Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowa gala mma w szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

bjjx, rownie debilnych komentarzy dawno nie czytalem. wez sie chlopie za siebie, bo to, co zacytowales, na pewno 'odgrazaniem sie' nie jest. ot, wyrazil nadzieje na rewanz, jak wielu po przegranej walce. szacunek nalezy sie za to, ze ktos wychodzi i nie boi sie walczyc - a pyskowki przez internet moze odwalac kazdy.




poklon
  • 0

budo_bjjx
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
Co ty pierdolisz? Przegrał i koniec, a jak przegrał w jiu-jitsu to mógł przyjechać do Poznania na rewanż, a nie do klatki w klatce walczą samę szajbusy.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

Co ty pierdolisz? Przegrał i koniec, a jak przegrał w jiu-jitsu to mógł przyjechać do Poznania na rewanż, a nie do klatki w klatce walczą samę szajbusy.


Panowie dajcie se spokoj z komentarzem tej wypowiedzi... :roll: :evil:
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

Co ty pierdolisz? Przegrał i koniec, a jak przegrał w jiu-jitsu to mógł przyjechać do Poznania na rewanż, a nie do klatki w klatce walczą samę szajbusy.


Panowie dajcie se spokoj z komentarzem tej wypowiedzi... :roll: :evil:



Nie zamierzam. Kolejny debil nie wie, gdzie jego miejsce. Mowiac, ze w klatce walcza same szajbusy, obrazasz wielu znakomitych zawodnikow, miedzy innymi Berserkerow, czyli moich przyjaciol z maty. A ja nie dam jakiemus pedalowi obrazac moich przyjaciol. Moim zdaniem, powinienes sie przyznac do wrodzonego debilizmu i przeprosic Yamabushiego i wszystkich walczacych w klatce. A to co zrobisz, to juz twoja sprawa frajerze!
  • 0

budo_bjjx
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
Frajer to twój stary.Ja komentuje to co mi się nie podoba odgrażanie się mi nie odpowiada i tyle szczególnie jak ktoś dostał smary.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

Co ty pierdolisz? Przegrał i koniec, a jak przegrał w jiu-jitsu to mógł przyjechać do Poznania na rewanż, a nie do klatki w klatce walczą samę szajbusy.


Panowie dajcie se spokoj z komentarzem tej wypowiedzi... :roll: :evil:



Nie zamierzam. Kolejny debil nie wie, gdzie jego miejsce. Mowiac, ze w klatce walcza same szajbusy, obrazasz wielu znakomitych zawodnikow, miedzy innymi Berserkerow, czyli moich przyjaciol z maty. A ja nie dam jakiemus pedalowi obrazac moich przyjaciol. Moim zdaniem, powinienes sie przyznac do wrodzonego debilizmu i przeprosic Yamabushiego i wszystkich walczacych w klatce. A to co zrobisz, to juz twoja sprawa frajerze!


Złamas za duzo TVN-u sie naogladal, krzyz na droge. Ciał buzka hej
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

Frajer to twój stary.Ja komentuje to co mi się nie podoba odgrażanie się mi nie odpowiada i tyle szczególnie jak ktoś dostał smary.


Mam wizje ze bana zlapiesz predko
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

Frajer to twój stary.Ja komentuje to co mi się nie podoba odgrażanie się mi nie odpowiada i tyle szczególnie jak ktoś dostał smary.


wiesz co twoj poziom jest naprawde zenujacy. obrazasz zawodnikow ze szczecina i nic sobie nie robisz z krytycznych uwag!!! po co ty w ogole zagladasz na to forum???

