Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_old dwarf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olkusz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

Bardzo dobra wiadomość! Od dłuższego czasu wkurza mnie przesyt prasowy i telewizyjny piłki nożnej, siatkowej i kosza. Po prostu PRZESADA. Może TVP opamietają się i też zaczną coś nadawać?

Zgadzam się z Czadersem, ale nie cieszmy się przedwcześnie może to tylko chwilowe unieśenie, poczekamy zobaczymy. Mam wrażenie, że potrzeba zmiany w sposobie myślenia osób zarządzających w stacjach TV, a to może potrwać...
  • 0

budo_fazi123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
No no, spoko sie zapowiada, tylko jest jedno ale, Jerome Le Banner nie był zwycięzcą K-1 w 2000 roku, w ogole nigdy nie wygrał tych zawodów. A szkoda.
Pozdrawiam
  • 0

budo_atomowy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
qrde (żeby nie powiedziec brzydko qrwa) a mi zamienili EuroSport na Polsat Sport :(



:|
  • 0

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

Mam wrażenie, że potrzeba zmiany w sposobie myślenia osób zarządzających w stacjach TV, a to może potrwać...

Wystarczy, że poczują kasę.
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
jej! naprawdę? bomba! :D
  • 0

budo_yankee8
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
Ciekawe jak im teraz podskoczy oglądalność :)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
już sobie podcinam żyły - nie mam euroszportu!!!! :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
Poraz któryś się jóż pytam, na jakim kanale lecą pridy, ufc, mix i inne, zawsze jak soie demówki z sherdoga zgrywam to tam są jakieś stacje, jeśly by ktoś wiedział na jakich platformach w polsce są one dostępne, może cyfra albo polsat mają to w swojej ofercie.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

Poraz któryś się jóż pytam, na jakim kanale lecą pridy, ufc, mix i inne, zawsze jak soie demówki z sherdoga zgrywam to tam są jakieś stacje, jeśly by ktoś wiedział na jakich platformach w polsce są one dostępne, może cyfra albo polsat mają to w swojej ofercie.

To są płatne kanały w Stanach, płacisz za każdą transmisję i siadasz sobie w fotelu przed ekranem...
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
czyli w polsce inaczej jak sciagajac z netu/kupujac plytke nie obejrzysz MMA?
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
A to to jest to pre paid ? jak w boksie ?
No to lipa straszna dobrze powiedziane. Chociarz kiedyś pamiętam, że jak leciał wrestling to na cyfrze leciały jakieś walki tego typu ale to było ze 4-5 lat temu.
  • 0

budo_krilan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
Bardzo sie ciesze z tego powodu ze powstanie taki program w TV. Napewno bede oglądał. Dzieki za informacje.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

już sobie podcinam żyły - nie mam euroszportu!!!! :cry: :cry: :cry:


ja tez... :( :( :( :cry: :cry: :cry: :( :( :(
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

Nareszcie! W końcu ktoś pomyślał o tych , którzy nie do końca są "sympatykami" piłki nożnej i Adama M :) :) :)

