Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
528 odpowiedzi w tym temacie

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
aha, żebyś się nie czapiał.
wiem, że nazywając cię nazistą nazywam narodowym socjalistą. ale nigdy nie mówiłem "narodowy socjalisto ty" także patrz co wkładasz mi w klawisze.

aha2: gdzie się podział twój avatarek z dwoma panami bijącymi pałkami trzeciego pana leżącego na ziemi? i gdzie jest link do stronki, który był? szefostwo poprosiło o zmianę czy wtapiasz się w tłum w własnej inicjatywy?
  • 0

budo_wroclawianie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.

Przestan pieprzyc bzdury, co ma murzyn spiewajacy "walcz czarny bracie"wspolnego z zespolem, serwujacym ideologie nazistowska. Gówno mnie obchodzi ile z ich tekstow jest o piwie a ile o walce na smierc za bialy honor i krew.

Trochę trudno rozmawiać czy polemizować z kimś kto za chwilę mówi, że "gówno go obchodzi" mój argument.
Prócz tego murzyn śpiewający o swoim kolorze skóry powinien być tak samo posądzany o rasizm czy odchylenia "skrajnie prawicowe" jak biały śpiewający o swojej rasie. Jednak tak nie jest, a być powinno.

maila nie podam, pisz na priv.

Mam zablokowaną możliwość pisania priv.

nigdy nie pisałem, że jesteś narodowym socjalistą, tylko że faszystą albo nazistą.

Wczytaj się w to zdanie. Z niego wynika, że dla Ciebie "nazista" to coś innego niż "narodowy-socjalista", a przecież to dwa słowa określające to samo.

czyli jesteś narodowcem - rozumiem. dla mnie jeden chuj.

Szkoda, że niby politolog nie odróżnia nacjonalizmu od faszyzmu czy nazizmu. To trochę tak jakby socjalistę Piłsudskiego z PPS pomylić z Berią.

faszyzm, nazizm - jak mówiłem - jeden chuj. nazizm to faszyzm niemiecki. a może się mylę?

Oczywiście, że się mylisz. Chyba na tej politologii nic nie czytasz. Tego typu uproszczenia faszyzm niemiecki=nazizm stosuje się w szkole podstawowej i to też nie zawsze. Już w liceum bańkę za to byś dostał, a na uczelni wyleciłabyś w pierwszej minucie egzaminu.

weź mnie nie rozśmieszaj. czyli "Walcz biały wojowniku" to nie jest narodowosocjalisyczny klimat?

Nie trzeba być narodowym-socjalistą, żeby być dumnym ze swojego koloru skóry. Czy czarny rasista jest nazistą ? Nie. Mylisz pewne rzeczy, które owszem czasem idą w parze, ale nie są ze sobą na stałe związane.

tak tak. a 88 nie znaczy HH. tak trzymać.

Co ma 88 do krzyża celtyckiego ? Podtrzymuję, że krzyż celtycki nie jest symbolem ani nazistowskim, ani nie jest zamiennikiem swastyki. Nie próbuję i nie próbowałem zaprzeczać, że 88 to nie jest HH.

nie czytam takich rzeczy bo jestem troche "powazniejszy i lektury mam troche mądrzejsze".
tu masz zrodlo: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moze dowiesz sie czegos nowego

Przepraszam, a co to za poważne źródło Wikipedia ? Równie dobrze Twój sąsiad mógł ułożyć tam definicję i Ty powołujesz się na nią.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
[quote name="budo_wroclawianie"]
Prócz tego murzyn śpiewający o swoim kolorze skóry powinien być tak samo posądzany o rasizm czy odchylenia "skrajnie prawicowe" jak biały śpiewający o swojej rasie. Jednak tak nie jest, a być powinno.[/quote]

zapytales "Czy kiedy murzyn będzie śpiewał "walcz czarny bracie" to nazwiecie go rasistą ?"
i ja odpowiadam ze murzyn spiewajacy sobie walcz czarny bracie nie musi byc odebrany jako rasista ale gdy podobne slowa padaja w tekscie zespolu konkwista 88 to sprawa ma sie zupelnie inaczej


[quote]nie czytam takich rzeczy bo jestem troche "powazniejszy i lektury mam troche mądrzejsze".
tu masz zrodlo: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moze dowiesz sie czegos nowego[/quote]
Przepraszam, a co to za poważne źródło Wikipedia ? Równie dobrze Twój sąsiad mógł ułożyć tam definicję i Ty powołujesz się na nią.[/quote]
aaa wszystko jasne to przepraszam dlaczego nazi posluguja sie krzyzem celtyckim?
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
:D
jutro odpiszę
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.

Mam zablokowaną możliwość pisania priv.

odblokuj sobie zatem

Wczytaj się w to zdanie. Z niego wynika, że dla Ciebie "nazista" to coś innego niż "narodowy-socjalista", a przecież to dwa słowa określające to samo.

zobacz post wyżej twojego

Oczywiście, że się mylisz. Chyba na tej politologii nic nie czytasz. Tego typu uproszczenia faszyzm niemiecki=nazizm stosuje się w szkole podstawowej

ostatnia rzecz na jaką mam ochotę to dyskusja z narodowcem na temat różnic między faszyzmem a nazizmem. może i jest to uproszczenie. nie wątpie, że byś mnie zagiął w tym temacie. ale mnie to gówno obchodzi tak samo jak Mate, którego "gówno mnie to obchodzi" chyba nie do końca zrozumiałeś.
zrozum, chcecie czy nie, to ja i reszta wrzucamy was do jednego wora, bo różnicie się zwykle tylko nasileniem waszych chorych poglądów.

