Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoja ulubiona blokada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
I w tym momencie na pierwszy plan wychodzi "lifetime warranty" benchmade oraz ich bezsprzecznie jedna z najlepszych obslug klienta wsrod producentow nozy.
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada

I w tym momencie na pierwszy plan wychodzi "lifetime warranty" benchmade oraz ich bezsprzecznie jedna z najlepszych obslug klienta wsrod producentow nozy.


Vince a co juz mosiales z niej (lifetime warranty) korzystac ? :twisted:
a jak tam z innymi firmami tez sprawdzales jak tam jest :twisted: :twisted:
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
Ja nie twierdzę, że jakaś blokada jest lepsza od innej.
Pytałem tylko co spowodowało, że kolega zminił swą opinię.
Tatoine
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
Gacman_c i tak i nie. Napisalem do nich czy przysla mi zapasowa sprezynke do spring latcha i przyslali bez szemrania. Ktos z bladeforums poprosil o zapasowe srubki - podobnie.

Dla kontrastu, komus z tegoz samego forum zjechal sie kolek tzw tang pin w tachyonie... MT napisalo ze nowego nie przysle, wiec koles wyslal swoj noz do nich po czym czekal na niego 3 miesiace...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
ktos tutaj tez cos psioczyl na MT ze mu z szemraniem srubki do LCC wysylali ;)
ale tak czy siak Vince skoro to jest dla ciebie w BM taka super obsluga to w Spyderco jest tak samo :) :) :)

pozdr.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
tak MIEDZY INNYMI to znaczy dla mnie super obsluga. A reszte pozytywnych historii o BM znam z BF nie z autopsji.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada

MT napisalo ze nowego nie przysle, wiec koles wyslal swoj noz do nich po czym czekal na niego 3 miesiace...


ja mialem pecha z mini socom elite - pewnie na wiosne mi przysla....MT robi super noze ale jak sie jendak cos spieprzy albo (o zgrozo) spieprzone bedzie juz fabrycznie to naprawde mozna poczekac 3 miesiace......rwa. :twisted:

obsluga klienta w spyderco i BM to zdaje sie ze standard...ja bym wyroznil CHR (na podstawie ogolu innych opini)
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
Coś tu się nagmatwało.
Wolę mieć nóż po zakupie którego mogę zgubić dowód zakupu i nie myśleć o tym czy mnie mile potraktują w razie reklamacji. Ja nie chcę reklamować, ani prosić o przysłanie jakiejś części. Jeżeli coś ma prawo się rypnąć to napewno rypnie wtedy gdy świadomość świetnej obsługi klienta będzie mi najmiej potrzebna. NIEZAWODNOŚĆ to jest to. Dlatego głosowałem za frame pomimo jej wad.
  • 0

budo_mr jones
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
Racja. Przyznasz jednak, ze sama swiadomosc posiadania dozywotniej gwarancji na produkt jest czyms istotnym nawet jesli nie bedziesz nigdy musial z niej korzystac:
1) Swiadczy o jakosci produktu (producent jest pewien ze to co stworzyl nie ma prawa ulec awarii).
2) Swiadczy o dbalosci o klienta. NIe jest to metoda "sprzedaj - zapomij" ( o kliencie) tylko profesjonalna obsluga przed- podczas- i po- sprzedazy.

Firm, ktore udzielaja takiej wiecznej gwarancji nie ma zbyt wiele.
Mysle ze swiadczy to lepiej o jakosci produktu niz jakiekolwiek inne, marketingowe dzialania.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
Hmmm... dożywotnia gwarancja? No może, ale jak się człowiek wczyta to się potem okazuje że obejmująca jedynie użycie noża zgodne z wyszczególnionym w instrukcji obsługi 8)

Z zabawniejszych rzeczy to na instrukcji do mojego Beckerka stało:
"jeśli uda Ci się złamać ostrze, wymienimy Twój nóz na nowy, pod warunkiem że opiszesz nam jak tego dokonałeś. I niech to będzie dobra historia" :)

Pozdrówka,
AdamD
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
:lol: :lol: :lol: :lol: dobre :lol: :lol: "ciekawe czy by przeszło że np. skórowałeś skamieniałego dinozaura :lol: :lol: :lol:

kooniu
  • 0

budo_xavras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
phantom lock to NIE odwrócony liner lock - blokada spyderco.

To coś nazywa się compression lock i dostało mój głos, w wersji pierwszej - czyli tej w Guntingu ("z lewej na prawą stronę").

Rozwiązanie proste, bardzo solidne, niemożliwe do odblokowania przy różnych dziwnych pozycjach ręki na rękojeści (ktoś próbował chwytu pikal w lockback'ach spyderco 8O ?), a jednocześnie możliwe do odblokowania jedną ręką.

Tomek
  • 0

budo_foetus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Galicja

Napisano Ponad rok temu

Re: Twoja ulubiona blokada
oj pozno sie wlaczam ale framelock :!: nie do konca jestem pewien ale jezeli cudo blokujace w SOGach o nazwie Arc lock jest blizniacza blokada z Axisem to nie jest to mistrzostwo swiata :( mozliwosc sciagniecia blokady w trakcie uzywania noza jest duzo prawdopodobniejsza niz w przypadku framelocka)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024