Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
327 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
no i tak.. przeczytalem www o head hunters. I nie jest najweselej.
firma robi wrażenie "firmy-krzaka" . Sporo czasu mi zajęlo, by się dowiedziec , kto jest tam odpowiedizalny personalnie za ro zamieszanie. jak sie przebrnie przez sterte linków "wyślij nam pieniądze" to można dotrzeć do statusu i natrafić na nazwisko R. Iwanowskiego.
Statut ze zmianiami pochodzi z 2003 - czyli nówka sztuka. Zapewne doświadczenia w organizacji masowych imprez brak.
Kilka dni temu napislem co ma wspolnego tego typu fundacja z MA i cisza.
Albo nic nie ma, albo pytanie jest niezreczne.
fundacja operuje funduszem w wysokosći 10000 pln +5000pln czyli jakies 3000 Eu. Kupa szmalu zważywszy na wejcie do EU i inne sprawy.
No nic.. moze jestem pesymista.. ale.. oby się odbyl festival w przyszlym roku.. bo po lekturze www fundacji mam potężne wątpilowści.
  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Odpowiadając AIKI muszę zauważyć, że szukałeś czegoś na naszej stronie o firmie Head Hunters i twierdzisz, że nie jest zawesoło !!!

Po pierwsze nie jesteśmy firmą tylko fundacją i dziwi mnie fakt , że tego nie zauważyłeś od razu chociaż dostrzegłeś inne szczegóły !

Po drugie Fundacja jest zarejestrowana w Sądzie Gospodarczym od 2002 pod nr KRS : 0000142652 , a TERAZ jak wiesz jest 2004 rok !

Więc Twoje słowa, iż masz wrażenie że jesteśmy ,, firmą-Krzak" jest chyba nieporozumieniem, ale każdy może mieć swoje zdanie !

Napisałeś:
,, ... fundacja operuje funduszem w wysokosći 10000 pln +5000pln czyli jakies 3000 Eu ... "

Kwoty te faktycznie są zamieszczone w statucie fundacji.

Bez urazy ale nie przeczytałeś w takim razie statutu i wybiórczo przedstawiasz jego elementy, które nie są zupełnie podparte faktami.

Kwoty , które podałeś to kapitał założycielski nie mający nic wspólnego z funduszem jakim operuje fundacja !!! To co piszesz to jakieś totalne nieporozumienie.

Uważam , że należy najpierw przeczytać całość , przeanalizować i dopiero pisać na forum taką treść jaką zamieściłeś.

Apropos imprez masowych to tylko w ubiegłym roku w konkursach, które organizowaliśmy wzięło udział ponad 20.000 uczestników, a rozdanie nagród laureatom odbyło się w Hotelu Holoday Inn ( zdjęcia zamieszczone są na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Może te 20.000 osób nie jest dużo, ale Festival jest zaledwie na 3000 osób.

Poza tym, zrobiliśmy jeszcze wiele innych imprez, a informacja o nich znajduje się na stronie fundacji. Szkoda że o nich nie wspomniałeś w swojej treści.

Mam nadzieję, że następnym razem mając wątpliwości zapoznasz się z w całości z treścią zawartą na stronie internetowej naszej fundacji lub innego organizatiora.

Co do zdań , które zamieściłeś w swojej treści :

,,... Kilka dni temu napislem co ma wspolnego tego typu fundacja z MA i cisza. Albo nic nie ma, albo pytanie jest niezreczne..."

odpiszę na to , że czasem trudno jest nawet kilku osobom odpowiadać na prawie 300 maili dziennie jakie otrzymujemy. Jeśli nie dostałeś na nie odpowiedzi to ją otrzymasz albo wyślij je ponownie, bo być może do nas nie dotarło.

Mam nadzieję, że dotrzesz na Festival 8 maja i sam przekonasz się jak bedzie. A gwarantuję , że szykuje się ciekawa impreza.

Pozdarwiam
  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Napisałem w poprzednim poście dosyć sporo , ale nie podałem adresu strony fundacji. Chociaż jest ona napisana na stronie Festivalu.

