Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_oreliusz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga Północ i trzy czwarte

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Tez mam media, codziennie nowe.. w telewizji, w gazecie.. tylko po co sie chwalić :twisted: ?

Tia...

Po mojemu to najlepsiejsza jest Violetta
Brzmi soczyście i nie wk**wia tak sąsiadów jak gunga.
A sam posiadam medio i też jeszt w porz...
  • 0

budo_oreliusz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga Północ i trzy czwarte

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Czemu tu nie mozna zmienić nic w wysłanym poscie???
Poniewczasie dopiero zauwazylem, ze moj sarkazm nie mial sensu...
A tu ch. :evil: :evil: :evil:
Sorry bardzo...
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Fominha ja tez prosze o kontakt [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , o ile to beri nadaje sie do nauki :-)
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Hej! :D

Właśnie w sprawie tej entrady chciałam napisać. Wczoraj dostałam berimbau Violę z caxixi, po zamówieniu na 3 dzień. Tak jak napisali wcześniej, że tera wszystko idzie około 3 dni, to właśnie tak jest.

Mogę powiedzieć że dźwięk mi sie podoba bardzo, poprostu daje czadu. Troche ciężko się go napina na początku, ale za trzecim razem już świetnie sobie poradziłam. Struny dostałam trzy, jedna jest z taką długą szeroka sznurówką, bardzo jaskrawy kolor, zielona. No i tykwa oczywiście oryginalna tak zwana (czyli żaden globus :lol: ), taka tykwa jak w tych beri co nasz mestre przywiozł, więc zastrzeżeń nie mam żadnych.
Jeszcze jest kamień i 2 patyki bambusowe -- bambus jest dość lekki i dobrze mi się w ręku układa. Co jeszce...aha, jeszcze takie okrągłe metalowe coś dostałam: jak sie używa zamiast kamyka, to dźwięk jest troszke inny, coś ciekawego.
Caxixi tez zamawiałam--długi taki wiklinowy koszyczek, co prawda wygląda dziwnie ale dźwięk daje niezły, grzechotka;)))))
No to chyba tyle na razie. Jestem zadowolona i polecam wszystkim tę firme. Mieli na początku problemy, sama się krytycznie nastawiłam, ale jak widzę zaczynają wstawac na nogi, idzie in już troszkę lepiej i myślę że dalej zobaczymy, bo maja potencjał.
Zbiueram teraz kesz na chustę, bo widziałam na warsztatach taką z ich sklepu--bardzo dokładnie wykonane, fajne logo:) A na bani też super wygląda, chcę takie. Jak dostane zrobię zdjęcie i wam napiszę.
Zamówiłam wczoraj dla kolegi też beri u nich i czekamy teraz. Mówią że będzie jutro, więc jak będzie to napiszę.

Nie mam im nic do zarzucenia, chociaz na początku kijowo było i z obsługą i w ogóle. No ale się starają, zresztą jakość zawsze mieli bardzo wysoką. W sumie to moje zdanie to--warto kupować w entradzie, bo i ceny są niskie i dobre rzeczy, opłaciło mi się.
Pozdrawiam :-)

(Heh, reklamę robie, ale szczerze, bo jak będzie jakiś wał, to pojade ;) )
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
A wiec zapytam szczerze. Nie znasz sie na berimabau ani troche czy zaplacili Ci za reklame? Pytam tak ponieważ, jeszcze ani razu niespotkalem sie z pozytywną opinią berimbau z Entrady z ust kogokolwiek kto ma jakiejkolwiek pojęcie o berimbau. :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
pojawil sie nowy sklep on-line [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wie juz ktos jakiej jakosci sa oferowane tam produkty??
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
ArkuS, trenuje ponad 4 lata, gram na beri ponad 3. Z jakiej racji pozwalasz sobie na podobne komentarze?! :evil: Wszystkie rozumy pozjadałeś?

Tobie co ktoś za antyreklame płaci czy jak? Tylko oczerniac potrafisz, pesymisto :evil:

Co do opinji o beri z tego sklepu--słyszałam różne, głównie pozytywne, dlatego się zdecydowałam zaryzykować. To że mi sie opłaciło ryzyko, o tym mówię. A jak nie masz własnego zdania to się nie odzywaj :!:

Co za tupet! :evil:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau

ArkuS, trenuje ponad 4 lata, gram na beri ponad 3. Z jakiej racji pozwalasz sobie na podobne komentarze?! :evil: Wszystkie rozumy pozjadałeś?
Tobie co ktoś za antyreklame płaci czy jak? Tylko oczerniac potrafisz, pesymisto :evil:
Co do opinji o beri z tego sklepu--słyszałam różne, głównie pozytywne, dlatego się zdecydowałam zaryzykować. To że mi sie opłaciło ryzyko, o tym mówię. A jak nie masz własnego zdania to się nie odzywaj :!:
Co za tupet! :evil:

