Skocz do zawartości


Zdjęcie

Genki Sudo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Genki Sudo
Dołączona grafika
Urodził sie w Koto-ku, Tokio w 1978. W 1993, gdy poszedł do szkoły średniej, rozpoczął treningi zapasów. W 1996, już jako uczeń Takushoku College, wygrał Japońską Olimpiadę Młodzieży i wziął udział w Mistrzostwach Świata w zapasach klasycznych (? - Greco-Roman Wrestling). Po skończeniu szkoły, wyjechał do USA studiować sztuki piękne w Santa Monica College, jak również i trenować w Beverly Hills Jujutsu Club. Po ukończeniu studiów, w sierpniu 1999, powrócił do Japonii i zadebiutował jako reimportowany zawodowy fighter. W maju 2000 wziął udział w gali "Colloseum 2000" i zremisował z silnym przeciwnikiem, Andre Padeirasem. Dwa miesiące później Genki udowodnił swój najwyższy poziom, pokonując mistrza shooto - Kaoru Uno. Jeszcze w tym roku opuścił organizację Pancrase. We wrześniu 2001 roku zadebiutował w Rings. W grudniu pokonał Yamashite, lidera "Power of Dream". W lutym 2002 , wziął udział w K-1 World Max, pokazując swą twardość/waleczność walcząc bez wycofywania się (?) przeciwko specjaliście od uderzania, chociaż to był jego pierwszy "uderzany" pojedynek. W lipcu wygrał swoją pierwszą walkę w UFC i dostał Nagrodę Tap Out. W październiku ponownie wziął udział w gali K-1 i znokautował backfistem, medalistę tkd, Kim Jingwu, udowadniając tym samym swoją umiejętność walki tylko na uderzenia, nawet na tak wysokim poziomie jak w K-1. Genki ma poza walkę także szereg innych zainteresowań. W październiku 2002 roku zagrał Shinya'e Kosuge w filmie"Kyoki no sakura". Szczególnie w scenach akcji, zaprezentował swe zdolności, co zgadzało się z ideą reżysera i zostałobardzo dobrze przyjęte przez widownię. Jest on także zainteresowany modą i popularny jako model w magazynach dla "street teens" (?). Przesłaniem, które Genki chce rozpropagować poprzez swoje działania (walka, filmy,bycie modelem) jest myśl "Jesteśmy wszyscy jednym/jednością" (we are all one). Genki pragnie dotrzec z tym przesłaniem do serc ludzi na całym świecie i po każdej wygranej walce wymachuje flagą z tym napisem.

Gościu waży 70kg i ma tylko 175 wzrostu. Jego hobby to czytanie książek, studia nad światem nadprzyrodzonym i chodzenie do gorącyh źródeł. Ulubieni pisarze to R. Shiba i H. murakami, a za swoje autorytety uważa ma M.Ghandiego, R. Sakamoto i Martina L. Kinga.


Bilans walk:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Oficjalna strona: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Genki Sudo
ja lubie go. choc nie przepadam za popisami aktorskimi na turniejach (nie lubie malpowiania) to w wykonaniu sudo, milo sie je oglada. podoba mi sie jego styl. jaet bardzo ladnym technikiem ... bede mu kibicowal
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Genki Sudo
Ja bardzo lubie tego goscia. Podoba mi sie jego styl walki 8) Fajny artykulik.
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Genki Sudo
Mnie rowniez nie podoba sie, gdy zawodnik robi takie show, jakby byl na scenie, ale w sumie niech robi co chce (to jego sprawa), byleby wygrywal :D

! pOzDrAwIaM !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024