Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstyd panie Kubacki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Wstyd panie Kubacki
Oglądałem przed chwilą program kryszaka, był w nim rafał kubacki, wyobraźcie zobie że nie wiedział co to K1 i walki w klatkach!
Chyba studia i próba załapania się do europarlamentu zasłoniła mu umysł.
Wstyd.
O kurde, gość jest w samoobronie i startuje z tej listy!
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
i pomyslec ze chcialem iść na AWF we wrocku...
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Nie bardzo rozumiem czego się miał wstydzić :? Bo ja np. nie wiem kto to jest Kubacki 8) :lol: :twisted:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki

Oglądałem przed chwilą program kryszaka, był w nim rafał kubacki, wyobraźcie zobie że nie wiedział co to K1 i walki w klatkach!


Nie on jeden pierwszy i ostatni. Zresztą dlaczego miałby wiedzieć? Tak sobie myślę, że jakby odpytać czołowych zapaśników czy judoków, to stan wiedzy byłby zbliżony. Jak się jest olimpijskim sportowcem, to się o takich z przeproszeniem popierdółkach nie myśli ;)

K.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki

Nie bardzo rozumiem czego się miał wstydzić

Ano właśnie tego że wypowiada się niepochlebnie na temat którego nie zna i to znany judoka.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Może go to nie tłumaczy(a raczej napewno nie),ale teraz to on jest bardziej politykiem niż sportowcem.A walki w klatkach potencjalnym wyborcom się źle kojarzą i chciał zagrać "pod publiczkę".
Swoją drogą to nawet dziwne,że w tak krótkim czasie "zafundowano" tej dyscyplinie taki negatywny wizerunek.Naprawić to będzie bardzo trudno(szczególnie po filmie(?)"Klatka")
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Apropos filmu klatka, to czy to jest ten film o dwóch panu który w Rosji tak dostał po buzi ? Nawet nie pokazali jego twarzy w TV po walce :)
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Rafal sie zeszmacil strasznie teraz juz moze byc tylko marnym politykiem u Opalonego Wodza Leppera bo bo w sporcie juz nic nie osiagnie.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
ciekawe czy trenuje Leppera pod kątem olimpiady.
bo zapewne nasz fuhrer niedlugo oglosi ze startuje i widzi sie na podium.
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Anochi, film "Klatka" przedstawia Vale Tudo na tle kiboli lub odwrotnie i jest niezłym kiczem , co do tych dwóch panów to powiem tylko tyle , że ładnie dostali :-) ... z motyką na słońce.

Pzdr.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
mieczit no co ty Kułak powinien wygrac swoja walke w rosji tylko sedzia go ujebal :(
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Spotkalem Kubackiego w barez urzedu marszalkowskiego, on juz chyba nawet nie trenuje dla przyjemnosci z tego co podsłuchalem :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki

Nie on jeden pierwszy i ostatni. Zresztą dlaczego miałby wiedzieć? Tak sobie myślę, że jakby odpytać czołowych zapaśników czy judoków, to stan wiedzy byłby zbliżony. Jak się jest olimpijskim sportowcem, to się o takich z przeproszeniem popierdółkach nie myśli ;)
K.


Nie dziwie sie wcale to tylko swiadczy o popularnosci tych rzeczy na szersza skale ;)
Osoby nie zwiazane ze sztukami walki po prostu odruzniaja co najwyzej Judo - karate i kung-fu innych rzeczy nie. Druga sprawa tego rodzaju turnieje sa po prostu smieszne w skali dyscyplin olimpijskich i nie kazdy musi sie nimi interesowac.

A zarazem prawda jest taka ze czesto osoby ktore sa utytulowanymi judokami w polsce po prostu nie zaczely cwiczyc tej dyscypliny dlatego ze ja pokochaly ale ze np bylo w szkole i okazalo sie ze akurat mialo sie predyspozycje do cwiczenia np sila, waga itp troche wlozonej pracy i szybko sie zdobylo jakies medale i potem coraz wieksze nagrody. Traktoeane jest to przez nich jako okres przejsciowy do zdobycia tylko okreslonego celu a nie cwicza dla samej przyjemnosci cwiczenia. Takim osobo nawet nie da sie wytlumaczyc tego ze na mate nie wchodzi sie w butach to nie sa fascynaci sportow walki a po prostu rzemieslnicy w tym co cwicza.
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Martius dobrze ujęte...
Pozdro
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Pencil wpadaj do Wrocka ...mam dobre dupy na uczelni a po uczelnie w rynku jeszcze lepsze ...a z kubackim sa tylko zajecia do wyboru
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
mam paru znajomych ci sie interesują sztukami walki ale teoretycznie, mówią coś podobnego co powiedział Martius, turnieje K1, Pride, czy UFC nie mają żadnej renomy, zarobki w porównaniu z boksem czy sportami olimpijskimi też są śmieszne. No i mało kto o tych turniejach słyszał spoza środowiska MA, o turniejach judo, prawie każdy
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki

mam paru znajomych ci sie interesują sztukami walki ale teoretycznie, mówią coś podobnego co powiedział Martius, turnieje K1, Pride, czy UFC nie mają żadnej renomy, zarobki w porównaniu z boksem czy sportami olimpijskimi też są śmieszne. No i mało kto o tych turniejach słyszał spoza środowiska MA, o turniejach judo, prawie każdy

a ile zarabiają olimpijczycy ? ( bo ja w sumie myśłałem ze oni dostaja tylko jakies stypendium olimpijskei a to chyba nie najwyzsza kasa)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki

a ile zarabiają olimpijczycy ? ( bo ja w sumie myśłałem ze oni dostaja tylko jakies stypendium olimpijskei a to chyba nie najwyzsza kasa)


Idea sportowa olimpijczykow jest inna niz mamona (przynajmniej powinna byc inna) - ale przynajmniej u nas olimpijczyk jesli zdobedzie medal na olimpiadzie ma juz zapewniona emeryture. Nie sa to ogromne pieniadze ale jest o co walczyc. Druga sprawa wiekszosc mistrzow swiata i wszelakich turnieji ma jedno marzenie - medal olimpijski. Olimpiade relacjonuja najwieksze media z calego swiata (nie tak jak jakis turniej czy nawet mistrzostwa swiata) - jest wtedy mozliwosc wybicia sie na calym swiecie ipokazania sie calemu swiatu. Dla tej satysfakcji wlasnie warto ciezko pracowac aby zasluzyc na ten start.
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Wstyd panie Kubacki
Martius mądrze prawi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024