No w takim razie przepraszam, po prostu kupa ludzi pisala ze berimbauy z Entrady są straszną kichą, firma Entrada wcale nie jest taką beznadzieją i Abady szyją dobre ( wiem bo sam mam ) 8)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Do Capogril: na przyszłość nie powtarzaj tego samego postu w różnych tematach, jeśli już musisz to podaj linka do raz napisanego postu.
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Przepraszam, jestem tu po raz pierwszy i nie wiedziałam jak postępować. :oops:
Dzięki za radę.
Pozdry.
:)

P.S. ArkuS, no to nie ma sprawy. Pozdrawiam Cię serdecznie.
A tak, na marginesie, zwróćcie uwagę że na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są te same gadżety co w entradzie, nawet te same ceny maculele i caxixi, ten sam czas dostawy... ostatnio byłam tam jakiś tydzień temu--nic takiego nie było. Ściąganie pomysłów jest fair? Coś mi tu nie pasi.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
No i na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] trzeba wplacic zaliczke w wysokosci polowy ceny beri, to tez nie za bardzo mi sie podoba :? :wink:
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Hej! :D

No i rozpakowałam jakieś 10 min temu berimbau Viola z entrady. Jest super! 8O Gładziutki, czyściutki, wypolerowany tak że wygląda jak plastikowy. Kolor kija bardzo jasny, tykwa jak to tykwa, naturalna :wink:
Cały zestaw taki sam jak ja mam tylko sznurówka jest jaskrawego żółtego koloru. 2 patyki, 3 struny, kamień, tzw."podkładka" metalowa...no wszystko takie same jak u mnie. Caxixi trochę szersze, ale dźwięk praktycznie ten sam. Właśnie dzwoniłam do kumpla--leci do mnie pełną parą--ale się ucieszył!Zaraz będziemy napinać :D

Na razie jestem zadowolona bardzo--szła przesyłka zaledwie 3 dni. Wszystko zapakowane jest bardzo profesjonalnie, starają się--pudełko z tykwą wypchane papierem, tykwa sama od środka też wypchana papierem, żeby się nie zbiło po drodze. Kij i patyczki zapakowane razem w papierowa rurkę. Nic się nie zgubiło, nic sie nie zepsuło po drodze.

Mi to odpowiada. Zapłaciłam 20,50 za przesyłkę i za sam beri bez zmian 60zł. Jak se pogramy to napiszę jaki dźwięk i w ogóle.:)
A sobie teraz zamawiam chustę! :D
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Aha! Zdobyłam od kumpeli fotyczarnych abad, które jej brat dostał.
(trochę niewyrażne, ale da się wyrobic sobie zdanie na temat wyglądu :P ) Tylko teraz jak mam je tu wstawić? Panowie, pomocy!:)[/img]
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
abada są białe, czarne są spodnie. jak już musicie tak mówić, to mówcie "spodnie do capoeira", a nie abada ;)
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau

abada są białe, czarne są spodnie. jak już musicie tak mówić, to mówcie "spodnie do capoeira", a nie abada


A tak btw. to jak one sie 'fachowo' nazywaja ?? :oops:
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
pseudo-abada :P :P
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau

pseudo-abada :P :P


hmnn a nie przypadkiem "azury"? :D :D
  • 0

budo_oreliusz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga Północ i trzy czwarte

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau

A tak btw. to jak one sie 'fachowo' nazywaja ?? :oops:

Po portugalskiemu "malhe (malie)", a po portugalsku "malhas".
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Hej:)

No to dostałam chustę. Moje prywatne zdanie--wystrzałowa. Jaskrawe kolory, fajne logo, dziś robię zdjęcie:) Dobrze obszyta, w ogóle bardzo dobrze wygląda i przyjemna w dotyku--te wzory wyszywane są wystające ponad sam materiał.

W każdym bądź razie moja opinia jest bardzo pozytywna, zaczynam przykonywać się do ich produktów coraz bardziej.

Ostatnie co widziałąm nowego--pandeiro. Kosztuje 8 dych, ale nie ma jeszcze zdjęć. Najpierw chcę zobaczyć jak wygląda, może potem kupię sobie...hehe, jak sponsora znajdę;) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdry :D
  • 0

budo_capogirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy Capo w Wa-wie - Berimbau
Aha, jak już zamówiłam, to przysłali mi na 4 dzień. No spoko, nie narzekam:)
Kumple teraz zrzucaja się na pandeiro:) Zobaczymy co z tego będzie:)

[/img]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024