Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czemu aikido nie posiada wyzszosci etycznej nad innymi SW?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_bynio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czemu aikido nie posiada wyzszosci etycznej nad innymi SW?
Wiem, klasyczna rada: wygoogluj sobie sam. :) Szukalem i nie jestem usatysfakcjonowany. Pozatym Ty Szczepanie z TYLOMA miszczami cwiczyles, ze moze nawet z jakims porozmawiales ;) A moze Ty lub ktos inny uslyszal cos, co nie zostalo spisane. I co wiecej, ktos moze to lepiej powiazac z podlozem historycznym tamtego okresu i mentalnoscia ludzi. A moze jest wiecej czynnikow o ktorych nie mam pojecia ze odegraly jakas wazna role.
Jeszcze raz dziekuje wszystkim ktorzy zechca pomoc mi poszerzyc moja wiedze w tym temacie.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czemu aikido nie posiada wyzszosci etycznej nad innymi SW?

Szczepan, pytam forumowiczow, bo mam nadzieje, ze macie większy zbiór materiałów niż ja.


Znaczy mam odrabiac za ciebie prace domowa??? 8O 8O 8O A samemu to sie nie chce poszukac? Wszystko ma byc podane na tacy? :?


Szczepanie jakbyś polskiej młodziezy nie znał :wink:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czemu aikido nie posiada wyzszosci etycznej nad innymi SW?
bynio czy owe rozterki nie wynikaja aby z tego jak sie aplikuje techniki u ciebie w dojo? zastanawiasz sie jak daleko sie mozna posunąć??? :) :) :)
daleko słoneczko, daleko.... :)
  • 0

budo_bynio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czemu aikido nie posiada wyzszosci etycznej nad innymi SW?
Różne głupoty przychodzą mi od czasu do czasu do głowy, ale wolę popytać niż samemu wymyślać jakieś teorie.
Ze sposobem treningu w moim dojo nie ma to nic wspólnego.
Chodzi mi o to, ze z jednej strony to jednak jest sztuka WALKI, a z drugiej strony widze jak Ueshiba aplikuje techniki w sposób bardziej niż delikatny. Jest też parę innych punktów widzenia na tą sprawę, ale z Tobą pmaszu chętnie porozmawiam osobiście przy następnej okazji :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024