Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maxpedition M2 - lekkie OT (?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Witam
Jeśli nie tu powinienem zamieścić ten topic, to proszę Moda o przerzucenie gdzie trzeba i udzielenie nagany :bad-words: .

A teraz przejdźmy do meritum: Mieszkam pod Warszawą i ilekroć chcę się wybrać gdzieś ze znajomymi na piwo, to jestem skazany na podróżowanie taksówką (drogo) albo pociągiem z dworca śródmieście lub zachodniego i nocny spacer. Powszechnie wiadomo, że te dworce nie są sympatyczne, a i u mnie różni łażą po nocy. W takiej sytuacji oprócz tego, co zawsze w kieszeni, zabieram dodatkowy sprzęt. Póki było zimno to raz, że mi się nie chciało nigdzie łazić, a jak już to sprzęt upchałem w kurtce. Teraz jak wreszcie się ociepliło częściej wychodzę i bez kurtki mam problem z "załadunkiem". Postanowiłem wreszcie coś z tym zrobić i po wielu wahaniach spowodowanych wysoką ceną zdecydowałem się wreszcie zamówić to:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sprzęt jest zrobiony super solidnie, wyjątkowo starannie i z dbałością o szczegóły. Tu opcje mocowania:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Gruby solidny i cichy suwak z paracordem, żeby było za co złapać

Dołączona grafika

A to zawartość: komóra, victorinox, kubotan :) dający 60 lumenów do oświetlania ciemnych kątów i oślepienia ew. napastnika , no i solidna "gaśnica" do ostudzenia zbyt zapalczywych osobników :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tu na pasku"

Dołączona grafika

To co dostałem, w 100% zgadza się z opisami zachwyconych urzytkowników - sprzęt wygląda po prostu na nie do zaj... materiały i wykonanie pierwsza klasa! Co gorsza teraz dopiero na poważnie mi zaczął chodzić mi po głowie plecaczek do kompletu :-) , tylko te ceny... :cry:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Mod nie wyrzuci, bo nie ma gdzie ;)

A sprzęcik jest cool i też sobie chwalę!
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Świetne - możesz podać namiary na sklep gdzie to kupiłeś??
  • 0

budo_piras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubuskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)

To co dostałem, w 100% zgadza się z opisami zachwyconych urzytkowników - sprzęt wygląda po prostu na nie do zaj... materiały i wykonanie pierwsza klasa! ... tylko te ceny... :cry:

Witam,
bardzo ciekawy "przybornik" :D
Ale zdradź może gdzie toto kupiłeś :?:
Wiem, że można poszukać w internecie, ale sprawdzone źródełko
jest o wiele lepsze :D
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Też miałem ostatnio problem z upchaniem sprzętu po kieszeniach i wybrałem saszetkę na biodro firmy LAFUMA. Razem 5 kieszonek, bardzo lekki ale solidny nylon albo cienka cordurka. Dobrej jakości zamki, wykonanie na 5+. Czarne albo brązowe.
A dlaczego takie cuś ?
Tego typu zasobniki na pasek od spodni mają ograniczoną możliwość lokalizacji ze wzgledu na rozmieszczenie szluwek. Dodatkowo noszę często placaczek i pas biodrowy łatwiej to wszystko skomponować z Leathermanem w etui na pasku i saszetką z osobnym paskiem niż z takim sporym zasobnikiem na pasek.
Jeszcze pytanie jak się z tym siedzi przypiętym pasami w aucie ?
Widzę jednak, że ten zasobniczek ma duże uszy i dałoby się go ładnie zainstalować na pasie biodrowym każdego plecaka :)
Ogólnie to jest super ... mam jakieś skrzywienie i kilkanaście takich różnych etui i zasobniczków na paski i szyję. A co boli mój portfel ... nigdy nie mam ich dość i oprócz latarek, nożyków i czapek czasem coś muszę nabyć :oops:
Może to opisywane powyżej będzie następne ...
Skąd to się bierze i za ile ? ;) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
bardzo fajna saszetka, za 20 dolcow chetnie kupie...bylby cena transportu byla kulturalna :o
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
maxpedition maja np. na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[pochwalę się,że mam od nich thermite versipack ale przesyłka mnie zdrowo $%^&$## po kieszeni [większa paczka]]
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
A tutaj tani jak barszcz odpowiednik.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jasne, nie jest to taki hardcore jak wyżej, ale mały, pakowny i taniutki!!
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Ja zdecydowałem się kupić na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mają pełen asortyment i większość od ręki na magazynie (w sobotę wieczorem zamówiłem a dziś przyszła paczka, więc naprawdę extra szybkość) ponadto jak weszliśmy do unii to transport jest w cenie (pow 20 EUR), są też do kupienia na wymienionym wcześniej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i pewnie w innych sklepach też. Niestety przesyłka zza oceanu znacznie podraża i tak niemałe koszty :-( . A najbliżej produkty Maxpedition można zamówić u Pitera :-) .
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
FatBoy, M2 i M1 bywają dość często... to fakt...
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Wszystko fajnie ale nosic w tym akcesoria self-defense :?
Jesli chcesz sie bronic to liczy sie kazda mili sekunda,a zanim wyciagnie sie cos z tej kieszonki mija kilka cennych sekund...co moze sie skonczyc bejzbolem w leb,nozem w bzruch, czy tez innymi przedmiotami w innych miejscach :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Fajna ta saszetka. tez sobie bede musial kiedys taka sprawic.

Asaroth, nie kazdy traktuje noz jako narzedzie self-defense. Niektorzy tylko jako EDC

KKamiLL
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Asaroth, niby masz rację, ale chodzenie po ulicy/dworcu z nożem w jednej a gazem w drugiej ręce to chyba też nie jest dobre rozwiązanie. Przede wszystkim ostrożność, czyli po prostu obserwuję uważnie otoczenie, jak mi coś się nie spodoba, wtedy owszem biore sprzęt do ręki, a zanim wlezę w ciemny zaułek, to najpierw poświecę.
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition M2 - lekkie OT (?)
Ja się przymierzałem raczej do M1
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ponieważ M2 wydaje mi się trochę za mały, jak na moje potrzeby.

A po nim Thermite
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
który wydaje mi się całkiem ciekawym rozwiązaniem na motocykl, zamocowany na udzie. Kiedy potrzebuję cos niewielkiego, a plecak do choppera raczej nie pasuje... :?

Chwilowo niestety trzyma mnie kasa...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024