Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polacy wśród najlepszych zawodników świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata
wczoraj na eurosporcie, w fight clubie, walka k-1
walczyl mongolczyk, ardzo efektownie. podobno wczesniej cwiczyc kyokushin. na koniec pierwszej rundy zrobi ltakie dziwne kopniecie.. jakby salto do przodu ale zostawil noge - i - i - trafil! przeciwnik [jakis mlody holender, dobry wg komentatora] cala druga runde musial sie broni, bo po tym ciosie w glowe byl lekko oszolomiony.
co chwile pokazywali hoosta, ktory siedzial na widowni i wygladal na zywo zainteresowanego. po walce ow mongol [przegral na puntky, ale walka byla bardzo ladna] rozmawial z nim chwile.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata
Widziałem już to kopnięcie na mistrzostwach świata KK.Podobno wymyślono je na początku lat 90 (tak przynajmniej głosił komentator) i rzeczywiście wyglądało interesująco-dwa razy zastosował je taki młody Japończyk,i dwa razy po prostu wgniótł nim w matę oponenta.
poz.
  • 0

budo_murdoc
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowieckie

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata
Witam serdecznie.
Mariusz Ligżyński to o ile się nie mylę jeden z dwóch polaków startujących na ostatniej gali K-1 w Pruszkowie .Ten który dostał tak niemiłosierny nokaut od Białorusina Andrieja Zuravkowa.W każdym razie walczył najgorzej ze wszystkich i mimo mego szczerego respektu dla polskich fighterów to nie powinno się ich pchać na świat jako chłopców do bicia i "zapychaczy" walk.
Prawda jest taka, że chwilowo mamy w Polsce jednego, nawyżej dwóch zawodników, którzy mogą liczyć się na arenie międzynarodowej aczkolwiek fenomenami też nie są.LUDZIE mma w Polsce jest jeszcze zbyt młode żeby się pchać w świat!!A ci, którzy tak się zbulwersowali tym katalogiem też mają poniekąd rację bo dla mnie to żadna filozofia wypromować fightera jak się ma możliwość.Wierzę że w Polsce jest wielu dużo lepszych fighterów mma, którzy mogliby znależć się w tym katalogu z o wiele lepszymi statystykami.
Mimo wszystko wierzę mocno w polskich zawodników i mam nadzieję że jeszcze parę lat i będziemy oglądać Polaków w czołówce światowej.Cierpliwości......
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata

bo dla mnie to żadna filozofia wypromować fightera jak się ma możliwość.


:roll: :roll: :roll: :? 8O

Absolutnie się z Tobą zgodzę.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata
Witam!

Uprzejmie zatem informuję, jako właśnie osoba mająca taką możliwość, że bardzo chętnie wypromuję wszystkich fighterów, którzy będą w stanie (i będą chcieli) zaistnieć w branży zawodowych walk MMA. Macie rację - jest w chwili obecnej wielu lepszych i już doświadczonych zawodników, którzy mogą robić karierę na świecie - walczyć na oficjalnych galach, zdobywać punkty w rankingach, zarabiać na tym pieniądze. Jeżeli śledzicie naszą działalność w tym zakresie to wiecie, że promuję zawodników bez względu na ich przynależność stylową. Zasadę wciąż mamy niezmienną: każdy zawodnik, który nawiąże współpracę z Polską Federacją Mieszanych Sztuk Walki Bushido (jest to związek sportowy reprezentujący w Polsce japońskie federacje MMA) będzie miał zawsze szanse wypromowania za granicą. Wystarczy, że będzie dobrym fighterem.


Murdoc - mylisz się, MMA w Polsce jest już na takim poziomie, że stać nas na udział i sukcesy w bardzo prestiżowych imprezach. Jednego czy dwóch zawodników możnaby już nawet z powodzeniem promować w Japonii - co zresztą niebawem (kwestia paru miesięcy) będzie miało miejsce.


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata
W pelni popieram

Trzeba isc do przodu, pracowac - tylko wtedy ten sport sie rozwinie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_murdoc
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowieckie

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata

Jednego czy dwóch zawodników możnaby już nawet z powodzeniem promować w Japonii - co zresztą niebawem (kwestia paru miesięcy) będzie miało miejsce.



Jestem całym sercem za tym przedsięwzięciem i z dumą będę oglądał naszych rodaków w Japonii......wygrywających.Rozerwę wtedy koszulkę na swojej piersi i powiem z dumą że to moi rodacy zamiast mówić "echhhh prawie mu się udało dotrwać do końca walki".

Życzę powodzenia.może kiedyś się jeszcze spotkamy.who knows...
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata
Zawsze qrwa to samo .jak sie juz ktos u nas w kraju wybije na centymetr ponad przecietna to reszta go za nóżki w dół pociągnie
oczywiscie że Polacy nnie sa w światowej czołówce ale rzeczywiście są wśród najlepszych.mogą z nimi walczyc uczyć sie od nich a przez to rozwijac. innej drogi nie ma .a to ze maja taki rekord na początku kariery to co z tego.
z pewnoscia im dluzej beda siedziec w temacie tym lepiej im bedzie szło a jak nie to sie wycofaja .samo to ze zaistneli to sukces bo sa w polsce pionierami
i jeszcze jedno zdankko do pana Radlińskiego,najpirw go zacytuje

mam jednak ten komfort, że zupełnie nie zależy mi na tym co o mnie myślisz

jak komus nie zalezy co inni o nim myślą to bardzo zły znak
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy wśród najlepszych zawodników świata

jak komus nie zalezy co inni o nim myślą to bardzo zły znak

a ty się przejmujesz opinia wszystkich na Twój temat? bo ja nie i uważam że dobrze robie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024