Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie, moze jeszcze nie jest za pozno dla nas na leczenie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie, moze jeszcze nie jest za pozno dla nas na leczenie?

CamoFly, DragonFly, DesertFly i cala masa innych

OK ok... juz sie nauczylem :wink:

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_wiko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie, moze jeszcze nie jest za pozno dla nas na leczenie?

ja raz omalo co nie zabilem kolegi pokazujac mu jakis trik dragonflyem, i mi sie wysmyrgnal. przelecial 2 cm od jego glowy po czym wbil sie w podloge. nie wiem czy kwalifikuje sie na leczenie, czy raczej powinienem wiecej czasu ogladac filmiki z balisongextreme...


Wiele lat temu miałem podobną sytuację - kręciłem młynki nunczakiem zrobionym domowym sposobem z dwóch kawałów solidnej nogi od stołu połączonych rzemieniem. Rzemień pękł i ciężka pała huknęła z impetem w ścianę obok głowy mojej kilkuletniej kuzynki.

Myślę, że broń (zwłaszcza ostrą ;) )należy traktować jak broń, a nie jak zabawkę zręcznościową - coś pójdzie nie tak jak myśleliśmy i nieszczęście gotowe.
  • 0

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie, moze jeszcze nie jest za pozno dla nas na leczenie?



Myślę, że broń (zwłaszcza ostrą ;) )należy traktować jak broń, a nie jak zabawkę zręcznościową - coś pójdzie nie tak jak myśleliśmy i nieszczęście gotowe.


Masz calkowita racje. dlatego ostatnio macham balkiem w rozsadnej odleglosci od innych ludzi. Co do dywagacji na temat mojego noza, to MT Dragonfly - czarny, ladny, bez kamuflazu. Swoja droga ten kamuflaz na nozach to swietny pomysl, jak go zgubisz w odpowiednich okolicznosciach, kamuflaz na pewno ulatwi ci szukanie :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie, moze jeszcze nie jest za pozno dla nas na leczenie?
Pamietam taka srednio madra akcje z autobusu [ale smiesznie bylo:P].
Wracamy z imprezy rano troche tacy jeszcze kolorowi. Znajomy wyjmuje balka zaczyna tricki krecic podrzucac cudowac :) Ludzie usmiechnieci wpatrzeni w niego z zachwytem. Nagle obrot, otworzyl zamknal a balek prawie odlecial.... Ludzie momentalnie twarze w podloge, cisza, nikt sie nie rusza :) Tak im sie szybko humor zepsol :P Wybredni :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024