Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fotoalbum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
ale ja widziałem wcześniej te fotki i były teraz dopiero nie ma :( ((((

ps. ciekawy temat gratuluje pomysłu :)
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
PORWALI JE! A może to sprawka moda?
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
A my widzimy Dołączona grafika :roll:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
No teraz ja też tylko to widze....:( w temacie o panienkach (knajpa) też tak jest :X
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
wstawcie jakies swoje fotki w tym temacie, przeciez nie bede tylko sam sie chwalil :)
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
w czesci zdjec wystarczy wklejajac link usunac zla koncowke:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].orig.jpg

aby na koncu bylo rozszerzenie .jpg a nie .jpg.orig.jpg

a czesc z innych powodow moze byc niewidoczna
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
albo wklepac link (wkleic) w nowym oknie - tez wyswietla
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
jesli link jest zly (z ta zdupiona koncowka) to nie wyswietli - logiczne
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
zegar oznacza brak W TEJ CHWILI mozliwosci wyswietlenia fotki a ten drugi obrazek oznacza zly link.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
no i dziala - ja widze fotki oprocz tej jednej z zegarem - a Wy?

wklejajcie tez swoje foty !!! Sam sie mam tylko chwalic? :D
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
Dragonie, pominąłeś kilka zdjęć ;-)

Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

Napisz, czy w Stanach układałeś już choreografię do jakiegoś filmu?

PS: Sorry, że wklejam Twoje zdjęcia, a nie swoje, ale swoich nie mam (no, gdzies ta się pojawiłem ze dwa razy przypadkowo cyknięty, ale wyglądam beznadziejnie :-) )
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum

Sorry, że wklejam Twoje zdjęcia, a nie swoje, ale swoich nie mam (no, gdzies ta się pojawiłem ze dwa razy przypadkowo cyknięty, ale wyglądam beznadziejnie)

no to mnie zaskoczyles :) (tymi fotkami) ze je znalazles gdzies tam w sieci :) ale mimo wszystko czekamy na Twoje jak i innych fotki

Napisz, czy w Stanach układałeś już choreografię do jakiegoś filmu?

moje kontakty z branza filmowa w Stanach ida coraz lepiej. Poznaje coraz to ciekawych ludzi, mlodych rezyserow i choreografow. Co do walk w filmie, hmm narazie sie nie przymierzam zeby wystepowac ale... kto wie? Niedawno powstal pewien projekt z elementami walki, ktorego choreografie ukladalem osobiscie. Jednak zanim material nie bedzie zmontowany i oficjalnie 'wypuszczony' Pani rezyser zakazala mi ujawniac jakiekolwiek materialy (nawet z prob) wiec prosze o cierpliwosc. Napewno zamieszcze jakis link na Vortalu. Tymczasem dalej zachecam Was do realizowania swoich pomyslow filmowych i zamieszczanie foto
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum

no to mnie zaskoczyles :) (tymi fotkami) ze je znalazles gdzies tam w sieci :)


Przypadkowo :-) Interesował mnie pewien problem techniczny (chodzi o działanie wyszukiwarek), a Ty byłeś mi znanym ludkiem nadajacym sie na przykład do analizy. Badajac Twoj przypadek odkryłem Twoje fotki. Najpierw miałem ochotę się troche ponabijać z okularkow, ale stwierdziłem, że to by było nieładnie :-) Trafiłem dzisiaj na ten topic i postanowiłem uaktualnic kolekcje fotografii :-)

Niedawno powstal pewien projekt z elementami walki, ktorego choreografie ukladalem osobiscie. Jednak zanim material nie bedzie zmontowany i oficjalnie 'wypuszczony' Pani rezyser zakazala mi ujawniac jakiekolwiek materialy (nawet z prob)


Ooo, ciekawe czy upiekszałes WCh jakimis widowiskowymi dodatkami... wiem, wiem, tajemnica :-) Z tego co piszesz, domyslam sie, ze to nie film. I pewnie nie pokaz. "Elementy" kojarza mi sie jeszcze z klipami muzycznymi... :-) Ciekawe, jak Ci poszło... No tak, cierpliwosc trzeba zachowac...

