Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody w Lęborku - relacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja

To co piszesz, to poprostu kłamstwo. Zresztą nawet gdyby ta ocena, której mówisz była prawdziwa (a nie jest) Twój zawodnik zająłby miejsce 5, a zajął 6, czyli o jedno wyżej. I tak bez medalu.

TO NIE JEST KŁAMSTWO !!! A JAK NAPISAŁEM TA POMYŁKA NIE MIAŁA WPŁYWU NA OGÓLNY WYNIK !!!


Nie wiem dlaczego z takim uporem krytykujesz sędziów w konkurencjach form? Nie pamiętam Cię jako sędziego na dużych zawodach, a "trochę" startowałem i w formach i w walkch. Może sędziujesz jakieś inne duże zawody a nie Mistrzostwa czy Puchar Polski i dlatego masz spore w tym doświadczenie.

KRYTYKUJĘ BO WG. MNIE ŹLE SĘDZIOWALI !!! SIEBIE NIE KRYTYKUJĘ BO WG. MOJEJ OPINII SĘDZIOWAŁEM ODPOWIEDNIO !!! (CHOCIAŻ BARDZO MOŻLIWE ŻE TO JA SĘDZIOWAŁEM ŹLE). JA SĘDZIOWAŁEM ZGODNIE Z ZASADĄ ŻE SĘDZIUJĘ "TRADYCYJNE FORMY RĘCZNE" A NIE SPORTOWE FORMY WUSHU !!!

Nie wiem... Ktoś dał 7,2. Kto nie wiem. Może Ty, żeby nie być posądzonym o stronniczość. Jak wiesz protokoły nie były podpisywane i w żaden sposób nie dojdziemy, kto taką ocenę wystawił. Zresztą nikt nie ma zamiaru się w to bawić.
Poza tym to, że zawodnik zajmuje drugie czy trzecie miejsce, mimo, że robił błędy nie świadczy o tym, że nastąpiła zmowa sędziów. Może też świadczyć o tym iż mimo tych błędów i tak był zawodnikiem lepszym niż Ci, kótrzy zajęli odleglejsze miejsca.

NIE SĄDZĘ ŻE JESTEŚ IDIOTĄ KTÓRY SĄDZI ŻE DAŁBYM WŁASNEMU ZAWODNIKOWI AŻ TAK NISKĄ OCENĘ TYLKO PO TO ABY PÓŹNIEJ CZEPIAĆ SIĘ O WYNIKI NA TYM FORUM !!!
jAK NAPISAŁEM - NAWET TA "POMYŁKA" NICZEGO NIE ZMIENIŁA !!!
  • 0

budo_long
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja

KRYTYKUJĘ BO WG. MNIE ŹLE SĘDZIOWALI !!! SIEBIE NIE KRYTYKUJĘ BO WG. MOJEJ OPINII SĘDZIOWAŁEM ODPOWIEDNIO !!! (CHOCIAŻ BARDZO MOŻLIWE ŻE TO JA SĘDZIOWAŁEM ŹLE). JA SĘDZIOWAŁEM ZGODNIE Z ZASADĄ ŻE SĘDZIUJĘ "TRADYCYJNE FORMY RĘCZNE" A NIE SPORTOWE FORMY WUSHU !!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Panie sędzio tradycyjny, nigdzie nie było napisane, że to konkurencje tradycyjne. Konkurencja nazywała się "formy ręczne - dorośli", radzę spojrzeć na protokół. Szkoda, że taki dobry sędzia nie czyta co sędziuje :)

NIE SĄDZĘ ŻE JESTEŚ IDIOTĄ KTÓRY SĄDZI ŻE DAŁBYM WŁASNEMU ZAWODNIKOWI AŻ TAK NISKĄ OCENĘ TYLKO PO TO ABY PÓŹNIEJ CZEPIAĆ SIĘ O WYNIKI NA TYM FORUM !!!
jAK NAPISAŁEM - NAWET TA "POMYŁKA" NICZEGO NIE ZMIENIŁA !!!

