Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polskie filmy a MA :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Polskie filmy a MA :(
Kurde, wam też się zdaje, że polskie filmy o tej tematyce są na strasznie słabym poziomie ?? I czemu SW są tylko tłem akcji !! Nie no, wpieniłem się jak zobaczyłem wczoraj "karate po polsku" Aaaaaa!!!
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
ale Karate po Polsku nie jest stricte filmem MA...
MA to tylko tlo! ani nie zacheca ani nie zniecheca do uprawiania SW
ja uwazam ze jest to niezly film: ma silny mazurski klimat - sielanka lamie sie z awanturami miejscowych scyzorykow, a final jest mocny!
zgadzam sie ze techniki byly na poziomie filmow amatorskich ale to film z broda...
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(

ale Karate po Polsku nie jest stricte filmem MA...
MA to tylko tlo! ani nie zacheca ani nie zniecheca do uprawiania SW
ja uwazam ze jest to niezly film: ma silny mazurski klimat - sielanka lamie sie z awanturami miejscowych scyzorykow, a final jest mocny!
zgadzam sie ze techniki byly na poziomie filmow amatorskich ale to film z broda...


Zgadzam sie z przedmowca - Karate po Polsku to zajebisty film. Niezla rola Buczkowskiego. A tak poza tym to jest film z 1982.
Jezeli chodzi o polskie filmy MA to poprostu nie ma na nie kasy.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(

Niezla rola Buczkowskiego.


Buczkowski zawsze jest konkretny 8)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
Nie no ostatnio w serialach troche sie rozmienia na drobne :)
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
Nie mówię, że film jest zły, ale niech się nazywa np. "Wakacje na Mazurach", a nie "KARATE po polsku", zresztą, może miałem zbyt duże wymagania co do filmu, bo kilka minut wcześniej skończyłem oglądać Kickboxera. :D (to nie zmienia faktu, że Polacy nie umieją nadawać nazw swoim filmom )
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
Tytul filmu jak wyjasniali jego tworcy byl tylko zabiegiem marketingowy. Mial tez inne atuty - kto pamieta te wspaniala blondynke?
Dobrym filmem gdzie sie pjawia watek sztuki walki byl "Przeprsazam czy tu bija", m.in. z Kulejem. Nie ejst wybitny, ale ma swoj klimacik. No i oczywiscie "Bokser", ze swietnie niegdys boksujacym, jak na nieprofesjonaliste i "tylko" aktora - Danielem Olbrychskim.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(

Kurde, wam też się zdaje, że polskie filmy o tej tematyce są na strasznie słabym poziomie ?? I czemu SW są tylko tłem akcji !! Nie no, wpieniłem się jak zobaczyłem wczoraj "karate po polsku" Aaaaaa!!!


Bo my nie robiliśmy filmów kopanych, tylko rąbane. Masz jakieś zastrzeżenia do szermierki w "Czarnych chmurach" "Panu Wołodyjskowkim" itd. ?
Każda nacja ma swoją specjalizację.
BTW słyszałem plotkę, że "Czarne chmury" były szlagierem w krajach arabskich, konie szable, blond niewiasty - czegóż więcej trzeba wojownikowi do szczęścia ?
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(

Kurde, wam też się zdaje, że polskie filmy o tej tematyce są na strasznie słabym poziomie ?? I czemu SW są tylko tłem akcji !! Nie no, wpieniłem się jak zobaczyłem wczoraj "karate po polsku" Aaaaaa!!!


Jak poprzednicy "Karate po polsku" nie jest filmem o ma, tylko o czlowieku, o jego granicach, dla mnie swietny film (blondyna tez wymiata:), wiec to porownanie troche niezbyt dobre jest
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
Od powstania tego filmu minelo juz ponad 20 lat i w miedzyczasie nie bylo zadnego polskiego filmu z tego gatunku.

Panowie, moze zamiast narzekac powinniscie sami zabrac sie za pisanie scenariuszy i krecenie polskich filmow akcji (z MA) Jestescie mlodzi, kreatywni, pelni energii - wykorzystajcie to :idea:
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
W czasie gdy powstawał ten film karate w Polsce było uważane za skuteczną sztukę walki, dziś tewnie byłoby "Vale Tudo po polsku", albo coś w tym stylu.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
w polsce brak funduszy na efektowne filmy, jedyne co nam dobrze wychodzi to komedie. bo jak sie taki hoffman zabiera za efekty to wychodzi moim zdaniem lipa (choc moze by byla jakas bomba jakby mial amerykanskie pieniadze)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
hhhmmmm marzenia.....Wiadomo ,że potrzebna kasa i spece od efektów + jacyś konkretni kolesie od MA i wątpie ,że film "BJJ po polsku" by się sprzedał :| Gdyby na ekranie liczyła się skuteczność Jet Li by klepał biede ucząć w chinach na AWFie wushu. Kilka tygodni temu z 4 kumplami chcieliśmy nakręcić film akcji :lol: (mój pomysł :D :D) wszystko obgadaliśmy przylazłem do domu rozjerzałem się , zastanowiłem ,przemyślałem jeszcze raz i stwierdziłem ,że nie ma gdzie nawet tego nakręcić :| Chyba ,że koło trzepaka przed blokiem albo bieganie w ogóle domu na wsi :lol:

ps. Porównajcie polskiego rapera do Eminema :)
wtedy się okaże ,że "Karate po polsku" jak na tamte czasy i polską rzeczywistość to świetny film akcji :)
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie filmy a MA :(
tytul zreszta jest dosc przewrotny - bo tak wygladaly polskie realia i klimaty wiejskie i tak wygladalo KARATE PO POLSKU
w tej nazwie zawiera sie stwierdzenie: tacy jestesmy i mamy swoje "karate" (jako przenosnia)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024