Skocz do zawartości


Zdjęcie

Arena Berserkerów 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

budo_bzikers
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
jeszcze raz ja

jeszcze dzisiaj będzie video walki Bagiego i Tomka Drwala z Areny 2
zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pzdr
bzik
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
Cośik się ta strona nie odpala! Czy może ja coś źle robię??
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
a ja nie moge sciagnac w calosci Linke vs. Kulig :cry: :cry: sciaga mi sie do pewnego momentu (zawsze innego :D ) i nic... :/ czy ja jestem jakis niepelnosprytny czy mi sie tylko wydaje?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
Bzikers jak sie nazywa ta ekipa co spiewala na Arenie ten kawalek "Berserkers team"??
Moze wrzucil bys ten kawalek na strone Areny??
Pozdrawiam
  • 0

budo_bzikers
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

Bzikers jak sie nazywa ta ekipa co spiewala na Arenie ten kawalek "Berserkers team"??
Moze wrzucil bys ten kawalek na strone Areny??
Pozdrawiam


hi
po pierwsze- ze stroną to sorry ale mam totalne obłozenie wizyt i pewnie serwer nie wyrabia mimo że stoi w Warszawie w Data center i ma 155 MB transfer :-(
a niecierpliwi - ale jak prawdziwi wojownicy mogą być niecierpliwi :-) - jak poczekają to może już za tydzień będzie do kupienia na stronie full wypas DVD z areny 1 i 2 oraz kupa materiału extra.
a chłopaki - śpiewaki to "4xP" i wrzuce ich kawałek na strone, ale obiecajcie, że jak wydadzą płytę to kupicie :-)
aha clip z 1 areny jest z ich muzyką - na arena.az.pl

pozdro
bzik
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
NAJPIERW MUSI CHODZIC TA STRONKA..;] a wogole z kad jestes ? Bzikers ??? ;] z pozdrieniami dla wszystkich obozowiczow ;]
  • 0

budo_bzikers
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

NAJPIERW MUSI CHODZIC TA STRONKA..;] a wogole z kad jestes ? Bzikers ??? ;] z pozdrieniami dla wszystkich obozowiczow ;]


chodzi, chodzi
ja nie mam problemów z wejsciem na strone - troche wolno sciaga pliki, ale to wina przepełnienia łączy.

aaa ze szczecina :-)
no tak chłopaki zaczęli dzisiaj obóz - a ja kurde tyram przy filmach i stronie:-)
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

Martius, sposób w jaki Sylwia Latkowska podeszła do Jakubka i Kordiana, to chamstwo, przy którym wypowiedź Kordiana jest naprawdę miła i łagodna. Choć sam nie jestem zwolennikiem tego typu wypowiedzi, tym razem rozumiem i całkowicie popieram.


Sluchaj myslisz ze my nie klniemy na tych dziennikarzy!!! Tak samo, ale we wlasnym towarzystkie i przy piwie wrzucamy na to jaki ten swiat jest glupi i czemu ludzie nas postrzegaja jak nas postrzegaja...

Nie zmienia to jednak faktu, ze na tym forum reprezentujemy ludzi cwiczacych SW w calej Polsce i wszystko to moze byc uzyte to pograzenia nas przez media. Niestety net staje sie coraz wieksza sila i trzeba sie powoli liczyc ze slowami. Martium ma racje trzeba to robic politycznie.

Poza tym dziennikarze nam w pewien sposob pomagaja. Jest to forma propagowania i w koncu znajda sie ludzie z wieksza kasa ktorzy stworza z tego wielkie gale z gra o duzo kase. Lepiej zeby panstwo to zalegalizowalo, niz zeby mafia polozyla na tym swoje lapska. Nie chcemy przeciez zeby klatka zeszla do podziemia.

Poki co organizuja to ludzie bezposrednio zwiazani ze sztukami walki, ale z czasem po prostu nie dadza rady. Chetnych bedzie coraz wiecej i w gre zaczna wchodzic wieksze pieniadze. Teraz jest to sztuka dla sztuki - przynajmniej w Polsce. Drobne wspolzawodnictwo i chec sprawdzenie wlasnych umiejetnosci. Przy okazji jakas forma propagowania VT.

P.S. Mnie stronka tez nie dziala i to caly dzisiejszy dzien.
  • 0

budo_moggallan
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
We wczorajszym wydaniu Kuriera Szczecinskiego w rubryce "Chwasty tygodnia" pisało na temat Areny Berserkerów.

