Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Roleta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Czy Roleta
czy roleta zdobywając mistrzostwo świata walczył z ricksonem roycem albo kimś innym z rodzinki ?

i czy on żeczywiście jest przystojny :P bo na fotce wygląda zombiowato
pani z telexpresu się w każdym razie podoba
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta
Zartujesz? To juz inne - nastepne pokolenie zawodnikow. Poza tym, z tego co wiem to Royce'a byl dosyc przecietny w walce w kimonach.
A tu mowimy o absolutnej czolowce swiatowej! Nie legendach.
Nie wiem, czy to dociera do Ciebie - Roleta to czlowiek, ktory zdobyl CZTERY RAZY MISTRZOSTWO SWIATA!
K_P
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

Zartujesz? To juz inne - nastepne pokolenie zawodnikow. Poza tym, z tego co wiem to Royce'a byl dosyc przecietny w walce w kimonach.
A tu mowimy o absolutnej czolowce swiatowej! Nie legendach.
Nie wiem, czy to dociera do Ciebie - Roleta to czlowiek, ktory zdobyl CZTERY RAZY MISTRZOSTWO SWIATA!
K_P


rozumiem że royce'a mógł nie być najlepszy ale rickson przecież z jakichś powodów jest uznawany za najlepszego fightera świata i z tego co czytałem to w bjj też był niepokonany i mistrzostwo świata zdobywał więcej niż 4 razy(jeśli się myle poprawcie mnie) ale nie wiem czy jeszcze startuje w zawodach bjj
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

rozumiem że royce'a mógł nie być najlepszy ale rickson przecież z jakichś powodów jest uznawany za najlepszego fightera świata i z tego co czytałem to w bjj też był niepokonany i mistrzostwo świata zdobywał więcej niż 4 razy(jeśli się myle poprawcie mnie) ale nie wiem czy jeszcze startuje w zawodach bjj


W ktorym roku zdobyl to mistrzostwo swiata?
Z tego co wiem to ten czlowiek ani razu nie stal na podium w czasie Mistrzostw Swiata Bjj (Cbjj).
Rickson Gracie, to bardzo zasluzony czlowiek dla Bjj. Jednak bledem jest stawianie go w szeregu z Roleta.
Jedno to czlowiek ktory ma swoje lata i zajmuje sie nauczaniem .. a drugie to nowe pokolenie Bjj na swiatowym poziomie. Od obu mozna sie czegos nauczyc.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

W ktorym roku zdobyl to mistrzostwo swiata?
Z tego co wiem to ten czlowiek ani razu nie stal na podium w czasie Mistrzostw Swiata Bjj (Cbjj).
Rickson Gracie, to bardzo zasluzony czlowiek dla Bjj. Jednak bledem jest stawianie go w szeregu z Roleta.
Jedno to czlowiek ktory ma swoje lata i zajmuje sie nauczaniem .. a drugie to nowe pokolenie Bjj na swiatowym poziomie. Od obu mozna sie czegos nauczyc.


jestem pewny że na jakiejś stronie czytałem że Rickson kilka razy zdobywał mistrzostwo w bjj ale kiedy to było nie wiem
oczywiście na stronie mogli się mylić albo podawać jakieś niesprawdzone informacje
myśle że jak gość jest legendą to w swoim czasie powinien też wygrywać w bjj ale to tylko moje domysły
a może ktoś na seminarium zapytał by o to Rolete napewno jest lepiej poinformowany od nas :P

a może ktoś zna strone gdzie podawane są wyniki mistrzostw świata w bjj z poprzednich lat ?
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta
EE tam jakis Rickson :)
Roleta kroluje wlasnie z seminarium z nim wrocilem i chyba nawet poduszke dzis w nocy bede w gardzie trzymal :D
  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta
co to sa mistrzostwa swiata bjj ? ;D

z tego co sie orientuje mundiale i ogolnie pierwsze miedzynarodowe wieksze turnieje zaczyely sie okolo 94 roku ... pozatym royce, nigdy nie byl bardzo dobry w sportowym bjj a ogolnie kojarzenie bjj tylko z ricksonem, roycem i ogolnie strona od helia jest troszke smieszne bo IMHO strona od carlosa sr a szeegolnosci carlsona wychowala duzo o wiele lepszych figherow z rollsem, de la riva, sperrym, bustamante, bittetim, jacare, gurgelem na czele a mozna by bylo wymieniac i wymieniac

hihi a tak btw royca odklepal ismail ktory ponoc na standardy ludzi ktorych wychowal carlson jest sredni
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

pozatym royce, nigdy nie byl bardzo dobry w sportowym bjj

hihi a tak btw royca odklepal ismail ktory ponoc na standardy ludzi ktorych wychowal carlson jest sredni


ok więc ustaliliśmy że royc jest do dupy

a kto odklepał ricksona ?
słyszałem że tylko jednemu z jego braci się to udawało ale on już nie żyje
to pewnie plota i rickson zbierał baty tak samo jak royc
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

ok więc ustaliliśmy że royc jest do dupy

8O Nie no takich glupot nie czytalem od dawna......


