Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ vs. 30 karateków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BJJ vs. 30 karateków
Czytałem kiedys w życiorysie Ricksona Gracie że w wieku chyba 15 lat poszedł ze swoim kumplem rówinież trenującym BJJ do szkoły karate i :box: pobili we 2 30 karateków. Zastanawia mnie jak on walczył, bo myślałem że BJJ to walka 1 na 1 a nie z wieloma partnerami. Co innego Jackie Chan :D
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
A kto powiedział,że na raz??
Pewnie kładli wszystkich po kolei.
Karatecy,to ludzie honoru(w większości),więc pewnie nawet przez myśl im nie przeszło,żeby walczyć 30 na 2... :)
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
Co nie zmienia faktu, ze Rickson ze swoim kumplem zmietli tych Karatekow :twisted:
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
coz karate...... :)
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
raczej "cóż... BJJ" w końcu styl chwytany i to chyba najskuteczniejszy :wink: ćwicze karate i to całkiem możliwe, mogli być cieńcy (różnica siły i wagi) albo nie mieć sparingów (bo przez ok pierwsze 2 lata w tradycyjnym ich nie ma a jeżeli już są to w zależności od sekcji albo jest i ch dużo albo mało, a nawet jeżeli byli otrzaskani to bez znajomości sposobów walki chwytanej i w parterze chyba nie byli w stanie za wiele ździałać w pojedynkie) albo po prostu Grace już wtedy była tak dobry, w końcu mówimy o mistrzu.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
To jakies duze osiagnieie?
Kto obstawilby wygrana Ricksona w meczu Karate?
Walczyli wedle swoich zasad z przeciwnikami ktorzy nie posiadali zadnej wiedzy o walce na ziemi.
Co to za problem wygrac z kims kto nic nie umie ?
Czy to bedzie bokser, judoka, bjj to nie ma znaczenia. Kazdy z nich wygra swoja walke przeciwko poczatkujacemu przeciwnikowi.

Z tego zdazenia jedyne co mozna wyciagnac to fakt iz Bjj bylo ,jak i walka na ziemi, calkowicie nie znane I ignorowane przez wszystkie style walki.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

To jakies duze osiagnieie?
Kto obstawilby wygrana Ricksona w meczu Karate?
Walczyli wedle swoich zasad z przeciwnikami ktorzy nie posiadali zadnej wiedzy o walce na ziemi.
Co to za problem wygrac z kims kto nic nie umie ?
Czy to bedzie bokser, judoka, bjj to nie ma znaczenia. Kazdy z nich wygra swoja walke przeciwko poczatkujacemu przeciwnikowi.

Z tego zdazenia jedyne co mozna wyciagnac to fakt iz Bjj bylo ,jak i walka na ziemi, calkowicie nie znane I ignorowane przez wszystkie style walki.


No i ci karatecy zostali za swoja ignorancje ukarani 8)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

No i ci karatecy zostali za swoja ignorancje ukarani 8)


Eee glupoty piszesz. Ukarani za ignorancje? Sa ignorantami bo cwiczyli styl, ktory nie zaklada walki w parterze? Bez przesady.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
Chyba nie kumasz tego ich było 2 a karateków 30. zastanawiam się czy pokolei ich rozwalali czy wszystkich naraz.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
Rozumiem to. A ktos chociaz sprawdzil ta informacje? Na jakiej to stronie bylo?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

Chyba nie kumasz tego ich było 2 a karateków 30. zastanawiam się czy pokolei ich rozwalali czy wszystkich naraz.


Jak juz to po koleji. Jak sobie wyobrażasz wszystkich naraz? To nie film kung fu
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

To jakies duze osiagnieie?


Mnie to nie dziwi. Promowali BJJ. A co postronne osoby mogą sobie pomyslec? "O rety! Przecież oni łamią deski i tak wysoko skaczą! A tu takie szczypiory co nawet dobrze uderzyc nie potrafią..."

Kto obstawilby wygrana Ricksona w meczu Karate?
Walczyli wedle swoich zasad z przeciwnikami ktorzy nie posiadali zadnej wiedzy o walce na ziemi.


To oni walczyli wg zasad sport bjj? Skad wiesz?
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

Z tego zdazenia jedyne co mozna wyciagnac to fakt iz Bjj bylo ,jak i walka na ziemi, calkowicie nie znane I ignorowane przez wszystkie style walki.


Rzecz w tym, ze nie tylko walka w parterze byla (i czesto jest) ignorowana. Rowniez walka w zwarciu, obalenia i obrona przed nimi.

Do parteru trzeba jeszcze przeciwnika, bagatela, sprowadzic...gdyby bjj-towcy tego nie umieli, to sam parter niewiele by im dal.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

Chyba nie kumasz tego ich było 2 a karateków 30. zastanawiam się czy pokolei ich rozwalali czy wszystkich naraz.


Stary zobacz jakas walke w parterze i sam sobie odpowiedz.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
Aha, jesli chodzi o konfrontacje Gracie vs reszta świata to polecam film "Gracie in action" (mozna sciagnac z DC)
Są tam konfrontacje rodziny z mistrzami kung fu, zapasów, hapkido, wyzej wspomnianego karate i innych
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

Chyba nie kumasz tego ich było 2 a karateków 30. zastanawiam się czy pokolei ich rozwalali czy wszystkich naraz.


Stary zobacz jakas walke w parterze i sam sobie odpowiedz.



Stary ja walcze w parterze :D . Chodziło mi o to tylko że skoro ricson jest taki zajebisty to może potrafił ich jakoś w stujce szybko rezjebać np. jednemu jakoś szybko wyłąpać rękę złamac ją i do następnego biec. Wiem że to troche głupie i wzięte z filmów kung fu. Ale przecież BJJ to nie jest sam parter.
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

Stary ja walcze w parterze :D . Chodziło mi o to tylko że skoro ricson jest taki zajebisty to może potrafił ich jakoś w stujce szybko rezjebać np. jednemu jakoś szybko wyłąpać rękę złamac ją i do następnego biec. Wiem że to troche głupie i wzięte z filmów kung fu. Ale przecież BJJ to nie jest sam parter.


To nie BJJ będzie tylko Matrix!
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
albo blade :wink:
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków
o matko ale głupoty ktos coś napisze ktoś drugi w to uwierzy i pisze na forum takie "madrości"!!! we dwóch pokonali 30 karateków heheh jasne że pokonali bo co to dla nich i tutaj nie ma sie nad czym zastanawiać, ale jak ktos zaczyna mysleć że walczyli RÓWNOCZEŚNIE z 30 i ich pokonali niech uda sie do najbliższego psychoterapeuty bo jeszcze na ulicy wyjdzie przeciwko niemu 4 gości i ten bedzie sie chciał z nimi napie****ać :wink: a wtedy to powodzenia zycze
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ vs. 30 karateków

Stary ja walcze w parterze :D . Chodziło mi o to tylko że skoro ricson jest taki zajebisty to może potrafił ich jakoś w stujce szybko rezjebać np. jednemu jakoś szybko wyłąpać rękę złamac ją i do następnego biec. Wiem że to troche głupie i wzięte z filmów kung fu. Ale przecież BJJ to nie jest sam parter.

:splat: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024