skoro jestes taki cwany to przyznaj sie kim jestes a nie wchodzisz tutaj i obrazasz wszystkich po kolei... to sa nasi koledzy i uszanuj to!!!
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
bjjx - nie wiem co bierzesz,(wciagasz,palisz,wchalaniasz innymi czesciami ciala)ale z cala pewnoscia jest to za mocne dla ciebie...
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
bjjx! ales pokazal 8O !
teraz to juz ci nie pozostaje nic innego jak przyjechac na nastepna lige do KrK i dac wszystkim smary :evil:
Tylko wez ze soba cos na odmule bo nie trafisz na mate
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
oj nie ładnie, fe jak brzydko, krytykować i obrażać, fe nie ładnie
Yamabushi liczy na rewa i ma prawo każdemu zawodnikowi trafiają się gorsze dni i moment nie uwagi w walce kończy się przegraną i prawo do rewa jest oczywiste!
w klatce walczą szjbusy??????? no to przegięcie - klatka jest dobrym pomysłem chociażby dla tego że ci przeciwnik nie może za mate uciec, ale są też inne względy "nie każdy kto jest inny jest głupi!"
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
bjjx kuzwa kto ci wlaczyl komputer?? Z twoich postow wynika ze jestes burakiem ktory jedyne co robi w zyciu to saczy jabcoki pod buda."szajbusy" walczace w klatkach sa porzadnymi ludzmi, majacymi cel w zyciu- nie jakimis zafajdanymi smarkami, ktore jak maja zly dzien wchodza na czata, forum i bluzgaja ludzi. Nie wiem gdzie i co trenujesz ale mam nadzieje, ze ktos albo szybko cie nauczy jak sie zachowac albo da ci do zrozumienia ze powinienes sie zajac...(nawet nie wiem czym taki polmozg moze sie zajac :lol: ) Z Bogiem
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
bjjx, mama cię nie nauczyła, że jak sięgdzieś wchodzi to najpierw by sieprzydłao przedstawić i "dzień dobry" powiedzieć? :twisted: A nie tak z pierwszysm postem od razu szanowanych ludzi bluzgać? shame on you :nie:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
Ależ kochani, nie ma co się denerwować. To po prostu Bruce kolejny raz się zalogował :)
Niedługo wyleci jak wskazuje doświadczenie, więc spoko ;)

K.
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
gratuluje wszystkim wygranym jak i przegranym, osobiscie ciesze sie, ze w polsce organizuje sie coraz wiecej gal MMA :) ... co do postow pewnych osob lepiej sie nie wypowiadac bo jak glosi stare podworkowe motto "nie dotykaj gowna bo acznie smierdziec" :D ..pozdrawiam i mam nadzieje ze tkos w koncu zorganizuje gale MMA na slaku lub w krakowie bo chetnie bym ogladnal ;) ...GJ dla organizatorow!!!!
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

..pozdrawiam i mam nadzieje ze tkos w koncu zorganizuje gale MMA na slaku lub w krakowie bo chetnie bym ogladnal ;)


A prosze Cie bardzo :)

http://www.forum-kul...showtopic=64751

Colosseum I
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie
zwała ;] psssss..;]
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa gala mma w szczecinie

Donat Ingnatowicz , wiec moze cos o nim :?:


Coś mi się zdaje, że widziałm go na zawodach jujitsu w Kobyłce w tamtym roku. Przynajmniej imię i nazwisko kojarzę. Tylko z tego co pamiętam, to jakiś taki "mniejszy" był niż na tym zdjeciu. Ale w końcu ile osób moze się nazywać "Donat Ignatowicz"? :) A z jego walk to pamiętam nie zawiele, tyle tylko że chyba stał na podium. i ze jego pierwsza walka skończyła sieszybko, a przeciwnik niedługo potem wrócił z pogotowia z noga w gipsie :)

Pozwoliłem sobie odświerzy temat, ponieważ chciałbym przedstawić blizej zawodnika, który walczył z Mariuszem Linke i sądzę, że jeszcze nie raz powalczy w tego typu zawodach. A więc Donat to 20 letni zawodnik, około 180 cm wzrostu (ja mam 182 a z tego co pamiętam to byliśmy prawie równi), waga około 100 kg. Szybkie sprawne kopnięcia, kombinacje uderzeń rękami, parterowe techniki, czyli zawodnik wszechstronny, mający przed sobą jeszcze sukcesy w walkach do osiągnięcia, czego życzę. Pozdrawiam sekcję z Kobyłki i dziękuję za wspólny trenindżek.
Jarek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024