Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Co sądzisz o swojej walce?

MIRKO: Ludzie mówią że to tylko sport, lecz dla mnie to mała tragedia.
Jestem bardzo wrażliwy, co zrobić...
To był potężny cios, ale to tylko malutki kroczek w tył w mojej karierze. - 23 maja będe znowu walczył, póki co mój przeciwnik jeszcze nie jest znany. Pod koniec roku usune uśmiech z twarzy tych którzy cieszyli się z mojej porażki, szczególnie Minotauro i Fedor.

Mógłbys troszke skomentować przebieg walki?

MIRKO: Najgroźniejszy przeciwnik to ten który nie ma nic do stracenia. Kevin zasymulował obalenie i trafił mnie lewym hakiem. Detalów dalszej walki nie pamiętam (śmiech)
Byłem zbyt wyluzowany. Poprzez to również przegrałem swoją walke z Mc Donaldem. Ludzie mówią że to było brutalne i tragiczne KO, lecz ja juz po 5 min. byłem ok.

Niektóre źródła mówią ze zabroniłeś puszczania swojej walki w Chorwacji?

MIRKO: To napewno nie mój pomysł. Po wyjsciu z mojego pokoju dzień po, dowiedziałem sie od mojego managera ze walka nie była puszczana w Chorwacji. Zadzwoniłem do mojego japonskiego agenta Ken Imai, przysiegał ze nie miał z tym nic wspólnego. Na dniach dowiem się kto kłamał i kto jest za to odpowiedzialny.

----------------------------------------------------


No tak, pewnosć siebie i duma go zgubiła.
Teraz bedzie sie mscił na bogu ducha winnych :)
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)

Pod koniec roku usune uśmiech z twarzy tych którzy cieszyli się z mojej porażki, szczególnie Minotauro i Fedor.


:twisted: :twisted: :twisted:

Mirko - jestem z Toba....
  • 0

budo_rozi 22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kościerzyna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Ja tez cie popieram Mirko
nastepnym rzem pokazesz co potrafisz :)
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Szkoda ze odpadl :evil: Ale powiedzial ze jeszcze bedzie walczyl w maju 8) Powodzenia Mirek!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)

Pod koniec roku usune uśmiech z twarzy tych którzy cieszyli się z mojej porażki, szczególnie Minotauro i Fedor.


Naaaaaaa Przóóóóóóóóddddddd!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
...heh nie chcialbym byc w skurze goscia ktory zabronil transmisji czy retransmisji walki Mirka...a co do dumy pewnosci siebie czy zarozumialstwa to typowe cechy chorwatow ,moja panna studiuje w Zagrzebiu i czasem tam wpadam Mirko jest i tak skoromny jak na Chorwata
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Wlaczam sobie PFC Total Elimination 2004, ogladam walke za walka i jest Mirco vs. Kevin wszystko w porzadku zaczyna sie siedze wygodnie na swoim lozku, jeszcze sie krece (szukam najwygodniejszej pozycji) :lol: azz tu nagle BOOOMMM i Mirco leci na ziemie :-) nie wiedzialem co robic, czy chwytac sie za glowe czy za cos innego, nie wierzylem wlasnym oczom 8O , Crocop, jeden z moich ulubionych zawodnikow i jeden z czolowych w Pride, zostal znokautowany aaaAAAaaaaaaAaa .. rozlegl sie przerazliwy krzyk w moim pokoju :evil: ...........

Uwazam jednak, ze byl to tylko wypadek przy pracy. Mialem wrazaenie, ze Mirco zbyt lekkcewazaco sobie podeszedl do tego i widac bylo ze byl faktyczne wyluzowany...czekam na kolejna Jego walke i wierze, ze ja wygra ;)

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Karate Kid!!! Co znaczy twoj opis..."Jednak Randelman" :?: :!: Juudaszszuuu ty :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)

Pod koniec roku usune uśmiech z twarzy tych którzy cieszyli się z mojej porażki, szczególnie Minotauro i Fedor.



Mirko - jestem z Toba....

No to będzie dwóch na dwóch! :) :) :)
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
ja również po obejrzeniu walki odnosze wrażenie, że Mirko był zbyt "wyluzowany"... mimo wyniku uważam go jednak za lepszego fighter'a ... no i trzymam kciuki 23 maja - to nie może się powtórzyć
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Mirko jest jednym z najlepszych fajterów na ziemi i był by moim idole gdyby to że jest gliną :nie: :evil: :evil:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)

Mirko jest jednym z najlepszych fajterów na ziemi i był by moim idole gdyby to że jest gliną :nie: :evil: :evil:


Jua dawno nie jest...a zreszta co z tego :?: :evil:
  • 0

budo_vandal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Siedmiu Wzgórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Teraz to ogolnie mlodziezy tylko CHWDP w glowie. :rofl:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)

Mirko jest jednym z najlepszych fajterów na ziemi i był by moim idole gdyby to że jest gliną

A ty byłbyś moim gdyby nie to, że przez takie teksty wydaję mi się, że jesteś idiotą :twisted:
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)
Mirko już nie w policji ?? gdzieś tam słyszałem, że szkoli ich teraz w walce wręcz i jest taką bardziej etykietką LUCKO ( spokojnie JERZ, ja tam nie mam nic przeciwko ;) ... )
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiadzik z Cro Copem po walce (PL)

Mirko jest jednym z najlepszych fajterów na ziemi i był by moim idole gdyby to że jest gliną

A ty byłbyś moim gdyby nie to, że przez takie teksty wydaję mi się, że jesteś idiotą :twisted:




Idiotą jesteś ty :!: :!: :!: :twisted: naprawde nie mam zamiaru być młucony debilnymi tekstami przez jakiś idiotów. Jak co to moge podac nr koma czy coś jak chce ktoś się żalić.

Co do policji nie wiem jak to jest w Chorwacji ale w Polsce jest tak jak jest każdy o tym wie i nie będę opowiadał swoich histori związanych z policją. Zresztą hasła HWDP (zaraz ktoś powie że się pisze CHWDP ale tak pisza s8ci itd my piszemy HWDP i już) zresztą wystarczy otworzyć gazete ale włączyć tv, tam jest napisane o strzelaniu do ludzi i zabitych. Pomyśl sobie gdybyś tam znalazł się ty twój kumpel albo dziecko. Już nie mówie o typowych sprawach czy o torturowaniu na komendzie. I jak tu lubic policje :?: :?: :!:


HWDP
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024