Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walki w Krakowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Walki w Krakowie
Cały Gród Kraka obwieszony jest tymi plakatami : 7.XII o 17.00 w dyskotece Kameleon (ul. Zabłocie 22) mają być toczone walki na zasadach K-1. Organizatorem jest, o ile dobrze pamiętam, Krak-Sport. Walka wieczory ma być starciepomiędzy Panem-Ktrego-Nazwiska-Nie-Pamiętam a Łukaszem Jaroszem (ten pan przez pewien czas ćwiczył Oyama - krótki epizod w full-contactowej karierze).

Ceny biletów, z tegoco pamiętam : 25 zł przy ringu i 20 zł gorsze miejsca. Dla zainteresowanych podaję numery telefonów: 4236060 i 6563002.

Kurcze! Za taką reklamę to Krak Sport mógłby mi dać jakąś zniżkę na wejśćie! :)
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie

Cały Gród Kraka obwieszony jest tymi plakatami : 7.XII o 17.00 w dyskotece Kameleon (ul. Zabłocie 22) mają być toczone walki na zasadach K-1. Organizatorem jest, o ile dobrze pamiętam, Krak-Sport. Walka wieczory ma być starciepomiędzy Panem-Ktrego-Nazwiska-Nie-Pamiętam a Łukaszem Jaroszem (ten pan przez pewien czas ćwiczył Oyama - krótki epizod w full-contactowej karierze).

Ceny biletów, z tegoco pamiętam : 25 zł przy ringu i 20 zł gorsze miejsca. Dla zainteresowanych podaję numery telefonów: 4236060 i 6563002.

Kurcze! Za taką reklamę to Krak Sport mógłby mi dać jakąś zniżkę na wejśćie! :)


Łukasz jest zawodnikiem Tomka Mamulskiego, walczy w wadze ciezkiej i ostatnio zdobyl Puchar Świata i Mistrzostwo Polski w kicku
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Może można zorganizować dodatkowo jakąś walke MMA tego wieczoru dla urozmaicenia
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie

mają być toczone walki na zasadach K-1.


K1 to tylko jedna walka (wieczoru), pozostałe to kickboxing
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Jako ze tez cwiczylem Oyama Karate to kibicuje Łukaszowi Jaroszowi.Szkoda ,ze nie dam rady wpasc na te walki :/
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie

Może można zorganizować dodatkowo jakąś walke MMA tego wieczoru dla urozmaicenia

Masz ochotę wystartować? :wink:
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
widziałem te plakaty, postaram się być - zrobię kilka fotek i zdam relację :P .

Pozdrawiam
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Kurcze - raczej się nie wyrobię, bo w sobotę jest w Bochni Puchar Polski Oyama Karate - trzeba dopingować swoich. Przyjemności trzeba stopniować, tym bardziej, że nauki mam od cholery :(

Róbcie fotki i zdajcierelację. Moim faworytem jest oczywiście eŁukasz Jarosz. Ostatni raz widziałem go cztery lata temu - już wtedy był świetny, a słyszałem, że poczynił ogromne postępy.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
BYŁEM< WIDZIAŁEM...

... i jestem zawiedziony. :(

Organizacja - nawet OK, ludzi trochę mało. Walki - jedne lepsze, inne gorsze, ale ogólnie OK.

Walka wieczoró, cóż... wygrał oczywiście Jarosz. Nic dziwnego - na pożarcie rzucili mu jakiegoś karatekę, któremu została sztywność knockdown. Chłopak przestraszył się Jarosza i prawie wogóle nie uderzał.
To nie była walka - to była reklama : komentator cały czas pwtarzał, że planowany jest cały turniej na zasadach K-1, że impreza ma być cykliczna.
Krakowską galę zrobiono nie po to, by ludzie mogli obejrzeć dobre walki, tylko po to, by usłyszeli o K-1 i chcieli zapłacić za bilety następnym razem :(
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Od czegos trzeba zaczac.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Będzie rozgłos - będzie widownia - będą sponsorzy - będzie kasa - bądą zawodnicy. Chyba tak to się kręci , prawda? :wink:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Raczej: pieniadze, sponsorzy, rozglos,zawodnicy, rozglos, pieniadze
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Gratulacje dla zwyciezcy i dla trenera. Tomek nas tez tak wyszlol :wink: :twisted:

Pare slow ode mnie jeszcze dorzuce.
Od razu zaznaczam ze moje zdanie jest subiektywne. Dostalem w Kameleonie na imprezie 3x nozem + butelka w twarz i teraz mam piekne szramy na twarzy i ciele.
Gosci malo i co sie dziwic, w Kameleonie byla ta gala. A tam ch...m smierdzi. Nie wiesz czy karetka nie wyjedziesz w czasie inprezy.
Nikt tam nie chodzi a gala tam byla zeby wlasnie ludzie przyszli, no a skoro nie chodza tam nawet skoro sa bilety za darmo normalnie to K1 ich nie sciagnie. To melina. Ciagle zadymy i nic wiecej. To tyle o miejscu.
Nap..aja tam za to ze jestes np z Kurdwanowa, lub srodmiescia.
A w takie miejsca chyba nikt nik normalny nie chodzi.