W szczecińskim klubie nocnym Soho odbyły się walki siłowe w stalowych klatkach, w trakcie których znokautowany po 20 sekundach mordobicia zawodnik wylądował w szpitalu. Jak leżał na deskach, otrzymał kopniaka w szczękę od zwycięzcy. Publika wyła z zachwytu


:blus:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
Luke zgadzam się z Tobą ale dziennikarze posówają się do kłamstwa ...
Ich medium czyli prasa i telewizja ma dużo więcej odbiorców i w porównaniu z internetem jest dużo ( dla normalnego obywatela ) bardziej wiarygodna... CO W TAKIM RAZIE ROBIĆ ?

- Pozdrawiam
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

Wiem ale odpowiadajac chamstwem na chamstwo to jest jest zbyt politycznie - nie uwazasz ? ;)

Oczywiście masz rację. Ale emocje itd.. Właśnie rozmawiałem z Kordianem, efekt emisji filmu jest taki, że grupa treningowa Jakubka została usunięta z sali w której trenowali. I Latkowska, wielka moralizatorka, walcząca o dusze młodzieży, sprawiła, że kilkadziesiąt chłopców czynnie uprawiających sport ( kto startował w zawodach wie, ile pracy i wyrzeczeń kosztuje przygotowanie ), głównie submission wrestling ( więc nie do ustawek ) nie będzie miało co ze sobą zrobić, wyląduje na ławkach pijąc jabole i dłubiąc w nosie z nudów. Szkoda gadać... :? :? :?
  • 0

budo_luke_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

Luke zgadzam się z Tobą ale dziennikarze posówają się do kłamstwa ...
Ich medium czyli prasa i telewizja ma dużo więcej odbiorców i w porównaniu z internetem jest dużo ( dla normalnego obywatela ) bardziej wiarygodna... CO W TAKIM RAZIE ROBIĆ ?

- Pozdrawiam


To wlasnie w takim przypadku my powinnismy przedstawiac prawde. Pokazac to co pani Latkowska zrobila z grupa Jakubka!!! Powiedziec, ze to tylko pod wplywem i nacieskiem mediow grupa ostala rozwiazana!!! Zaloze sie ze wczesniej nie bylo zadnych problemow i narzekan a tylko ten "pseudo reportaz" spowodowal takie niezadowolenie spoleczne. Bledne porownanie VT do ustawek - to wlasnie jest ogromne klamstwo!!!

P.S. Uwazam ze ktos powinien nawet zalozyc oddzielny post o poczynaniach pani Sylwii i rzetelnie przedstawic sprawe. Najlepiej niech sie wypowie sam Kordian,
  • 0

budo_chaos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
ejj synki a ja mam takie pytanko inne: co to za autor i utwor muzy walki tej Bagińskiego z Drwalem: ,,silance.. never ending..." bo mi sie muza spodobala 8) a walka tez ladna 8)
ale najbardziej mi sie Taekwondo podobalo, moze malo sily ale duzo finezji malowniczy styl rzekłbym choć wole oglądac filmiki z Muah Thai

pzdr i czekam na odp
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

ejj synki a ja mam takie pytanko inne: co to za autor i utwor muzy walki tej Bagińskiego z Drwalem: ,,silance.. never ending..." bo mi sie muza spodobala 8) a walka tez ladna 8)
ale najbardziej mi sie Taekwondo podobalo, moze malo sily ale duzo finezji malowniczy styl rzekłbym choć wole oglądac filmiki z Muah Thai

pzdr i czekam na odp


Co do muzy... nie widzialem tego klipu ale fragment ktory zanuciles :) wyglada mi na Linking Park "Crawling" :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_chaos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
linkin park to ja znam na pamiec Synu :P i to nie bylo linkin park
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2

ale najbardziej mi sie Taekwondo podobalo, moze malo sily ale duzo finezji malowniczy styl rzekłbym choć wole oglądac filmiki z Muah Thai


Synku :X może inną walkę widziałeś - co? :roll:
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
jest relacja z imprezy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zapraszam i czekam na komentarze
  • 0

budo_fronek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów 2
Yamabushi: własnie oglądałem twoja walke. ciekawa, gratulacje. W ogóle fajna gala, szkoda że Szczecin tak daleko, ale mile go wspominam. Niezłe balety iżarcie (chata)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024