Mistrzostwa Swiata Bjj sa organizowane od 96 roku. Wyniki z owych zawodow mozna znalezc na stronie organizacji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ktora te zawody organizuje. O innych miedzynarodowych zawodach nie bede pisal, nie o nich mowa.
Pytanie co z zawodami przed 96 rokiem? Formalnie nikt nie ma prawda nadawac sobie tytulu mistrza swiata sprzed tego roku. Sek w tym iz w owym okresie Bjj bylo stosunkowo malo popularne i trenowala je stosunkowo mala grupa ludzi poza Rio. Dlatego tez zawody Rio uwazano za mistrzostwa Brazyli a i czasami za Mistrzostwa Swiata, z tej racji ze nikt inny bjj w owym czasie nie cwiczyl.


Ludzie,
Jesli dla Was czarny pas bjj jest sredni .. to przepraszam kto jest dla was dobry? Nazwiska jakie wymieniacie to bardzo znane osoby, a zaloze sie ze malo kto z Was cokolwiek wie o Rolecie ktory odwiedza wlasnie Polske.
  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta
hehe a co nie moze byc sredni ?

srodowisko czarnych pasow bjj nie sklada sie tylko z ludzi przewybitnych, bardzo dobrych ... w judo tesh masz wybitnych, bardzodobrych i srednich judokow z czarnymi pasami

hehe to ze ma czarny pas czy nawet ktorys tam dan znaczy ze JEGO WIEDZA jest wieksza od 99,999% procent ludzkosci ale wcale nie znaczy ze wsrod tego promila (przykladowo, zeby mi sie nikt liczb nie czepial) czarnych pasow nie jest poprostu SREDNI !!!

prawda ?
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

bo IMHO strona od carlosa sr a szeegolnosci carlsona wychowala duzo o wiele lepszych figherow z rollsem, de la riva, sperrym, bustamante, bittetim, jacare, gurgelem na czele a mozna by bylo wymieniac i wymieniac


Rolls byl nieslubnym, niezbyt uznanym przez zone Carlosa Sr, synem. Dlatego wychowywaniem i uczeniem go BJJ zajmowal sie Helio. Rolls uchodzil za geniusza, ktory wprowadzil do BJJ wiele nowosci - otwarta garda, el z zapasow i dzwignie na nogi z sambo. Z kolej to wlasnie Rolls ksztaltowal Ricksona - i podobno tylko Rolls mogl go odklepac. Po smierci Rollsa Rickson przejal jego grupe - potem, przejal ja Carlos Gracie Jr- tak powstala Gracie Barra - o ile mnie pamiec nie myli

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta


ok więc ustaliliśmy że royc jest do dupy

8O Nie no takich glupot nie czytalem od dawna......

to był żart oczywićie że royc nie jest do dupy ale czytając niektóre komentarze można wywnioskować że niektórzy pewnie tak myślą
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
strasznie dużo tych wyników i kategorie są po portugalsku troche poszukałem i ricksona nigdzie nie znalazłem :(
co niezmienia faktu że i tak jest the best

może mi ktoś powiedzieć co robi tito ortiz na mistrzostwach bjj
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:P
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Roleta

http://www.cbjj.com.br/english/results.htm
strasznie dużo tych wyników i kategorie są po portugalsku troche poszukałem i ricksona nigdzie nie znalazłem :(
co niezmienia faktu że i tak jest the best

Duzo tych wynikow z racji duzej liczby kategorii :wink:
Kategorie wagowe sa przetlumaczone w regulaminie :idea:
Poszukaj dla wlasnej wiedzy jacy zawodnicy z rodziny Gracie startowali w tych zawodach. :idea:

Swoja droga wielbic kogos o kim sie bardzo malo wie... niezwykle zaiste :wink:


może mi ktoś powiedzieć co robi tito ortiz na mistrzostwach bjj
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:P

Nic nie robi, to nie on.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024