Skocz do zawartości


Zdjęcie

tani folder (250pln)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: tani folder (250pln)
gkozi ma racje-jako noz uzytkowy tanto sie nie sprawdzi, nawet jesli bardzo ci sie podoba. Czestym bledem wsrod osob ktore zaczynaja przygode z nozem jest kupowanie noza z ostrzem tanto bo to fajnie wyglada (sam popelnilem ten blad i jeszcze pare osob ktore znam).
Codzienne uzytkowanie samo weryfikuje podejscie do danego rodzaju noza. Moim zdaniem na EDC nadaja sie najlepiej ostrza typu drop point lub clip point. Przemysl takze to, ze Voyager XL jest naprawde duzym folderem-istnieje duza szansa ze odechce ci sie go nosic na codzien ze wzgledu na wymiary wlasnie. Lepiej kup jakis mniejszy (do 4" ostrza) folder, a ewentualnie pozniej zastanow sie nad jakims fixed do ciezkich prac np. CS SRK. Bynajmniej nie krytykuje Voyagera-to dobre noze za dobra kase. Takze sklanialbym sie ku opinii Swiata Nozy-CS Trail Guide jest na EDC dobrym wyborem.
I jeszcze moja propozycja:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Calkiem przyzwoity noz, ostrze niestety nie combo.

Fred
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: tani folder (250pln)
no to kurde gkozi musze przyznac - o tym nie pomyslalem - a to w sumie proste
dzieki wielkie za rady - teraz to powaznie sie zastanawiam nad cip pointen
no to przestal mi sie tak bardzo podobac tanto :?
co do clip pointa to obawiam sie troszke o czubek.A co do duzego foldera to nie boje ie ze znudzi mi sie jego noszenie - od kilku lat nosze prawie zawsze przy sobie noz ze stala klinga wiec folder i tak bedzie mniejszy. Ale chyba wzgledy uzytkowe i cenowe przewaza. Co do noza na EDC to jednak musi tez mi sie spodobac wizualnie :) i przyznam ze to duuuza czesc skladowa mojego wyboru, wszystko mam nadzieje rozwiaze jutro ogladajac pare sztuk w swiecie nozy i gadajac z kolega "swiat nozy" - ale dzieki wam chyba jednak daruje to tanto no i zastanawiam sie nad tym combo - bo to i dwie rozne ostrzarki do ostrzenia jednej klingi .....
dziekowa jeszcze raz poklon
  • 0

budo_miniu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: tani folder (250pln)
według mnie to jest godne uwagi

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

m
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: tani folder (250pln)
fajny fajny - szkoda ze maja takie gowniane zdjecia - moze zobacze taki w swiecie nozy to obejrze - bo tutaj nic nie widac praktycznie, zreszta krótkawy .... ale firma ..... :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tani folder (250pln)
Noo... poszukując jakichś informacji na temat jakości wyrobów z nowej (tajwańskiej) serii BM trafiłem na anglojęzyczne forum ;) gdzie wszyscy byli pod dużym wrażeniem nowych, tanich Benchmade'ów. Jakość dobra, stosunek jakość/cena zwalający z nóg 8)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_miniu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: tani folder (250pln)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tu widać znacznie lepiej :D

m
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024