Jak przekonałes ludkow w Stanach, by powierzyli Ci choreografie owych "elementow"? Ogłaszasz sie tam jakos? Na pewno szukasz kontaktow przez swoich znajomych. Napisz, jak to jest robic kariere w takiej branzy. To na pewno bedzie ciekawe.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum

...

:rofl:

i BTW,

zapewniam Cie ze jest to film i/a to co robie jest bardzo ciekawe

a juz myslalem, ze sie przylaczysz ??? :rofl:
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum

:rofl:
i BTW,
zapewniam Cie ze jest to film i/a to co robie jest bardzo ciekawe


:?: :?: :?:

VingDragonie, jestem zdezorientowany...

Mam nadzieje, ze nie odebrales mojego postu jako jakiejs bezinteresownej zlosliwosci... Nie chcialem Cie zaczepiac, dlatego nie komentowalem okularkow ani miny :-) Nie znamy sie, wiec na pewno bys sie zaraz obrazil (ja mam talent do popadania w konflikty :-) )

Nie mam watpliwosci, ze tworzenie choreografii walk do filmow jest pasjonujace. Nie watpie, ze wiekszosc ludkow z forum nie miala by nic przeciwko zarabianiu w ten sposob. To na pewno bardziej interesujace od tego, czym ja sie zajmuje.

Myslalem, ze dasz sie sprowokowac do opisu, jak podszedles do przedstawienia walk w owym filmie. Zgaduje, ze za podstawe przyjales WingChun. Ciekawilo mnie, czy i jakie dales tam "rozszerzenia" dla podniesienia atrakcyjnosci walk... Takie tam...

W swoj pokretny sposob pytalem tez po prostu, jak sie rozpoczyna kariere choreografa walk w Stanach? Jak przekonujesz kogos by podpisal kontrakt z nieznanym sobie ludkiem, jak wyglada w praniu wspolpraca z rezyserem i aktorami, jakie jest podejscie tamtejszego srodowiska do Ciebie, jak dziala Twoja konkurencja na rynku itd. Jestes tu chyba jedyna osoba z tego typu doswiadczeniami. Ja osobiscie chetnie sie dowiem, jak sprawy wygladaja z Twojej perspektywy, dlatego pisze, ze to bedzie na pewno Ciekawe.

Interesuja mnie zderzenia wyobrazen z rzeczywistoscia, stad te pytania. Ale nie dales sie sprowokowac do zwierzen. :-(

a juz myslalem, ze sie przylaczysz ??? :rofl:


Nie wiem co chciales przez to powiedziec... To pewnie ironia jakas.

Czuje w sobie co prawda moc (zapewne zludna) do ukladania choreografii walk, i na pewno bylo by zabawnie poukladac jakies scenki i uslyszec ich krytyke ze strony kogos, kto zna sie na filmie, ale jakos nie wpadlem na pomysl, by probowac robic cos takiego w zyciu.

