Skocz do zawartości


Zdjęcie

ochraniacze na kolana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_mroq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

ochraniacze na kolana
Witam!

Zacząłem chodzić na treningi kravki. Ogólnie bawię się świetnie, ale zauważyłem, że kolanka mam naokrągło sine od ćwiczeń w parterze. Zaczyna mnie to nieco niepokoić więc potrzebuję chyba takich ochraniaczy. No więc pytanie mam... Jakie najlepiej sobie kupić i gdzie? Mieszkam w Krakowie tak nawiasem...

Z góry dziękuję za odpowiedz..:)
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze na kolana
[quote name="budo_Mroq"]
Ogólnie bawię się świetnie[/quote]

Nie wiem czy to dobrze ze sie tak swietnie bawisz... :? :lol:

[quote name="budo_Mroq"]
No więc pytanie mam... Jakie najlepiej sobie kupić i gdzie? Mieszkam w Krakowie tak nawiasem...[/quote]

Kupic mozesz sobie jakies zwykle siatkarskie ktore znajdziesz w wiekszosci sklepow sprtowych... A jesli chodzi o sklepy z akcesoriami do SW to zajrzyj do danikena na Centrum E, Ringu na Limanowskiego lub sklepu na Dlugiej... [/quote]
  • 0

budo_mroq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze na kolana
Hyh...no może i fakt.. Postaram się robić więcej zaciętych i przerażających min :P

Ooooo...na przykład takich... :evil: wwwrrrr.... :evil:

No dobra, byłem na długiej, ale mieli tylko takie siatkarskie na gąbce. Z tego co się zorientowałem to większość kolesi chodzi w takich hmm.. "plastikowych", jak na rolki. Ale one są takie nieco za duże i myślę że mogą przeszkadzać trochę. Ewentualnie mogę tym plastikiem kogoś uszkodzić na treningu... Z drugiej strony widziałem u antyterrorystów takie inne plastikowe. Były mniejsze i chyba dużo bardziej odpowiednie....

Reasumując... Nie mam pojęcia na co zwracać uwagę jak się takie rzeczy kupuje i jak to później wygląda w użytkowaniu, więc może coś mi polecicie? :roll:

PS. Jak moje pytanko jest zbyt głupie to wybaczcie, proooszę... :oops:
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze na kolana
Ja po 2 i pór roku kravkowania kupiłem sobie wreszcie ochraniacze - właśnie takie skejtersko/rolkarskie i jestem całkiem zadowolony. Ksztowały 49 zł. Rozważałem zakup prawdziwych taktycznych, ale kosztowały ok. 160 zł, więc dałem sobie spokój.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze na kolana
jak bedziesz mial rece sine od robienia pompek na kosciach zalozysz rekawice bokserskie i bedzie pompowal??? :lol: :lol:
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze na kolana

jak bedziesz mial rece sine od robienia pompek na kosciach zalozysz rekawice bokserskie i bedzie pompowal??? :lol: :lol:


kolana są o niebo bardziej narażone na kontuzje niż kości.

ja używam siatkarskich gabkowych i nie narzekam 8)

pzdr
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: ochraniacze na kolana
Siatkarskie - np. Espada sports sa calkiem ok, byle rozmiar dobrać żeby nie uciskały. W wawie kosztuja 25 pln (sklep MA na Marszałkowskiej koło Hożej).

Szczerze mówiąc używanie ochraniaczy sztywnych takich jak te do rolek albo taktycznych - takich jak firmowe Alty czy Hatcha to chyba przesada - raz ze zwlaszcza te taktyczne sa drogie, a dwa - po prostu mogą być niebezpieczne na treningu - a po ulicy jesli ktoś w SPATcie albo innym BOA nie pracuje to raczej ich nie nosi... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024