Jakby bylo gdzie indziej to by bylo co innego.

Pozdrowki i szacunek
Niedziel
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
podobne zdanie mam do niedziela, zaszlyszalem ze wlasnie w niedziele miala byc zadyma z powodu ze wiekszosc ludzi zaproszonych byla z craxy, kluby paranoja....
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie

Gratulacje dla zwyciezcy i dla trenera. Tomek nas tez tak wyszlol :wink: :twisted:

Pare slow ode mnie jeszcze dorzuce.
Od razu zaznaczam ze moje zdanie jest subiektywne. Dostalem w Kameleonie na imprezie 3x nozem + butelka w twarz i teraz mam piekne szramy na twarzy i ciele.
Gosci malo i co sie dziwic, w Kameleonie byla ta gala. A tam ch...m smierdzi. Nie wiesz czy karetka nie wyjedziesz w czasie inprezy.
Nikt tam nie chodzi a gala tam byla zeby wlasnie ludzie przyszli, no a skoro nie chodza tam nawet skoro sa bilety za darmo normalnie to K1 ich nie sciagnie. To melina. Ciagle zadymy i nic wiecej. To tyle o miejscu.
Nap..aja tam za to ze jestes np z Kurdwanowa, lub srodmiescia.
A w takie miejsca chyba nikt nik normalny nie chodzi.

Jakby bylo gdzie indziej to by bylo co innego.

Pozdrowki i szacunek
Niedziel


buahaha nie moge. CZYM ŚMIERDZI W KAMELEONIE??!!!
W Kameleonie jest spokój bo nie wpuszczają craxy - więc nie mazadym między kibicami, Jak czasem ktoś z cracovi wpadnie to obrywa ale za głupote bo wszyscy wiedzą jak jest.

"Od razu zaznaczam ze moje zdanie jest subiektywne. Dostalem w Kameleonie na imprezie 3x nozem + butelka w twarz i teraz mam piekne szramy na twarzy i ciele. " - a tego nie skomentuje , nie będe się ośmieszał jak autor postu
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie

buahaha nie moge. CZYM ŚMIERDZI W KAMELEONIE??!!!
W Kameleonie jest spokój bo nie wpuszczają craxy - więc nie mazadym między kibicami, Jak czasem ktoś z cracovi wpadnie to obrywa ale za głupote bo wszyscy wiedzą jak jest.

Zalosc. Jaka glupote? Co ty wipisujesz? Jak piszesz to pisz jak jest naprawde. Czyli: 1.Jak jest do 2-3 osob to dostaja kosy i niewazne za kim sa.
2. Jak bylo jak wpadala cracovia? Byles wtedy? Kiedy ich bylo tylu co
w srodku kozakow to nawet nie bylo przepychanki.
Czy moze inaczej?
Jak wiesz jak jest to napisz.
Acha. Ja na wisle pare lat chodzilem i co?

a tego nie skomentuje , nie będe się ośmieszał jak autor postu

To sie nie osmieszaj. Ja sie nie osmieszam. Mowie wprost. Wyskoczylo na mnie 7 kozakow najebanych koksem, dropsami + promile. Zajebali mi 3 kosy. CHLOPAKI JESTESCIE NAJWIEKSZYMI KOZAKAMI W MIESCIE.
Na szczescie jest juz "bohaterow" coraz mniej :lol:

Powtorzyc ci?

:arrow: W kameleonie smierdzi chujem.
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Ej trzymajcie mnie chcesz powiedzieć że każda 3 osobowa grupa ludzi dostaje kose?!!!!!
Ty dostałeś 3 kosy1!!!?!???!!

W takim razie co to jest według ciebie "kosa" ? Może chodzi o jakąś promocje piwa bo chyba nie o nóż?? :wink:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki w Krakowie
Vitamina jestes prezesem tego Kameloena czy czegos tam ze tak sie rzucasz? :)

Niedziel dobra antyreklama :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024