Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
W dniach 1-3 maja odbyl sie zlot Kraverow w Kielcach impreza bardzo fajna pod wzgledem integracyjny, bardzo fajny trening z Gabim ogolnie wszystko byloby ekstra gdyby nie robienie wala z uczestnikow zlotu. Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mozna przeczytac "....Pamiątkowe koszulki ! ! !, dyplomy i UWAGA... niespodzianka: NOTATNIK KRAVERA - m.in. z wymaganiami na stopnie...." Wszystko fajnie tylko mam pytanko czemu jako uczestnik tego zlotu nie otrzymalem nic z wyzej wyminionych gadzetow a tylko grupowe zdjecie. Oczywiscie ktos napisze ze takie rzeczy jak notatnik moge kupic w papierniku na osiedlu ale mam pytanko po co wypisywac bzdury na oficjanlej stronie ?. Mam nadzieje ze organizatorzy takiego zlotu nastepnym razem unikna takich wpadek.
  • 0

budo_wdowa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
popieram zdanie rafaik, treningi prowadzone przez gabiego wspolnie z tomaszem adamczykiem byly ciekawe.Duzo bylo w parterze bo az 4 h.
Co do trenongow i sposobu prowadzenia nie mam pretensji i naprawde milo spedzilem czas cwiczacy i uczac sie nowcyh rzeczy.
Dobrze bawilem sie na wieczorze "zapoznawczym" czyt.duzo browaru.

A tak na boku to wydaje mi sie ze nie ktorzy z nas zostali lekko pocieci w h..a. (czyt.rafaik o souvenirach km, poprzedni wpis )
Jesli sie nie ma zamiaru czegos spelnic to sie tego nie obiecuje. Mi nie chodzi o to ze nie dostalem dyplomu obiecanego czy jakiegos notatnika czy koszulki.Chodzi o fakt iz posluzylo to temu by zwabic nie ktorych na ten zjazd.
Jeszcze raz podkreslam ze treningi byly przygotowane na wysokim pozioomie i co do teggo to nie mam zastrzezen, natomiast do polityki bussinesowej tak.
pzdr
ps sorry za jakas dziwna skladnie tej wypowiedzi ale jestem zmeczony
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
a co z monetami kraverskimi ?
mam nadzieje ze zrezygnowali z tej zenady...

pzdr
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Adamczyk przeczytał pewnie [quote] Ale Alamczyk pier.... na swojej stronie [quote] teraz widzicie jak wielka jest moc VOLTARU ostrożnie z nią.... :lol: .Ci co byli.....napiszcie coś więcej plis..... 8)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach

W dniach 1-3 maja odbyl sie zlot Kraverow w Kielcach impreza bardzo fajna pod wzgledem integracyjny, bardzo fajny trening z Gabim ogolnie wszystko byloby ekstra gdyby nie robienie wala z uczestnikow zlotu. Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mozna przeczytac "....Pamiątkowe koszulki ! ! !, dyplomy i UWAGA... niespodzianka: NOTATNIK KRAVERA - m.in. z wymaganiami na stopnie...." Wszystko fajnie tylko mam pytanko czemu jako uczestnik tego zlotu nie otrzymalem nic z wyzej wyminionych gadzetow a tylko grupowe zdjecie. Oczywiscie ktos napisze ze takie rzeczy jak notatnik moge kupic w papierniku na osiedlu ale mam pytanko po co wypisywac bzdury na oficjanlej stronie ?. Mam nadzieje ze organizatorzy takiego zlotu nastepnym razem unikna takich wpadek.



czemu nie spytales organizatora wtedy kiedy mogl ci odpowiedziec?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
beda jakies foty?
  • 0

budo_wdowa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
a wiec : sobota godz ok 12 .Sporo bylo takich duzych lysych- moje obawy wzrosly, ale bylo ok.
na hali sportowej blekitnych w kielcach odbyl sie ten zlot. zajecia poporwadzil gabi noah wraz z T.adamczykiem.
Pierwsze 20-30 min to rozgrzewka, duzo padnij wstan i biegania po calej sali. Jak juz serducho zaczelo szybciej pracowac to zaczelsimy pracowac w parterze. 4 h byly temu poswiecone. Nastepnie przerwa i o 17 zaczal sie drugi trening. Byly jeszcze 3 rzeczy w parterze i przeszlismy do stojki. Na poczatku obrona przed wysokimi kopnieciami itd, potem walka z 3 napastnikami, bylo tego duzo... Pod koniec jeszcze na wymeczenie bieganie i pompeczki.KOniec godzina 19.
O 2030 zbiorka na piwku i pieczonym baranie w jakims tam palacyku, milo sympatycznie.
Nastepnego dnia zaczelismy o 10 na kadzielni ( park).
Na poczatek cwiczenia w parach , pare duszen i zakonczylo sie obrona przeciwko uderzeniom palka. Przerobilismy 2 obrony. To taki szybki skrot tego co sie tam dzialo.
Osobiscie jestem zadowolony bo duzo dalo to kondycyjnie plus nowe obrony.
pzdr
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Ch... z koszulkami i notatnikami- otoczki organizacyjnej nie będę lepiej komentował. Dla mnie trening był fantastyczny. Gabi Noah jest niesamowitym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, niezależnie od sytuacji, zawsze pomocny i niesamowicie sprawny. Mam w kompie zdjęcia Gabiego w Akcji tylko nie wiem jak je wkleić.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach

Ch... z koszulkami i notatnikami- otoczki organizacyjnej nie będę lepiej komentował. Dla mnie trening był fantastyczny. Gabi Noah jest niesamowitym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, niezależnie od sytuacji, zawsze pomocny i niesamowicie sprawny. Mam w kompie zdjęcia Gabiego w Akcji tylko nie wiem jak je wkleić.


przeslij mi mailem- dam Ci namiary na priv, a ja je umieszcze tutaj.

z komputera swojego ich nie wkleisz.
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach

Ch... z koszulkami i notatnikami- otoczki organizacyjnej nie będę lepiej komentował. Dla mnie trening był fantastyczny. Gabi Noah jest niesamowitym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, niezależnie od sytuacji, zawsze pomocny i niesamowicie sprawny. Mam w kompie zdjęcia Gabiego w Akcji tylko nie wiem jak je wkleić.


Sam nie bylem, ale kumpel z sekcji byl na pierwszym dniu i tez chwali Gabiego Noaha - ze niesamowity, wysportowany, perfekcyjny technicznie.
Szkoda ze nie widzialem - chetnie obejrze zdjecia - pisz do JanuszaP albo do mnie.
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Wysłałem fotki Januszowi.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
dostalem 2 fotki.
Przeslalowalem je do rozdzielczosci 800x600 (bylo 4mpx)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Ładnie weszło.
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
super te twoje foty, nawet mnie widać! no ja mam dużo innych ale to głównie ja i spółka to nie będę teges...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
Trenowaliście walkę w szyku bojowym? Nie wiem o co chodzi na zdjęciu rafaika, ale wygląda to spektakularnie.
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrazenia ze zlotu KM w Kielcach
To nie szyk bojowy. Po prostu szereg, żeby Noah mógł widzieć wszystkich. Fota Ładnie wyglada to fakt.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024