Podam na wszelki wypadek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdarwiam wszystkich :)
  • 0

budo_artolinio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BT-stok

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Mam nadzieje ze pokazy zostaną nagrane i wrzucone na stronę dla szerszej publiki, która nie mogła dotrzeć na miejsce :?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
drogi fesifalu..
po pierwsze uno prosze nie krzyczec.
po drugie primo..

muszę zauważyć, że szukałeś czegoś na naszej stronie o firmie Head Hunters i twierdzisz, że nie jest zawesoło !!!

gdzie tu sens i logika?

po trzecie najsampierwej ..

Po pierwsze nie jesteśmy firmą tylko fundacją

tak , widze roznice. Slowo firma zostalo uzyte jak slow klucz.
Roznice sa w opodatkowaniu - łatwiej sie migać przed US.

Po czwarte -njasamprzódyj.. napisalem wyraznie , ze poprawik statutu sa z 2003 . Bo są . O co ten wrzask?

po piąte / dziesiąte.. tak każdy może miec własne zdanie.

po szóste ..
,,... Kilka dni temu napislem co ma wspolnego tego typu fundacja z MA i cisza. Albo nic nie ma, albo pytanie jest niezreczne..."

odpiszę na to , że czasem trudno jest nawet kilku osobom odpowiadać na prawie 300 maili dziennie jakie otrzymujemy. Jeśli nie dostałeś na nie odpowiedzi to ją otrzymasz albo wyślij je ponownie, bo być może do nas nie dotarło.

dalej nie wiem co ma wspolnego fundacja HH z MA? Zapewne jest to ściśle tajne.
Heh, 300 maili dziennie? Ja jako firma dostaje ok 300 i daje sobie z tym rade.

Anyway.. jako webmaster fundacji, znam te dzialanośc od podszewki.
Sąto organizacje zajmujące się wszystkim i niczym. A to norme ISO wdroża, konkurs zorganizuja, szablony do ww sprzedadza i takie tam bzdety.
Problemy się zaczynaja gdy sie szuka osoby odpowiedzialnej.. z reguly nie ma.

Ale do rzeczy. Zastanawi mnie związek pomiedzy HH a MA. Jedyne co mi przychodzi na mysl to , to, ze fundacja chce załatwić jakies własne interesy za pomocą polskiego światka MA. Bo komu w Pl fundacja HH kojarzy sie ze sztukami walki?
Takie same skojarzenie jak Al-kaida w Chlewkach or cuś.

Ale może się myle i festival sie uda.. i w tym i w przyszlym roku - szczerze tegho życze
aha.. jak sie odbedzie w przyszlym to przyjade.


  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Widzę , że wszystkich mierzysz jedną miarą. Jeśli jest fundacja , stowarzyszenie czy inna organizacja to zaraz myślisz, że pod jej płaszczykiem dzieją się jakieś dziwne interesy !

Mogę to zrozumieć, gdyż czasy w Polsce są takie jakie są.

Jeszcze sie nie spotkałem z opinią, że jako fundacja robimy coś źle, jest to niepotrzebne lub coś zakombinowaliśmy.

Wszystko jest w największym porządku i być może dlatego możemy mieć Patronat Honotowy nad naszymi imprezamy Pana Prezydenta i Wiceprezydenta Wrocławia, dwukrotnnie Pana Konsula Niemiec we Wrocławiu ( konkursy z J. Niemieckiego ).

A nie przyszło Tobie go głowy, że Fundacja robi inne rzeczy ( wprowadza ISO, robi imprezy żeby sama mogła pozyskać fundusze i nie prosić na kolanach darczyńców i sponsorów o każdą złotówkę !!!

,, Chodzenie po prośbie " jest bardzo uciążliwe. Odsyłają cię od drzwi do drzwi. Wymyślają rożne rzeczy, aby tylko nie przekazać pieniędzy na cele fundacji.

Chyba, że masz super układy, które powzalają jednym konkretnym telefonem załatwić pomoc instytucji pozarządowej jaką jest np. fundacja.

Zamiast prosić chcemy sami o to zadbać, a jeśli trafią się darczyńcy to tylko bedziemy się cieszyć.

Każda kolejna impreza, konkursy i inne incjatywy wzmacniają wizerunek fundacji. Chociaż nie zawsze można przewidzieć sukces !

