Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Ekstremalne sztuki walki" w TV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
Nie no jak tak się będę ruszał w jego wieku... kurde niesamowity był.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
Aż mi głupio, że to oglądałem. Dno i sześć metrów mułu.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
Kolejny badziew w amerykanskim stylu. Cos rownie glupiego jak "Szkola Walki". Chyba po to dali tytul ekstremalne aby przyciagnac tym widza. Moim zdaniem film ten byl ekstremalnie glupi i nudny
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
no extrema to to była bez przesady... bardzo łatwo przy takich trickach upaść na czaszke albo cosik innego :| Fakt walka to to nie była ,ale takie latanie :)

sztuka latania piękniejsza od sztuki zabijania :D

ps. tyle ,że się do niczego nie przydaje :roll:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
film byl infantylny z typowym amerykanskim podejsciem, ale podobala mi sie ta chinka wymachujacy kijem i paroma innymi bronmi :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
A trak w ogóle mam małe pytanie -co ten gościu ćwiczył :?:
przweineła się nazwa karate (shori-ryu czy jakoś tak? ), kung-fu i sparował się z kick-bokserem no i walka z kataną (to się też jakoś nazywa ale nie pamiętam jak :) :oops: )
To całe latanie i walka bronią to mi wyglądało na kung-fu, ale nie jetsem expertem, więc proszę o pomoc..
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
Trenował American ninjitsu :)
  • 0

budo_ludol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV

Dla duzej ilosci osob na zachodzie - przebiezka 2 km to juz ekstremalny sport ;)


święte słowa Martius, święte słowa :)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
To u amerykanów normalne. Megalonmania jest u nich wszędzie. Mistrzostwa świata w SW Hi, HI. Mistrz świata ale w gimnastyce artystycznej z ostrymi przyżądami :) Żonglerkę to oni mieli opanowaną tylko pytanie co to daje w starciu? Jak na to patrzyłem to oczom nie wierzyłem, jak można taki balet uskuteczniać. Rozbroił mnie gość z kataną, który wygrał konkurencję z bronią. Dostał pkt. za wrażenie estetyczne :) :) A sędziowie...... to jakaś paranoja.
Inną ciekawostką było starcie szabli japońskiej z mieczem chińskim. Napakowany kolo, u którego widać było brak biegłości w posługiwaniu się tym sprzętem i wiotka chineczka. :wink: Oczywiście wygrała chineczka.
Myślałem, że pokażą jakąś SW i rozpatrzą techniki pod kątem biomechaniki oraz sił jakie działają w czasie ich wykonywania. To byłoby interesujące. A tak jakiś dziubek, który nie może wyjść z podziwu jaki on jest zajebisty bo kopie z siłą 1T dostaje baty w kumite, które ma takie realia, że kolesie nie mogą przeprowadzić skutecznego ataku czy obrony.
Po prostu śmiech.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
i jeszcze ten patos, chwytajacy widza za serce, kiedy glowny bohater nie wygral "mistrzostw swiata" bo mu sie kijek wyslizgnal :lol:
Nie powiem, robi to wrazenie jak koles katana wywija itp. ale bladam nie rozpatrujmy tego w dziedzinie sztuki walki, bardziej jako ... sam nie wiem... taniec nowoczesny ? ;)
  • 0

budo_tricksterfenix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV

Opowieść dla dzieci i młodzieży - żadnego związku z rzeczywistą walką. Facecik jeden z drugim poskakali porobili se kata, drągiem pomachali no i dobrze. Dla mnie program nic nie wnosił, może nawet bardziej zawiódł po zobaczeniu napisu "ekstremalne".

Dladuzej ilosci osob na zachodzie - przebiezka 2 km to juz ekstremalny sport ;)
Zawodowcow jest bardzo malo ale kazdy amator cwiczy sport ekstremalny :)


Rozumiem ze ktos moze nie byc dalekowzroczny, ale prosze nie oceniac calego kraju po swoich wlasnych nie pelnych wiadomosciach. Specjalnie zarejestrowalem sie na tym forum, poniewaz widze ze ktos takie rzeczy pisze. Prosze, badzmy tolerancyjni.

Zastanow sie prosze ile zlotych medali maja Amerykanie a ile Polacy. Dziekuje za szczegolnie kreatywna wypowiedz, ale prosze ...

Jesli chodzi o Ekstremalne - sprawdz sobie Xtreme Martial Arts, a jesli ktos uwaza ze to czysta akrobatyka zapraszam do obejrzenia turniejow :
-US OPEN Karate Championships 2003 + 2004, a szczegolnie wystepy druzyn Team Paul Mitchell + Team Charlie Lee.

Xtreme Martial Arts - nawiazuje i bierze swoj poczatek z Open Hands Forms Karate. Mistrzostwach pokazowych. Wszystkie techniki sa wykonywane tak jak w walce, tylko ze dodanie do nich ekstremanych kopniec tworzy z nich powiazanie form tradycyjnych i ekstremalnych.

Nie osadzajcie innych bez konkretnych informacji...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Ekstremalne sztuki walki" w TV
Nedzny ten program i dla dzieci, kata okrzyki i głupie miny. Extremalne dno nic więcej. I jeszcze ten chłopaczyna co plecie o jedności z kosmosem... matt coś tam, w knajpie jest jego foto przed kuracją trądzikową :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024