Skocz do zawartości


Zdjęcie

Indywidualna intensywnosc treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_dunpeal
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Indywidualna intensywnosc treningu
Jak w temacie chcialbym zapytac jakie narzucacie sobie wymagania co do treningow? Ja niestety sie przyznam ,ze dawniej zostawialem sobie zapas sil i nie cwiczylem za czesto na 100% maxa (chocby prawie stracic przytomnosc) , ale mysle ,ze teraz jak spowrotem wroce (jestem 2 lata po przeprowadzce i nie cwicze, ale zaczynam robic prawko wiec pod koniec maja powinienem znowu cwiczyc)

Pytanie brzmi jak wy dostosowujecie ciezkosc cwiczen. Czy np. pol cwiczycie na 80 a reszta na 100 czy staracie sie jechac na 100% od poczatku ? Ja szczerze sie przyznam ,ze jak cwiczylem na maksa to strasznie denerwolalo mnie jak jakis leszczyk w szatni wyskakiwal z textem pokroju "ale jestes cienki ja wytrzymalem bez problemu a ty wygladasz jak umarlak" cos w tym stylu to az mna telepalo bo jesli koles uwaza kogos za cienkiego ,dlatego ze ten po treningu na maxa wyglada jak trup a sam oskarzyciel sie obijal to chyba nastepnym razem za jaja powiesze :D
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu
Ja zawsze jadę na 100 %, chyba, że jestem chory na antybiotyku. Wtedy ćwiczę na 99 % ;) . Jak ktoś nie ćwiczy na całego to po co wogóle marnuje czas na tą czynność. Po roku max ćwiczeń ustawisz takich leszczy mądrujących się.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu
moze sprecyzujcie co rozumiecie przez dawanie z siebie 100%
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu
jeżeli o mnie chodzi to jest to przede wszystkim sumienność. Gdy sensei mówi 100 pompek to robie 102, bo po drodze mogłem się pogubić w rachunkach. Gdy mam kopać z całej siły to robię to jakby to była ostatnia walka mego życia ( ;) ale się rozkręcam ;) ) Po treningu z sali muszą mnie prawie wynosić bo jestem tak zmęczony. Gdy kładę się spać to zasypiam od razu. A rano mięśnie dają mi do zrozumienia, że znów przegiąłem pałę ;D
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu
Piękne założenia - po 5 latach twój organizm jest tak zużyty, że załujesz ze cwiczyłeś na 102% :) )

wybaczcie mój cynizm... chyba jestem skrzywdzony przez los :) :P :lol:
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu

Piękne założenia - po 5 latach twój organizm jest tak zużyty, że załujesz ze cwiczyłeś na 102% :) )

wybaczcie mój cynizm... chyba jestem skrzywdzony przez los :) :P :lol:


Nie no, w swojej powyższej wypowiedzi także trochę żartowałem. Wiadomo...wszystko w granicach zdrwego rozsądku trzeba robić. ;P
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu

Piękne założenia - po 5 latach twój organizm jest tak zużyty, że załujesz ze cwiczyłeś na 102% :) )

wybaczcie mój cynizm... chyba jestem skrzywdzony przez los :) :P :lol:

nie,nie ty jeden :wink:
daje z siebie tyle ile moge.czasem mniej,czasem wiecej w zaleznosci od kondycji psycho-fizycznej ( choc psychika ma wieky wplyw na moje treningi.jak mam dola,to bardziej sie to odbija na treningu,niz jak jestem zmeczny fizycznie)
  • 0

budo_miki3d
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu
"W życiu to trzeba tak robić, żeby zrobić, a się nie narobić" Ferdynand Kiepski
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualna intensywnosc treningu
Ale z ciebie Miki filozofffffff :wink:

Pamietam, ze jak zaczynalem cwiczyc to i do dzis czesto tak robie, staram sie znalezc wokol siebie osobe ktore wg. mnie pracuje najintensywniej ze wszystkich i staram sie z nia, swego rodzaju, rywalizowac. Jak komus brak samodyscypliny to nutka rywalizacji powinna znacznie pomoc. :P Tak z moro cwiczylismy kiedys i procentuje to do dzis. Ja juz nie moge to on stara sie mi udowodnic, ze ma jeszcze sile i stara sie zrobic jeszcze jedna pomke, to ja nie chce byc gorszy itd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024