Gdybyś mógł go przewidzieć to na 100% byłbyś bogaty miał swój business i nie musiał pracować u kogoś jako webmaster.


Jeszcze jedna odpowiedź na Twoje pytanie.
Dlaczego organizujemy właśnie Festival Sztuk Walki, bo wiele osób które z nami pracuje trenowały lub trenują sztuki walki i uważamy, że może to być ciekawa i cykliczna impreza.

Mam nadzieję, że odwiedzisz nasz Festival w przyszłym roku.

Pozdarwiam Ciebie i wszystkich kochających sztuki walki :)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Aiki, jak podadzą NIP, REGON, PIT5, VAT7, ewentualnie bilans, serie i nr-y dowodów osobistych, PESEL-e fundatora oraz członków zarządu . . . bo na podstawie tego co jest na stronie internetowej naprawdę trudno oceniać wiarygodność.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

NIP, REGON, PIT5, VAT7, ewentualnie bilans, serie i nr-y dowodów osobistych, PESEL-e fundatora oraz członków zarządu


Tak jest, i jeszcze adres i odcisk klucza

:rofl:

Zdrowia życzę,
AdamD
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Adres może być przydatny, ale odcisk klucza zupełnie NIE. Jak nie wiesz co to jest weryfikacja firmy czy klienta (czasem to to samo) to daruj sobie głupawe uśmieszki.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
IRA, miej litość... jakie papiery każesz sobie przesłać faksem jak się wybierasz do kina? 8O

A gdyby taki SilverScreen wykazał się średnią żwawością w udostępnianiu takich dokumentów, słysząc że chcesz być pewien że dobrze wydasz 20PLN na bilet to przeprowadziłbyś szczegółową ocenę ryzyka? Cholera, to festiwal sztuk walki z biletami po 30PLN, a nie kontrakt na pół miliona euro.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Pierwszy post nie był tyle do ciebie (AdamieD) co do forumowicza podważającego wiarygodność firmy na podst. tylko strony internetowej. Nie porównuj firmy SilverScreen która ma całkiem duży majątek trwały z firmą która tylko coś organizuje. Jeżeli chodzi o Festival to są to nie tylko widzowie ale również kluby przeprowadzające pokazy. Dla mnie jako:
- ewentualnego widza to weryfikacja nie ma znaczenia;
- jako pokazowicza byłbym zainteresowany aby to wyszło i wiarygodność ma znaczenie;
- jako firmy która ma z kimś współpracować przesłanie niektórych dokumentów może być niezbędna.
Więc na różnych poziomach współpracy może wystąpić lub nie konieczność weryfikacji przy tej samej imprezie. Mam nadzieję że cokolwiek wyjaśniłem ewentualnym prześmiewcom nie mającym pojęcia o wcześniej wspomnianej weryfikacji.
P.S. Jeżeli chodzi o moją postać jako widza, pokazowicza lub organizatora wyjaśniam że sa to twory fikcyjne i służyły tylko jako modele do przedstawienia sytuacji :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Ale może się myle i festival sie uda.. i w tym i w przyszlym roku - szczerze tegho życze
aha.. jak sie odbedzie w przyszlym to przyjade.


Nie "wystawie się", nie "przywiozę swój klub", tylko przyjadę. Nie napisał, że ma wątpliwości co do udziału w imprezie jako np. sponsor czy przestawiciel klubu MA. Stąd prześmiewczy ton.

Jeśli chodzi o Twoje wcielenia ;) nr 2 i 3 to ja się absolutnie zgadzam.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Panowie i Panie ( pisze do tych niedowiarków i niepewnych czy Festival wogóle się odbędzie ) ja myślałem , że to jest Poważne Forum o Sztukach Walki, a Wy rozstrząsacie przez trzy dni temat organizatora.

Bez urazy ale przecież każdy ma swój mózg, chcecie znać szczegółowe dane organizatora to wchodzi na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz idzcie do Sądu Gospodarczego w Waszym mieście poproście o nasz ( fundacji ) KRS i wszystko będziecie wiedzieli. Będziecie znać dane Prezesa, Wiceprezesa, regon, nip i inne rzeczy !!! Może potrzebujecie jeszcze żeby organizator okreśił ilość pracowników w fundacji nr ich obuwia, biustonoszy , majtek , ubrań. To jest jakieś chore podejście !!!