Tak wiec, Dragonie, daj sie namowic na jakies zwierzenia z Twojego artystycznego zycia. Jesli moje wrazenie, ze Cie czyms urazilem , jest sluszne, to przepraszam. Przyjmij reke na zgode :-) Ja mam taki sposob wypowiadania sie, sam o sobie tez tak mam zwyczaj mowic.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
[quote name="budo_Haqqax"] Mam nadzieje, ze nie odebrales mojego postu jako jakiejs bezinteresownej zlosliwosci... [/quote] nie, poprostu ciesze sie, ze ktos zaczyna sie interesowac tym, o czym pisze [quote] Nie chcialem Cie zaczepiac, dlatego nie komentowalem okularkow ani miny, wiec na pewno bys sie zaraz obrazil [/quote] chetnie poslucham jak odbierasz moje fotki z okularami i minami :) nie obraze sie - mow smialo. kazda uwaga jest dla mnie wskazowka [quote] Myslalem, ze dasz sie sprowokowac do opisu, jak podszedles do przedstawienia walk w owym filmie... [/quote]
wszystko zalezy od potrzeb filmu i wizji rezysera. walka w owym projekcie jest zupelnie naturalna. nie ma tam zadnych efektownych technik rodem z azjatyckich sztuk walki. poprostu czysta 'bojka' chlopa z chlopem :) ale.... takie rzeczy tez trzeba umiec starannie przygotowac by nie wygladaly sztucznie [quote name="budo_Haqqax"] jak sie rozpoczyna kariere choreografa walk w Stanach? [/quote] OK, wiec od poczatku: Kazdy z nas mial jakies bodzce do tego, by rozpoczal i kontynuowac nauke sztuk walki. Dla mnie takim dobrym bodzcem byly filmy; podobaly mi sie filmy z gatunku karate, (kungfu) zwlaszcza gdy byly dobrze zaaranzowane sceny pojedynkow. Podobaly mi sie finezyjne ruchy aktorow, techniki, czasem formy, nigdy zas walka w doslownym tego slowa znaczeniu. Dlatego tez nigdy nie bylem dobrym fighterem. Czulem sie lepiej w nauczaniu niz w startowaniu w zawodach i stad tez moje zainteresowania do zrodel stylu, ktory cwicze i do choreografii. Moi uczniowie z Polski pamietaja dzialania w tym kierunku: kursy, pokazy, kontakty ze srodowiskiem filmowym itp Szkoly walki owszem. Pojawilo sie ich za moich mlodych czasow wiele, lecz szkol kaskaderskich w Polsce nie bylo.
Stad tez, miedzy innymi, moj wyjazd do Stanow.
Choreografia
Przede wszystkim jest to wolny zawod. Nie ma i nie bylo zadnych szkol kaskaderskich czy choreografii scenicznej. Owe umiejetnosci biora sie z prostych zainteresowan w tym kierunku i ewentualnych potrzeb filmowych. To na poczatek. Dobrze jest gdy ma sie jakies dowiadczenie w sztukach walki, jakies umiejetnosci i inny punkt widzenia. To pomaga a po drugie od czesciowej zmiany srodowiska, w ktorym dotychczas sie jest. Sztuki walki to jedno a film to zupelnie inny swiat. [quote] Jak przekonujesz kogos by podpisal kontrakt z nieznanym sobie ludkiem, [/quote] przede wszystkim reklama i dobre rekomendacje od kogos, troche znajomosci, troche szczescia i przede wszystkim byc profesjonalnym w tym co sie robi [quote] jak wyglada w praniu wspolpraca z rezyserem i aktorami, [/quote] to zalezy z kim pracujesz i na jakich zasadach. inaczej pracuje sie z zawodowcami inaczej z amatorami z pasja w oku. wazne jest aby wszyscy wiedzieli czego chca i jak to zrobic - wtedy wspolpraca uklada sie bardzo dobrze.
[quote] jakie jest podejscie tamtejszego srodowiska do Ciebie [/quote]
:) hehehe, boja sie ze mna cwiczyc :) ale jak juz sie oswoja wtedy czuja sie bezpieczni. [quote] jak dziala Twoja konkurencja na rynku itd [/quote]
Konkurencja jest i to spora. Przoduja tutaj Azjaci rodem z wytworni filmow Hong Kong, sa Amerykanie z bogatym i wieloletnim doswiadczeniem i inni. Kazdy mniej wiecej specjalizuje sie w swoim temacie. Chinczycy ukladaja choreografie a'la Matrix, co jest typowe dla ich kregu kulturowego. Amerykanie maja realne spojrzenie na aspekt bojki i strzelanin a Europejczycy lacza: realne bijatyki z kinem 'kopanym' Jednak aby sie wybic trzeba byc wszechstronnym. Dobrze jest byc rowniez kaskaderem. Choreografia walk sama w sobie to troche inny dzial
[quote] Jestes tu chyba jedyna osoba z tego typu doswiadczeniami. [/quote] Bez przesady :) na tym polu dopiero sie rozwijam. Owszem, na VB tak, ale zyczylbym sobie, aby oprocz mnie znalazly sie inne osoby z tej wlasnie branzy. I oby bylo ich coraz wiecej [quote] Interesuja mnie zderzenia wyobrazen z rzeczywistoscia, stad te pytania [/quote] Rozumiem Cie doskonale, ale pamietaj ze przewaznie wyobrazenia nie ida w parze z rzeczywistoscia, przynajmniej na poczatek. [quote name="budo_Haqqax"] Czuje w sobie co prawda moc (zapewne zludna) do ukladania choreografii walk, i na pewno bylo by zabawnie poukladac jakies scenki i uslyszec ich krytyke ze strony kogos, kto zna sie na filmie, ale jakos nie wpadlem na pomysl, by probowac robic cos takiego w zyciu. [/quote] Zachecam do sprobowania, nawet dla zabawy lub 'wyglupow'. Nawet jesli nie uda sie z tym czegos zrobic to zawsze bedziesz miec mila pamiatke, ze cos takiego zrobiles. Ja cenie ludzi, ktorzy robia cos innego niz wszyscy pozostali. Ciesze sie, gdy mlodzi ludzie i Ci z mojego pokolenia maja chec tworzenia swoich filmikow, tak jak te ktore zamieszczam na forum. To wspaniala przygoda i oderwanie sie od zmudnych cwiczen na treningu. Polecam
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum

