Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saleta - Saitama ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Saleta - Saitama ?
czytalem w czwartkowym fakcie jak Saleta mowil ze pojawi sie na gali k1 w saitamie...znowu autoreklama?
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
To już nawet nie jest śmieszne
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Może chodziło mu o to że pojawi się na trybunach :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?

czytalem w czwartkowym fakcie jak Saleta mowil ze pojawi sie na gali k1 w saitamie...znowu autoreklama?


z tego co pamietam saitama byla 30 marca
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
to dorwij czwartkowy fakt ...napisalem ze tak napisali w gazecie sam tego nie wymyslilem
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
i zobacz gdzie odbedzie sie turniej 22 maja
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
masz racje tez to czytalem.
ale ten koles juz miał tyle razy "walczyc" w K1 ze nie zdziwie się jeśli to bedzie kolejny nie wypał w jego wykonaniu.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Saleta to pajac, porobił sobie tatuaże kupił 4 pit bulle i myśly że jest dobry. A w ostatniej walce(boks) walczył gorzej niż......... W 1 czy 2 rudzie padł saleta na dechy i nie wstał. Chodzasz z 2 strony fajnie było by zobaczyć POLAKA w K1,
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?

czytalem w czwartkowym fakcie jak Saleta mowil ze pojawi sie na gali k1 w saitamie...znowu autoreklama?


z tego co pamietam saitama byla 30 marca


ten Saleta to niezly żartowniś :)
caly czas sie pojawia tylko ze nikt go jeszcze nigdzie nie widział
  • 0

budo_bartosh_89
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Proszowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Saleta to cienki bolek!!! Chciał startować w turnieju K1 we Wrocławiu to mu na sparingu Łukasz Jarosz tak zbił udo że tamten ledwo chodził!!! A tego nie wiem ani z "Faktu" ani z "Superexpresu" ani z żadnego brukowca tylko od samego Łukasza

Dołączona grafika
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
słuchaj bartosh jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w Twoją opowieść . pozatym powiem ci tyle- widziałem kilka walk gdzie naprawde wynik mogł być w obie strony a jednak prawie zawsze po werdykcie wygrany chwalił się jak to kontrolował walke i jak to był o niebo lepszy od przeciwnika tak że takie wypowiedzi samych zawodników nie bardzo na mnie robią wrażenie. Szkoda że jakoś nikt nie kwapi się żeby zorganizować walke Jarosza z Saletą ( od razu dodam że byłbym za Przemkiem) wtedy pewne rzeczy wyjaśniłyby się raz na zawsze. Ja nie twierdze że Łukasz kłamał w swojej wypowiedzi bo nie mam ku temu podstaw ale mogło to być również w ten sposób że Przemek złapał przypadkową kontuzje nogi a po jakimś czasie powstała plotka ( schemat plotki każdy zna ). co do walki Salety we Wrocławiu to nie wiem po co miałby startować w takiej imprezie- ani pieniądz żaden konkretny z tego ani nic. Jeżeli poważnie myśli o starcie w K1 to co najwyżej taki start mógłby być jakimś kolejnym etapem przygotowawczym.
  • 0

budo_saib_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Nie dalby rady Jaroszowi.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
ok macie racje. wiecie co ja to nawet pod wpływem waszych przekonywujących wypowiedzi myśle że nikt w kraju nie dałby rady Jaroszowi, ba może nawet nikt na świecie. tylko jeśli jest taki dobry jak wam się wydaje to czemu nie startuje w porządnych imprezach o wysokiej randze?
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
bo to jest chlopak z ulicy nie ma dobrego promotora i nie wie gdzie sie zwrocic ,nie tak jak saleta pan bez skarpetek gdzie wszedzie dupe wkreci , mam szacunek do salety za jego osiagniecia ale nie lubie go za to ze mam w swojej stajni dobrych zwdnikow lepszych od siebie ale nie wyposzcza ich na walki w ktorych moga wiecej zdobyc niz sam przemek
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Saleta w K-1 :lol: , no zrywam boki ze smiechu, i z kim On chce tam walczyc, hm ? No niech zawalczy z Jaroszem, z checia popatrze jak mu dupe złoi.

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?

Saleta w K-1 , no zrywam boki ze smiechu


Nie tylko z tego można się śmiać, ja się śmieję za każdym razem jak go w telewizji widzę. Nie wiem dlaczego ale go nie lubię, może z tego względu, że robi w telewizji z siebie takiego macho, ale trzeba przyznać, że zmysł do marketingu ma niezłu.Poczekamy, zobaczymy - mam nadzieję, że się nie skompromituje (bo jednocześnie to byłaby kompromitacja dla nas - Polaków w K1) i nie będzie tak jak podczas ostatniej walki bokserskiej Salety, o czym przypomniał Wolverine. Czekam z niecierpliwością na walkę jeśli oczywiście do niej dojdzie.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Na turnieju MT tez robil z siebie wielkie niewiadomo co, wozil sie okrutnie, a nikt z nim fotki se nie zrobil :D nawet kurtki nie sciagnal gdy wreczal medale :? nie lubie go i za kazdym razem jak go widze w tv to mowi ze bedzie w K-1...uwierze jak zobacze...

Pozdro
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta - Saitama ?
Ja tam czekam i kibicuje mu całym sercem. On moim zdaniemjest dobry a przegrywał przez albo pajacowanie albo obrone barkiem. Jeśli te dwie rzeczy wyeliminuje to ja myśle że może być nieźle.
Oto co dostałęm mailem z jego obozu:
"
Witam,
Aktualizacja strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - wkrótce. Prwdopopodobnie Przemek zadebiutuje w K-1 w czerwcu w Japonii.
Pozdrawiam
Paulina
"

powodzenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024