Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening rano/wieczor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrpiotr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening rano/wieczor
Czy mogly mi ktos napisac jakie cwiczenia mozna robic rano i wieczorem.Jakie rozciaganie i jakie cwiczenia (pomki itp).I czy z rana powiedzmy robic wymachy nog a potem kilka cwiczen statycznych.Chodzi mi ogolnie o taki plan treningowy z rana i wieczorem ok 30min ewentoalnie dluzej ale wieczorem.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening rano/wieczor
ja przy rozciagniu zawsze najpierw robie cwiczenia statyczne, dopiero potem wymachy, jezeli cwicze rano to przewaznie jest to bieg ok 800 metrow- leciutkie rociaganko, dalej do 3km- rozciaganie, pompki itd, czasami kapiel w morzu i do domu bieg juz bez przystankow. w 30 min byloby ciezko :wink:
tak swoja droga trzeba w koncu ruszyc tylek i pocwiczyc bo od zimy w ten sposob nie cwiczylem (zeby nie bylo w zimie nie plywam w morzu :wink: )
  • 0

budo_troop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening rano/wieczor
Ja kiedy biegam (najczęściej rano, ale zdarza mi się po południu/wieczorkiem) biegnę ok 2 km równym, średnim tempem, a 3 kilometr dzielę na krótsze odcinki, które przbiegam sprintem. Potem statyczne rozciąganie przez 20-30 min. Wieczorami, w dni w których nie miałem treningu ćwiczę w domu: pompki, drążek, przysiady, skakanka, czasem w worek trochę poboksuję.
Moro - Ty to masz dobrze - chciałbym móc czasami, w czasie ćwiczeń porannych kąpać się w morzu- jak na filmach :) :wink: mogę co najwyżej w Wiśle ale to chyba nienajlepszy pomysł...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening rano/wieczor

Moro - Ty to masz dobrze - chciałbym móc czasami, w czasie ćwiczeń porannych kąpać się w morzu- jak na filmach :) :wink: mogę co najwyżej w Wiśle ale to chyba nienajlepszy pomysł...

teraz juz tak dobrze nie mam bo przeprowadzilem sie i nie mieszkam juz tak blisko morza zeby sobie do niego biec :(
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening rano/wieczor
Rano warto sobie pobiegać zmiennym tepem, porosciagac się, z mojej strony to wszytko ; P
Ja ćwicze jedynie po południu lub wieczorkiem niechce mi sie 10razy dzienie brac prysznic jeszcze mi skóra odejdzie a włosy sie zniszcza: P [ no chyba ze ktos lubi swojskie zapachy ; P ] a po takim wieczornym treningu[czasem nocnym 22:00 ] to śpie jak trafiony strzała drowów

ps. moro Ty to miałes raj z tym morzem ja conajrzywej moge w zalewie technicznym elektrowni ale od tego moze mi 3 reka wyrosnąć : P
  • 0

budo_nexu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening rano/wieczor
Ja najczęściej robie układy począwszy od Chon-Ji do Joong-Gun bo niestety nas Toi-Gye nie uczyli. Jeszcze kopniaki goro, dolyo (nie twimyo bo robie to rano a nie chce nikogo budzić)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening rano/wieczor
no ja moge sobie ćwiczyć tylko wieczorki - najczęściej późnym , wtdy to własnie nachodzi mnie ochota na ćwiczonka. głównie robie statyczne(izometryczne?) ćwiczenia na nogi (czworogłowy), pod kątem przygotowania się do operacji. Seryjki nózek oddzielam jednak brzuszkami (4x po 30) no i hantelki (9kg)
takie tam pierdzenie - ze 50 minut mi schodzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024