jak wyglada w praniu wspolpraca z rezyserem i aktorami,

to zalezy z kim pracujesz i na jakich zasadach. inaczej pracuje sie z zawodowcami inaczej z amatorami z pasja w oku.


Opowiedz troche bardziej szczegolowo. Na ile dokładnie okreslaja wymagania w stosunku do Ciebie, kiedy Cie zatrudniaja? Mowia ogolnie, np. ma byc bojka przy barze, czy bardziej szczegolowo ktos kresli wizje tego, co masz stworzyc (np. czy ma byc krotka czy długa, brutalna czy mniej, jakie wrazenie maja sprawiac walczacy itp.)? Ile masz czasu na przygotowanie scen? Przygotowujesz jedna choreografie na scene czy kilka do oceny i wyboru? Jak pokazujesz wyniki swojej pracy do zaakceptowania - opowiadasz o scenie czy polega to na delikatnej prezentacji? Masz własna grupe "kaskaderska" czy robisz za eksperta i sterujesz zespołem nieznanych Ci ludzi? Aktorzy sami kreca te sceny czy zastepuja ich kaskaderzy? Jestes na planie i odpowiadasz za to, jak wypadnie walka w filmie czy tylko doradzasz rezyserowi? Jestes odpowiedzialny za bezpieczenstwo podczas krecenia scen walki czy jest od tego inny ekspert?