Czy w tym kraju można zrobić normalną imprezę sportową czy rozrywkową w spokoju i bez podtekstów.

Można zadać na Forum naprawdę wiele ciekawych pytań dotyczących Festivalu, przygotowań, gości itd. , a Wy ,, MASUJECIE " się przez trzy dni z tematem - ,,Organizator".

Każdy postąpi jak mu intuicja nakazuje !

Kupi bilet przez internet , w przedsprzedaży, w dniu imprezy albo wogóle go nie kupi i nie zobaczymy go na Festivalu.

Nie traktujcie wszystkich jedną miarą !! Jeśli kilkunastu Polaków ukradnie coś w Niemczech czy to oznacza, że Wy jako Polacy też jesteście złodziejami ?

To żenujące i smutne.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Panowie i Panie ( pisze do tych niedowiarków i niepewnych czy Festival wogóle się odbędzie ) ja myślałem , że to jest Poważne Forum o Sztukach Walki, a Wy rozstrząsacie przez trzy dni temat organizatora.

Pewne malkontenckie uwagi należy ignorować. :) Niektórzy po prostu cieszą się, jak komuś się impreza nie uda. :wink: Więcej dystansu...

Co do spraw medialnych - miło by było, gdyby udało się załatwić w TV może nie program o tej imprezie, ale chociaż wzmiankę np. w wiadomościach sportowych. Najlepiej w telewizji ogólnopolskiej... o czymś takim jak relacja z pokazów w Bercy w Paryżu na kanale Eurosport chyba na razie nie ma co myśleć. :roll:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
No wlasnie...To jest sprawa ktora "blokuje" przyjazd moich chlopakow i mnie z pokazem...Z Gdyni do Wroclawia to kawal drogi, troche kosztow musialby klub poniesc i jesli nie bedzie slychac o tej imprezie w naszym Trojmiejskim terenie, a to moze zrobic tylko przekaz w ogolnopolskiej TV, to raczej oprocz satysfakcji w wystapieniu w pokazach, zadnej korzysci dla klubu nie bedzie...
No chyba ze organizator zwraca koszty przejazdu ... Zwraca?
  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Temat telewizji przerabiamy od miesiąca. Nie mamy jeszcze ostatecznej decyzji. Przesunięcia na stołkach prezesów TVP zatrzymały chyba nasze pisma :)

Jak tylko bedziemy mieli info podamy je na Forum.


Apropos zwrotu kosztów przejazdu- Przykro nam ale niestety Organizator nie zwraca kosztów podróży. Może w przyszłym roku będzie inaczej.

Pozdarwiam :)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
No i wyszedłem na malkontenta :-) . Ciekawe że nikomu nie przyszło do głowy że podważyłem w ten sposób weryfikację podaną przez jednego z forumowiczów - że czegoś tam na stronie internetowej nie ma. I że w ten sposób nie weryfikuje się wiarygodności. Ze na tej podstawie nie można nic powiedzieć. Podałem informacje z jakich korzysztam zawodowo. Ale jak jaś się czytać nie nauczył i wyciągać wniosków, to Jan nie będzie umiał :) .
Z pozdrowieniami do fachowców "od wszystkiego" :) .
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Pomysł z Festiwalem jest bardzo fajny. Faktycznie, tak jaki i festivala, dziwi mnie a moze bardziej smieszy sposob wypowiedzi co poniektorych.
Bilety niedrogie, kluby z audział w pokazach nie płacą więc o co chodzi??
Gdzie jest ryzyko? Po co papiery? Skąd te obawy? :evil:

Niech się uda

Niech moc będzie z Wami :-)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
To pytanie do Aiki chyba? Bo jak na razie to tylko on poddał w wątpliwość wiarygodność organizatora.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

kluby z audział w pokazach nie płacą więc o co chodzi??

8O 8O 8O chyba cos Ci sie pod sufitem poprzestawialo... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024