Skocz do zawartości


Zdjęcie

rekawice mma po ra kolejny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

rekawice mma po ra kolejny
Witam nie wiem ktore rekawice do mma wybrac, chodzi mi o takie ktore beda do sparingu sluzyly a nie do walki na smierc i zycia(jak huntery z mma.gear). Znalazlem 2 modele na necie, ktore z nich byscie wybrali? Uzywacie ich.Moze znacie jakies inne dostepne modele?

Daniken model free fight- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kwon-model Virtus- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - dalej -sprzet/rekawice przyrzadowe
  • 0

budo_lionheart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piekary Sl.

Napisano Ponad rok temu

Re: rekawice mma po ra kolejny
Pozwole sobie tutaj na moje skromne przemyslenia. :) Z modelem Kwona nie mialem nic wspolnego narazie, aczkolwiek drugi model jest mi znany, mialem to na lapce, a nawet walczylem w tym kilka razy. Przede wszystkim martwi mnie material z jakiego wykonane jest mocowanie na palce. Wydaje mi sie ze to sie szybko zerwie, moge sie mylic ale kumplowi juz zaczelo sie to nadrywac. Oczywiscie mozna to wzmocnic, ale przeciez jak kupuje cos za taka kase to nie po to zeby to przerabiac :) Poza tym mocowanie czasem lubi uciekac z palcow w czasie walki. Dodatkowo minusem dla mnie jest to ze powierzchnia uderzeniowa jest za gruba, co utrudnia dojscie do jakiegos duszenia i ulatwia przeciwnikowi przytrzymanie reki w parterze. Wydaje mi sie ze podobny mankament bedzie posiadala rekawica virtus. Osobiscie uzywam napiastkowek bulls'a takich do mma i jestem narazie z nich zadowolony, chociaz mam je dopiero tydzien, wiec na wieksze wnioski jeszcze za wczesnie :) W kazdym badz razie leza w lapie bardzo dobrze, ze az zapomina sie o nich.
  • 0

budo_jabu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: rekawice mma po ra kolejny
W rękawicach daniken bardzo słabe jest mocowanie na palce.Mam te rękawice jakiś czas i trzeba plastrem owijać paluchy bo materiał jest bardzo słaby.Wypełnienie rękawic trochę za duże ale do sparringów może być.Jak bym miał jeszcze raz wybierać to na pewno kwon.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: rekawice mma po ra kolejny
A jak Kwony uzywa ktos, jak sie sprawuja, z tego co na zdjeciu widzialem to jakos dziwnie palce sa , da sie chwytac w tym??
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: rekawice mma po ra kolejny
Tak.Jak lda mnie (z tym,że miałem je na sobie-kwony-tylko parę razy) mogą być.Nie jezdzą po ręce ,jest dobry chwyt w nich.
poz.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: rekawice mma po ra kolejny

Tak.Jak lda mnie (z tym,że miałem je na sobie-kwony-tylko parę razy) mogą być.Nie jezdzą po ręce ,jest dobry chwyt w nich.
poz.


A jak uderzales w nich to powierzchnia uderzeniowa duzo mniejsza od bokserskich? Przeciwnikowi wielkiej krzywdy nie robisz??
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: rekawice mma po ra kolejny
yo
zapomniałem o tym temacie.
Wiadomo że pow.trochę mniejsza.No i to przeciez napięstniki więc są "silniejsze" od zwykłych rękawic.
poz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024