Jakiego rodzaju sceny lubisz robic? Bardziej "techniczne" czy bardziej "naturalne bijatyki"? Mozna gdzies zobaczyc sceny walki zrobione przez Ciebie?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
witam i dzieki za nastepne pytania, niestety brak czasu nie pozwala mi na 'wylewne' odpowiedzi, wiec postaram sie po krotce:
[quote name="budo_Haqqax"] Opowiedz troche bardziej szczegolowo. Na ile dokładnie okreslaja wymagania w stosunku do Ciebie, kiedy Cie zatrudniaja? [/quote] wszystko zalezy od budzetu filmu i lokalizacji. najwiecej filmow akcji kreci sie w Kaliforni i tam tez siedza starzy wyjadacze i kaskaderzy. Ja mieszkam w Nowym Jorku i tu wspolpracuje z ludzmi, ktorzy sie dopiero rozwijaja lub kreca bardziej ambitne kino.
[quote] Mowia ogolnie, np. ma byc bojka przy barze, czy bardziej szczegolowo ktos kresli wizje tego, co masz stworzyc (np. czy ma byc krotka czy długa, brutalna czy mniej, jakie wrazenie maja sprawiac walczacy itp.)? [/quote] o tym juz decyduje rezyser i/lub scenariusz gdzie postacie sa mniej lub bardziej 'zaznaczone'. Obecnie pracuje nad projektem bojki na ulicy. Glowny bohater filmu spotyka na swej drodze kogos z kim ma na pienku od kilku lat. Jest zdenerwowany i zmeczony upalem. Te i inne czynniki powoduja ze dochodzi do bojki. I tu resyzer chce aby wygladalo to zupelnie naturalnie - zadnych trickow i efektow
[quote] Ile masz czasu na przygotowanie scen? [/quote] nie mam okreslonego czasu. Jestem na tyle elastyczny, ze potrafie sie dostosowac i opracowac 'na miejscu'. najpierw czytam dokladnie scenariusz i uzgadniam z rezyserem postac glownego bohatera i jego przeciwnikow. pozniej jade na miejsce i tam wyobrazam sobie sceny. robie zdjecia lub filmuje plan. opracowuje szkic, co, gdzie kto i jak oraz co moge wykorzystac. [quote] Przygotowujesz jedna choreografie na scene czy kilka do oceny i wyboru? [/quote] nawet gdy ma sie kilka dobrych przykladow to i tak okazuje sie, ze trzeba w trakcie krecenia cos pozmieniac, dlatego wole przygotowac jeden projekt i w trakcie go udoskonalac [quote] Jak pokazujesz wyniki swojej pracy do zaakceptowania - opowiadasz o scenie czy polega to na delikatnej prezentacji? [/quote] tu wazne jest jak to ma byc pokazane i tu uzgadnia sie detale z operatorem kamery [quote] Masz własna grupe "kaskaderska" czy robisz za eksperta i sterujesz zespołem nieznanych Ci ludzi? [/quote] nie mam jeszcze swojej grupy; wspolpracuje z aktorami ktorych ucze co moja zrobic. [quote] Aktorzy sami kreca te sceny czy zastepuja ich kaskaderzy? [/quote] oni sami wystepuja w tych scenach. [quote] Jestes na planie i odpowiadasz za to, jak wypadnie walka w filmie czy tylko doradzasz rezyserowi? [/quote] i jedno i drugie [quote] Jestes odpowiedzialny za bezpieczenstwo podczas krecenia scen walki czy jest od tego inny ekspert? [/quote] wszystko zalezy od budzetu i ekipy, ktora nad tym pracuje. przy filmie nie pracuje grupa kilku tylko kilkadziesiat osob. [quote] Jakiego rodzaju sceny lubisz robic? Bardziej "techniczne" czy bardziej "naturalne bijatyki"?[/quote]
osobiscie wole naturalne bijatyki niz sztuczne akcje. jak wiesz mam doswiadczenie w stylu Yong Chun, wiec dbam by sceny walki wygladaly realnie i skutecznie. Od walk typu akrobacje i inne a'la Matrix sa odpowiedzialni inni ludzie. I tu trzeba tez zaznaczyc ze wszystko zalezy nie tylko od inicjatywy rezysera ale rowniez/przede wszystkim od budzetu danego filmu. Czasem chcialoby sie wiele ale srodki na to nie pozwalaja [quote] Mozna gdzies zobaczyc sceny walki zrobione przez Ciebie?[/quote] mozna ale wszystko w swoim czasie :wink: beda do sciagniecia z mojej strony

dam znac i pozdrawiam
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum
VD , podziwiam i wierze ze zajdziesz tam gdzie chcesz.
Jako ze Toronto ot drugi Hollywood , mialem tez okazje zagrac w 2 filamch ( bardzo nisko budzetowych).
Tytulu pierwszego nawet nie pamietam ( bo byl taki bzdurny ) , zreszta siedzialem na planie 5 godzin , a dostalem strzla w twarz ( i to gdzies tam z tylu) i tyle z mojej roli.
Drugi tez bzdurmy o tytule Tygrusi pazur 3 czy moze 4 , sle byl tam juz slawny Bolo Young i Rob Kamann ( jemu to zawdzieczam) . pomalowali mi wlosy na bialo i ubrali w podkoszulek , coby lape itauaze bylo widac ,posiedzielem tym razem chyba z 10 godzin i po 5-6 technikach Rob mnie zabil ...............
Tyle mojego aktorstwa ,teraz to juz moze tylko w Harry Pooter 25.............
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Fotoalbum

VD , podziwiam i wierze ze zajdziesz tam gdzie chcesz.
...

poklon poklon poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024