To jest właśnie Twój poziom, jak brakuje argumentów, no to może przeciwnik jest idiotą. Nie rozumiem po co sie czepiasz i pienisz o coś co ponoć nie ma żadnego dla Ciebie znaczenia.
A co do protokołów, to może nie kłamiesz, tylko mijasz się z prawdą bardzo mocno. :D Po co piszesz na forum coś co istnieje tylko w Twojej głowie? Jaki masz w tym cel? Przecież na wydrukach i oryginałach są inne fakty, niż te które Ty przedstawiasz. Po co i o co, to całe zamieszanie?
  • 0

budo_long
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja
A dla niecierpliwych, wyniki zawodów na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Później będą jeszcze fotki, bo na razie ich jeszcze nie mam :(
  • 0

budo_master of death
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vallinor

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja

A dla niecierpliwych, wyniki zawodów na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Później będą jeszcze fotki, bo na razie ich jeszcze nie mam :(




hehehe mówiłem , że niedługo będą wyniki, a wy tacy niecierpliwi ..... :-)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja
Poprostu przeczytaj co piszę a jak uda Ci się to zrozumieć to pogadamy...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja

Panie sędzio tradycyjny, nigdzie nie było napisane, że to konkurencje tradycyjne. Konkurencja nazywała się "formy ręczne - dorośli", radzę spojrzeć na protokół. Szkoda, że taki dobry sędzia nie czyta co sędziuje :)


1. Nie jestem sędzią
2. Jeżeli na zaproszeniu na zawody jest napisane : "FORMY TRADYCYJNE RĘCZNE, więc wystawiam zawodnika do właśnie takich form. Jeżeli tak się właśnie zdażyło że miałem zaszczyt sędziowania w tych zawodach i w tej konkurencji również, to oceniam tak jak powinno się oceniać formy tradycyjne, a nie formy sportowe czy inne.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja

To jest właśnie Twój poziom, jak brakuje argumentów, no to może przeciwnik jest idiotą.


Napisałem : NIE SĄDZĘ ŻE JESTEŚ IDIOTĄ

p.s. może zbyt szybko czytasz i nie wyłapałeś tej "subtelnej" różnicy...

...nie sądzę że jesteś idiotą... nie jest równoznaczne z określeniem ...jesteś idiotą..., no chyba że przez przypadek (jak sądzę) przeoczyłeś ...nie sądzę że... :)
  • 0

budo_long
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja
Najwyraźniej zaczynasz się gubić w tym co sądzisz :D , albo kompletnie nie znasz netykiety, bo używane emotikony, zwane tu ikonami emocji, coś wyrażają. Jeżeli coś piszesz a następnie wstawiasz ikonę, która temu zaprzecza (bo wyraża rozbawienie)to dla mnie, to co zostało napisane przed ikoną jest ironią, bądź drwiną.
Uważaj z tym co piszesz, bo możesz kogoś urazić bądź obrazić, chyba, że właśnie jest taki Twój cel. Od moderatora raczej czego innego bym się spodziewał. Najwyraźniej tu też nie doczytałeś co masz robić, tylko robisz to co uważasz za dobre, no i oczywiście - podobnie jak z sędziowaniem - nic nie masz sobie do zarzucenia i Ty na pewno wszystko robisz dobrze. :)
Nie mam zamiaru dalej ciągnąć tej płytkiej dyskusji, więc, nie odpiszę na Twój kolejny post, który z pewnością nie będzie różnił się poziomem ani tym bardziej merytoryczną zawartością od wszystkich poprzednich w tym i wielu innych tematach, na które się "wypowiadasz".
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja
I bardzo dobrze.
  • 0

budo_lord_malakay
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja
Zawody w tym roku były bardzo sprawne i ciekawe. Najwiecej emocji dostarczyły walki Jacka i Krzyśka. Nie rozumiem czemu Wesołowska zdobyła 2 miejsce (chyba za kręcenie tyłkiem), bo popełniała niewybaczalne błedy;( . Szkoda, że ja nic nie zdobyłem tym razem. Mam nadzieję, że za rok pójdzie mi lepiej.

ps: Rzut Jacka był NAJLEPSZY, ale sędzia powinien go niezaliczyć. Wiadomo, że Jacek był faworytem i przy udziale lęborksiej publiczności, nad sędzią po prostu wygrały emocje.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody w Lęborku - relacja

Zawody w tym roku były bardzo sprawne i ciekawe.

Prawda... należy się za to organizatorom duży PLUS


ps: Rzut Jacka był NAJLEPSZY, ale sędzia powinien go niezaliczyć. Wiadomo, że Jacek był faworytem i przy udziale lęborksiej publiczności, nad sędzią po prostu wygrały emocje.

Oczywiście samo niezaliczenie rzutu i tak nie mogło odmienić wyniku tej walki... kto był lepszy w tej walce wszyscy widzieli.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024