto może tam trenować i gdzie ! Wogóle w Lublinie sa jakieś treningi Judo oprócz tych na uczelniach ??
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Pinecone85 jesteś ze świdnika (dopiero zauważyłem :) ) dlaczego nie pójdziesz na judo do shirokaj judo tam gdzie trenuje sihan Bialowas.To wlasnie z Nim mam treningi na uczelni.....
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach

Od października stanę się studentem pierwszego roku na Politechnice Poznańskiej. Na liście sekcji sportowych znajduje się judo, więc zamierzam skorzystać z darmowych treningów. Mam pytanie: czy wie ktoś na jakim poziomie stoi judo na polibudzie w Poznaniu? Może jednak lepiej nie zawracać sobie tym głowy :roll: ?

Pozdro!

ja tak zrobilem na 2gim roku i nie zaluje. poszlifowalem parter,w stojce obijalem sie jak moglem ( nie przekonuja mnie rzuty:D bo za maly jestem na takie zabawy,ale cos tam wynioslem). idz na to judo,najwyzej po semestrze zmienisz
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Morfiusz Bialy byl dyrkiem mojej podstawowki:-), dobry z niego trener? wiesz gdzie ma treningi? A co do judo na umscie to musze poprostu wybrac cos na wf, bo od pazdziernika bede tam studentem.
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach

Morfiusz Bialy byl dyrkiem mojej podstawowki:-), dobry z niego trener? wiesz gdzie ma treningi? A co do judo na umscie to musze poprostu wybrac cos na wf, bo od pazdziernika bede tam studentem.

Ja tam na Niego nie narzekam!! Na treningach jest spoko..czasami tylko za dużo mówi :) Treningi ma zarówno u Siebie w podstawówce jak i w Lublinie na obiektach sportowych KUL-u, ale to sa treningi dla studentów PL i KUL! Wy na Umcsie pewnie tesh bedziecie mieli jakoś sekcje....chyba :)
Pozdrawiam Morfiusz
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Jeżeli chodzi o Poznań to przynajmniej na Uniwerku mają mocną sekcję, byli na drugim miejscu po Warszawie na ostatnich Mistrzostwach Akademickich Polski. Mocna oczywiście jak na standardy akademickie, jednak jeżeli ktos zaczyna to powinno byc bez różnicy. W każdym razie trzymają się ze sobą i trener jest też spoko, przynajmniej stoi przy macie w trakcie walk, krzyczy i coś tam podpowiada.
  • 0

budo_ahmmed
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Witam

A czy na uczelnianych azs-ach szkoli się judo od podstaw, czy też trzeba już cnieco umiec :?: W tym roku dostałem się na studia, spodobało mi się judo w Atenach i chciałbym też spróbować :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach

Witam

A czy na uczelnianych azs-ach szkoli się judo od podstaw, czy też trzeba już cnieco umiec :?: W tym roku dostałem się na studia, spodobało mi się judo w Atenach i chciałbym też spróbować :)


Winny byc 2 sekcje. Dla tych co ucza sie Ukemi (padac) i dla tych ktorzy moga smialo startowac na zawodach.
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
Na Uniwerku Łódzkim jest normalny w-f dla ukemi :-)
no i sekcja a w zasadzie dwie (lepsi i gorsi).
trenerzy nie chcą czasem przyjmować początkujących,
według mnie to głupota, zwłaszcza na uczelniach. Sam miałem taki problem i dlatego zacząłem się bić parę lat za późno.

Początkującym radzę ostro trenować od samego początku i brać udział w zawodach też od samego początku. Z reguły nikt wam krzywdy nie zrobi, a nauczycie się duzo więcej w jednej walce niz przez miesiąc na sucho z partnerem, któremu się nic nie chce, albo blokuje cały czas i wy jego.

Tylko ostrzegam!
Judo BOLI!
:twisted:
  • 0

budo_ahmmed
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
BOLI 8O Ja uwielbiam ból :peace: :wink:

A czy jest tu ktoś kto ćwiczy na UŚ :?: Jak tam sprawa wygląda :?:

Pozdrawiam
  • 0

budo_shpyo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
pinecone85 - z tego co się orientuje na UMCU są jakieś problemy z sekcjami SW. Przynajmniej tak było w poprzednim roku. NIe wiem jak jest teraz.
  • 0

budo_kojki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
A ktos wie jak jest z treningami na Politechnice Łódzkiej?
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo na uczelniach
W tamtym roku jeszcze odbywały się poniedziałek, środa o 18:00 w "akwarium", wejście przy "Undergroundzie". Każdy Ci powie co i jak.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024