Skocz do zawartości


Zdjęcie

>>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_reynevan
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

>>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady
Zaczynam się bawić w wymachiwanie bokkenami, wiem że większość z was trenuje w jakiejś szkole, ja niestety nie mam takiej możliwości ponieważ nie ma w moim rejonie żadnych takich szkół... Może podpowiecie pare ćwiczeń ?? jak wyglądają u was treningi, na co zwracać uwagę itp. Najbardziej interesuje mnie jak ćwiczyć skutecznie prace nóg, żeby z synchronizować całe ciało... a może znacie jakieś fajne stronki www o tym. Chodzi mi ogólnie o szermierke japońską. Za wszelką pomoc będe wdzięczny.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: >>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady
słuchaj tego jest dużo, jedno moge ci powiedzieć tnij prosto z góry na dół, bądź wyluzowany, ćwicz też cięcię poziome jak byś wyciągał miecz z saya. Najlepiej to zacznij koleżko jeździć na staże z tym związane, szczególnie iaido byś załapał podstawy. Ja ci nie potrafie powiedzieć przez internet co masz robić bo to jest po prostu bez sensu, jak chcesz się czegoiś nauczyć to wal do szczecina, czy do innego miasta http://www.fabrykasi...pic.php?t=11228 tu masz o stażach z Polskiego Stowarzyszenia Iaido, tu masz stronke Mushinkan Iaido Dojo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam i zapraszam na spotkanie w realu :-) :D 8)
  • 0

budo_adam pieprzycki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: >>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady
O stazach Katori Shinto Ryu na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: >>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady
a może bys tak o tym pisał na forum w wiadomym dziale, to wszystkim ułatwi zycie :-) :D
  • 0

budo_benkei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKOW

Napisano Ponad rok temu

Re: >>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady
Najlepiej jak zaczniesz jezdzic na zgrupowania,ktos musi Toba pokierowac,ktos kompetenty i z wiedza.Wowczas i tak bedziesz sam w domu cwiczyc a nauka z filmikow czy ksiazek na poczatku nic nie daje a jedynie moze utrwalac bledy.
  • 0

budo_adam pieprzycki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: >>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady

a może bys tak o tym pisał na forum w wiadomym dziale, to wszystkim ułatwi zycie :-) :D

Jak Ty napisałes adres strony ze stazami to ja tez....napisałem
  • 0

budo_andeus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Cienia Amberu

Napisano Ponad rok temu

Re: >>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady
Ogolnie to samemu mozesz robic same podstawy (trzymanie, ciecia, postawa) ktore przygotuja Cie do nauki technik. A z tymi gozej bo ktos znajacy moze Ci powiedziec co robisz zle i co nalezy poprawic. Mozesz podjechac do jakiegos klubu na trening najczesciej 1 jest darmowy i wynies z niego podstawy i moze z 1 technike da Ci to podbudowe i mozliwosc udoskonalania do momentu az bedziesz potrzebowal czegos wiecej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024