Nie trzeba być narodowym-socjalistą, żeby być dumnym ze swojego koloru skóry. Czy czarny rasista jest nazistą ? Nie.

być dumnym ze swojego koloru skóry.
ok. nie jesteś nazistą. no i co z tego jak takie teksty walisz?
a skinheadem możesz się nazwać?

Co ma 88 do krzyża celtyckiego ? Podtrzymuję, że krzyż celtycki nie jest symbolem ani nazistowskim, ani nie jest zamiennikiem swastyki. Nie próbuję i nie próbowałem zaprzeczać, że 88 to nie jest HH.

może i nic nie ma. mi Adolf wystarczy w zupełności.


gdzie się podział twój avatarek z dwoma panami bijącymi pałkami trzeciego pana leżącego na ziemi? i gdzie jest link do stronki, który miałes w podpisie?
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
To widzę, że mam taki gust muzyczny, jak kolega z Wrocławia.
K88-walcz , biały wojowniku
Szwadron97- Anioł Zemsty
Szwadron97- Naród przeciw zdrajcom
Szwadron97- Siła Kraju
BTM- Naprzód chłopcy
Contra Boys- To czas
Legion- Ostatnia Krucjata
Twierdza- Świadectwo (szczególnie refren: "I znowu polski rycerz, bez trwogi, dumnie, podniesie mu rzuconą złotą rękawicę. Widziałem ją już kiedyś w blaszanej trumnie, gdzie leżał wróg i rozbitą miał przyłbice")
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
następny muzyczny "AS".

:roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.

To widzę, że mam taki gust muzyczny, jak kolega z Wrocławia.
K88-walcz , biały wojowniku
Szwadron97- Anioł Zemsty
Szwadron97- Naród przeciw zdrajcom
Szwadron97- Siła Kraju
BTM- Naprzód chłopcy
Contra Boys- To czas
Legion- Ostatnia Krucjata
Twierdza- Świadectwo (szczególnie refren: "I znowu polski rycerz, bez trwogi, dumnie, podniesie mu rzuconą złotą rękawicę. Widziałem ją już kiedyś w blaszanej trumnie, gdzie leżał wróg i rozbitą miał przyłbice")


to ja jeszcze od siebie dorzuce Landser - Rudolf Hess :roll: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
LaufeRR, gdybyś miał pojęcie o tym, o czym piszesz, to byś wiedział, że Landser jest kapelą, której polscy skini , delikatnie mówiąc- nie lubią. Vide niedawny koncert Landsera w Czechach.
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
As, niby jest, ale wejdz sobie na polski skinowski hub dc i zobaczysz ile osob hoduje Landsera. Moj post nie byl napisany na powaznie, co dosc mocno zasugerowalem wyslaniem 5 ikon emocji :P Powinienes, jako, zapewne, znawca muzyki prawicowej zorientowac sie ze jest to szyderstwo, gdyz utwor ten jest nader spokojny i pokojowy aż się łezka w oku kręci.

Do walki o czystość białej rasy wybrałbym Final War - Aryan Pride. _Muzycznie_ jest bezbłędne.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Chłopaki bez OT.
To jest temat o muzyce przy wyjściu do walki ( w domyśle -sportowej), a nie za jaką muzyke będziemy się na ulicy bili.
Załóżcie sobie nowy temat "jebać/nie jebać white power"

ps "white power=white shit", a murzyni także bywaja rasistami
EOT
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.

"white power=white shit", a murzyni także bywaja rasistami

Ta no wiem, nie dojsc ze czarnuchy to jeszcze rasisci - juz gorzej byc nie moze :) :) :)
ale to luźny temat wiec chyba mozna sobie popierdolic :) :) :)
  • 0

budo_rocky ;)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KieLce

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Ja wychodząc do waLki chciałbym słyszeć muzyke graną przez orkiestre z fiLmu o tytuLe mojego nicku.Jest to zajebista meLodia ,rozgrzewająca i pobudzająca do waLki :D
  • 0

budo_shit_happens
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Pozwolę sobie wsadzić link z innego forum, ale jest to forum muzyczne, nie zaś o sztukach walki więc regulamin nie zabrania ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Temat o kawałkach przed śmiercią, a jako iż ja niezbyt narazie w sztukach walki siedzę, myślę iż to byłaby moja ostatnia walka. heh

no i rzecz jasna witam wszystkich
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Kawałek przed walką powinien być mocny, bez tekstu (w takich okolicznościach jest zbędny) i przede wszystkim powinien dawać kopa. ;)

Na mnie najlepiej działa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i 3 kawałki z UT2004:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Hemp Gru - H.W.D.P
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Ich Troje :) :) :) :) :)
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Dj sammy - heaven :D
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Pudzian Band - Zdobyć świat :) i wszystko jasne
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Przy jakim kawałku chcielibyście kiedyś wyjść do walki.
Peja - Randori

Peja - Szacunek ludzi ulicy

Stroke 9 - Kicks some ass

Muzyka z ThrillKilla
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024