Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olsztyn-pomocy !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_gkle
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Olsztyn-pomocy !!!
Doradzcie prosze:

Mam taki problem ze prawie 30 lat dość przeciętną kondycje i koordynacje i jakiś czas temu odczułem wielka potrzebę żeby zacząć coś robić - wiec we wrzesniu zaczołem chodziś na krawke z tym że troche mnie to wkurza to jest głównie:

1. te wszystkie dzwignie i jakieś inne obchwyty, obrony przed nożem itd
2. wpada trener i rzuca: walka z cieniem - no właśnie ale jak? skoro nikt mnie tego nie uczył

No wiec po przemyśleniu wszystkiego stwierdziłem ze kick to było by to co by mnie kręciło - utwiedziła mnie w tym przekonaniu lektura wymagń egzaminacyjnych na stopnie uczniowskie.

:roll: :roll: NO I WŁAŚNIE- JEST W OLSZTYNIE JAKAŚ FAJNA SEKCJA KICKA ALBO CZEGOŚ PODOBNEGO I TO SEKCJA DLA STARSZYCH PANÓW?
  • 0

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
Sekcja Thai Boxingu
Zajecia prowadzi utytułowany zawodnik kickboxingu i karate kyokushin.
ul. Grunwaldzka (klub zapasnikow) Wtorki oraz Czwartki na godzine 18.30. Duzo cwiczen technicznych, wydolnosciowych, sparingow (po okresie przygotowawczym), cwiczenia pod katem obrony na ulicy nie sa rzadkoscia. Przyjdz i trenuj...
  • 0

budo_gkle
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
O dzieki - to już coś

A jeszcze przy okazji - takie pytanie czy tam w dowolnym momencie można startować od zera, czy trzeba czekać do jakiegoś naboru tj: września - pażdziernika? poklon
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
no jak dla mnie to WSZEDZIE mozna przyjsc i startowac od zera. ale moze sie myle 8O
  • 0

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
mozna zaczac od zera....
  • 0

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
Dla zachety wpisze ze ekipa z olsztynskiego klubu UKSW Pirs muay thai odwiedziła Kraków na Turnieju Pierwszych Walk. Na szesc pojedynkow wygraliśmy pięć. Dodam ze startowała jedna dziewczyna ktora wygrala, a wiec zachcecam wszystkie kobietki z Olsztyna do treningów. Jeden z zawodników startujący w kategorii do 67 zdobył wyróznienie za najbardziej waleczną postawę na turnieju. Pozdrawiam... :!:
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
no rzeczywiscie ladnie wam poszlo. i jezeli ci wasi zawodnicy rzeczywiscie cwicza pol roku i nic nie cwiczyli wczesniej (w co mi sie nie chce za bardzo wierzyc) to 8O

co do walki kobiet zakonczyla sie szybko ale przez kontuzje przeciwniczki (zerwane sciegno) - poza tym wasza zawodniczka byla raczej troche ciezsza wiec bez przesady
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
tzn. az tak jej nie wychwalaj

sorry za podwojny post
  • 0

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
Na poczatku pozdrawiam Krakow i mam nadzieje ze jeszcze tam przyjedziemy. Co do zawodnikow to owszem dwoch z nas trenowalo karate kyokushin z niezlymi efektami ale wez pod uwage ze nasi przeciwnicy tez byli obeznani w walce. Jeden z przeciwnikow byl po 2 latach treningow w Gliwicach, a wiem ze tam jest niezla sekcja jesli chodzi o kumite (niezle kopal lowkick), natomiast drugi w wadze 67 kg duzo kopal z wyskoku i walczyl kolanem. Mysle ze trafilismy na podobny poziom. Jesli chodzi o kobiety to tak zgadzam sie nasza zawodniczka byla ciezsza, jej przeciwniczka doznala kontuzji, ale niewolno pomniejszac checi do walki. Eax walczyles czy kibicowałeś?
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
ja tylko kibicowalem - co Ty chcesz zeby mnie zatlykli :? :)

nie pomniejszam waszych zaslug - faktycznie bylioscie jednymi z najlepszych zawodnikow. chodzilo mi tylko o to ze panienka ktora z Wami przyjechala powiedziala ze cwiczycie wszyscy od pol roku i nic nie cwiczyliscie wczesniej. nie pamietam wszystkich walk i kto dokladnie walczyl. co do kopniec z wyskoku to prawde mowiac nie stwierdzilem jakiejs wysokiej skutecznosci tych technik poza tym czlowiek ktory tak kopal mial inne braki ale prawde mowiac nie widzialem kilku walk wiec nie jestem pewnien czy o to chodzi.

Checi walki oczywiscie nie zamierzam pomniejszac - jak juz napisalem w pierwszym zdaniu faktycznie walczyliscie ladnie.
  • 0

budo_mujahid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Babilon

Napisano Ponad rok temu

Re: Olsztyn-pomocy !!!
w tym samym miejscu treningi ma też olsztyńska sekcja Vale Tudo, można w niej trenowac również sam tajski boks.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024