Dokładnie! Jakie to jest denerwujące, jak kupujesz "Przegląd" a tam ponad połowa poświęcona jest łajzom uganiającym się za piłką. Jeszcze rozumiem, jakby mieli jakąś swoją godność, dumę, odrobinę patriotyzmu. Jednak tak nie jest. Piłkarze zarabiają grube miliony a prezentują sobą często bardzo mierny poziom. Jeszcze do tego gwiazdorzą: płacą- gram, nie płacą- nie gram... Do czego to jest podobne, żeby reprezentanci Polski grali tylko gdy im się chce?
Tacy byli wielcy, jak jechali do Korei! Tak kozaczyli i co? -Właśnie, nic! A ja od początku optowałem za tym, żeby zadzwonić do Korei i ich w porę wycofać, zanim ośmieszą siebie - to pół biedy oraz naród, który reprezentują - to już ciężko będzie zapomnieć! Narobili nam tyłów na kolejne 16 lat. :oops:
Popatrzcie tylko na zniewieściałych pilkarzy. Jeden kopnie drugiego a ten już leży i płacze. Zaraz pojawia się na boisku pięciu sanitarjuszy, spiker ubolewa nad losem biednego gracza, który 3 minuty później dalej hasa po murawie - zapewne dzięki jakiemuś cudownemu ozdrowieniu. U nas coś takiego jest niedopuszczalne.
Dlaczego piłkarz z drugiej ligi zarabia więcej niż medalista Mistrzostw Europy w judo? Załóżmy, że jestem to jeszcze w stanie ścierpieć - piłka jest bardziej popularna. Ale dlaczego pedał narzeka, że jest biedny a judoka cieszy się z tego co ma? Po prostu oni nie doceniają pieniędzy i innych korzyści, na które (nie oszukujmy się) nie zasłużyli. U nas masz coś jak sobie na to zapracujesz...
Inny przyklad: włączasz wiadomości sportowe a tam tylko piłka, kosz i siatka. Odbywają się Mistrzostwa Europy albo Świata w judo a w TV pokazują pedała, który wrzuca piłkę do kosza (bo nawet wsadu nie potrafi zrobić) w jakimś tam meczu ligowym. To paranoja! :evil:
Albo czy to ma jakikolwiek sens, że nazwiska takie jak Pochwała, Skupień, czy Tajner są dobrze znane nawet osobom, które w ogóle się nie interesują skokami? Kto słyszał o Krawczyku albo Wilkomirskim? - Niewiele osób, mimo, że wymienieni judocy już wiele osiągnęli a mają szansę jeszcze na dużo więcej a w przypadku skoczków trudno mówić nawet o dobrych perspektywach... Nie żądam rozgłosu dla judoków. Chciałbym tylko dożyć czasu, w którym dyscypliny z prawdziwymi tardycjami i wieloma szlachetnymi cechami zostaną postawione co najmniej na równi z opanowanymi przez komercję i wielkie pieniądze grami.

Bedzie to program o sportach tylko typu K1 czy bardziej tradycyjnych takich jak karate , TKD , Aikido , Kung-Fu itp. rowniez mozna sie spodziewac ?

Tutaj byłbym bardziej ostrożny z używaniem wyrażenia "sport" w odniesieniu do aikido czy taekwondo. Myślę, że określenie "forma aktywności ruchowej" jest bardziej na miejscu. 8)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

Tutaj byłbym bardziej ostrożny z używaniem wyrażenia "sport" w odniesieniu do aikido czy taekwondo. Myślę, że określenie "forma aktywności ruchowej" jest bardziej na miejscu. 8)

Taekwondo jest dyscypliną olimpijską i według ciebie nie zasługuje na miano sportu? 8O
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
Dzisiaj (16.12.2003) o 23.45 do 1.15 na Eurosporcie beda mistrzostwa swiata w karate w Tokio.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
Ale to powtórka, to jóż było.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
o tyle co boli mnie kreciel serce podobnie do ciebie bo mam taki sam stosunek do naszych patalachow pilkarzy jak ty, ale wez pod uwage ze takiego malysza ogladaja miliony ludzi. a pilke nozna to setki milionow...telewizja puszcza to co popularne...dlatego najciekawsze rzeczy leca rano albo w nocy :)
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!

Taekwondo jest dyscypliną olimpijską i według ciebie nie zasługuje na miano sportu? 8O

Pozwól, że opowiem Ci krótką anegdotkę: raz u nas był jakiś turniej w TKD, pomyślałem, że przyjdę popatrzeć jak się biją. Przyszliśmy a tam była szopka tego typu, że dwie osoby stały na polu walki i robiły jakiś taniec godowy pigmejów. Jestem w stanie zrozumieć, że to nie jest kontaktowy sport. Jeszcze jakby jakoś fajnie skakali czy coś. Ale oni wyczyniali tam taką miernotę, że aż żal dupę ściskał...
Ostatnio były u nas otwarte Mistrzostwa Warszawy Seniorów i to nie przypominało wcale sportu walki a bandę klonów Svena Hannavalda.
Czy uważasz, że wszystkie dyscypliny, które wyróżniono wprowadzając je do programu Igrzysk na to zasługują? Wyrzucili zapasy - konkurencję, która była rozgrywana od pierwszych Starożytnych Igrzysk (776 p. n. e.), na ich miejsce wprowadzając golf! Czy to ma sens?
Komercja, stary, ot co... Rzygać się chce 8O
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty walki w Eurosporcie - nowy blok programowy!
nie ma zapasow a jest golf???od kiedy tak jest?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024